• Príchod do Nemecka a podpis pracovnej zmluvy, min. deň pred nástupom do práce.
  • Lokalita : Severné. Porýnie – Vestfalsko, okolie Rheda-Wiedenbruck, Nemecko.
  • Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu „Zamestnanec“
  • Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.
  • Transport z/do práce : zabezpečené Zamestnávateľom.

Platové podmienky.

  • €16.00 /hod. – kvalifikovaný pracovník.
  • cca. €3.466 /mesačne.
  • Plat je uvedený „brutto“ pri 50 hod./týždenne.

Benefity k platu:

  • Nadčasy v práci možne – príplatky podľa legislatívy !
  • Transport a ubytovanie zabezpečené Zamestnávateľom !

Požiadavky.

  • Skúsený samostatný Sadrokartonista (všestrannosť výhoda).
  • Prax v obore minimálne aspoň  3 roky.
  • Referenčné fotky Vašej práce výhoda.
  • Vlastné auto výhoda nie povinnosť.
  • Nemecký jazyk výhoda nie povinnosť. umiestnime aj Bez jazyka.
  • Platné doklady a bezúhonnosť.
  • Životopis zaslať v NJ alebo SJ jazyku !
  • Ochota pracovať min. 6 mesiacov a viac !

Náplň práce.

Jedná sa o prácu pre Nemecku firmu. Práca v prevažne v interiéry, stavebná činnosť,  rekonštrukcie a renovácie , výstavba rodinných domov, komerčné budovy. Budete renovovať a montovať, sadrokartónové interiérové steny-priečky, panely, montáž sadrokartónu na strop, komplet príprava zameranie, osadenie konštrukcie „profilov“ a následne montáž panely na strop, páskovanie, tmelenie a brúsenie spojov. Požaduje sa skúsený flexibilný, zodpovedný samostatne zručný pracovník. Predošle pracovné skúsenosti ako sadrokartonista nutné.

Prevádza & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 40-50h/týždenne. (s toho je 30 min prestávka)
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Pracovné oblečenie.

  • Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky, bezpečnostnú helmu !
  • Vlastný pracovný odev potrebný pre začiatok.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom dodatočne !
  • Bezpečnostné prvky ako aj pracovné elektrické náradie a vybavenie zabezpečené zamestnávateľom !

Ubytovanie.

  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Nemecka.
  • Bývate v nájomných domoch. Jedno-dvoj posteľové izby.
  • Nájom činní €250/osoba/mesiac.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa.
  • Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.

  • Doprava z/do práce zabezpečená Zamestnávateľom.
  • Do 30 min autom z ubytovania do práce.
  • Vlastné auto výhoda nie však podmienka.
  • Cesta do Nemecka na vlastné náklady.

Sociálne poistenie.

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Nemeckej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.

Iné výhody.

  • Práca na Nemecku zmluvu (zamestnanec).
  • Garantované hodiny a výplaty !
  • Možnosť zamestnať aj partnerky (balič v  produkcii)
  • Preplácané nadčasy podľa legislatívy.
  • Ubytovanie zabezpečené !
  • Asistencia v SJ jazyku v práci na firme a úradoch !
  • Nové pracovné skúsenosti, možnosť zdokonaliť úroveň / NJ.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Sadrokartonista
Lokalita: Severne Porynie-Vestfalsko Germany
Krajina:
Plat: €3.466 mesačne "brutto"
Dátum nástupu: ihneď