Hotely Ipswich - chyžná / čašník-čka

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa je v priebežne / týždni.
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou na firme v UK.
  • Práca vhodná najmä pre „ženy, muži, páry, (Hotely Ipswich lokalita )
  • Ubytovanie zabezpečené priamo v Hotely.
  • Možnosť pracovať víkendy a nadčasy denne.

Platové podmienky

  • £7.83 / hod. – Housekeeper (chyžná)
  • £7.83 / hod. – Waitress (čašník-čka)

Výplata na účet každých mesačne.

Požiadavky

  • Skúsenosti s prácou a predošlá prax ako chyžná alebo čašníčka.
  • Schopnosť pracovať dôsledne, zodpovedne.
  • Slušné vystupovanie , správanie sa k hosťom hotela.
  • Flexibilita v práci , práca na smeny zahŕňa aj víkendy.
  • Čistý register trestov.
  • Znalosť AJ B1-bežná komunikácia v práci porozumieť pokynom (chyžná)
  • Znalosť AJ B2-C1 dobré komunikačné schopnosti (čašníčka)

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre Hotelové rezorty v meste Ipswich a okolie .  Obsadzujeme pre nášho klienta na pozície:

Chyžná, Čašník-čka,

Chyžná: vyžaduje sa komunikatívna AJ. vhodné najmä pre dievčatá, pracuje sa v Hoteloch v meste Ipswich a jeho okolie, Upratovanie hotelových izieb podľa inštrukcii supervízora. predošle skúsenosti vítane.

Čašník-čka: vyžaduje sa dobrá komunikatívna znalosť AJ, vhodné najmä pre dievčatá ktoré už máju predošlú prax na podobnej pozícii. Práca je pre hotely v meste Ipswich a okolie,  obsluha hosti , znalosť MENU, servírovanie jedál a nápojov, prijímanie objednávok hosti, schopnosť účtovať , bežná znalosť kasy pri tejto činnosť, bežné upratovanie stola a priestoru pri odchode hosti ,  tréning poskytnutý.

Práca vhodná pre mladých ľudí čo máju záujem získať nové pracovné skúsenosti a zdokonaliť sa v AJ.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 2- smenu prevádzku.
  • Denná smena  (ranná / poobedná)
  • Pracuje sa 5 dni v týždni
  • Pracovná smena 8 hod/deň
  • Možnosť nadčasov po dohode s supervízorom.

Požadovaná norma

Po zaškolení a zapracovaní sa v práci , sa očakáva sa splnenie úloh zadané od supervízora.

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom dodatočne.

Ubytovanie

  • Ubytovanie je priamo v hotely (izby určené pre zamestnancov hotela)
  • Zrážka zo mzdy za ubytovanie je £49 / týždeň (sťahované z výplaty)
  • V sume za ubytovanie už máte zahrnuté aj stravu v práci „

Strava

  • Zabezpečená strava počas smeny v práci. (meal on duty)
  • V prípade že máte voľno stravu si zabezpečujete sami.

Doprava

  • Výhoda ubytovanie priamo v Hotely , náklady na doprava z/do práce odpadáva.

Sociálne poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Britskej legislatívy zo mzdy pracovníka.

Iné výhody

Zmluva priamo z Hotelom (zamestnávateľ)

  • Nízke náklady na vycestovanie.
  • Nízke náklady na ubytovanie a stravu !
  • Zamestnávateľ poskytne ubytovanie a stravu !
  • Transport z letiska London Stansted (po dohode s konzultantom JOB4U Int.)
  • Príjemné pracovné prostredie v hoteloch mesta Ipswich a okolie.
  • Vhodné ako štart pre mladých ľudí ktorý máju záujem o lokalitu UK !
  • Asistencia s otvorením Bankového účtu
  • Možnosť získať pracovné skúsenosti.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do UK a počas pobytu
  • Možnosť pracovného postupu
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie, koordinácia, a iné podľa požiadaviek od konzultanta JOB 4U Int.

Základné informácie

Pozícia: Chyžná/Čašník-čka
Lokalita: Ipswich
Krajina:
Plat: £7.83
Dátum nástupu: ihneď
Kontaktná osoba Mgr. Renáta Krausová 00421 915 231 517 r.krausova@job4uslovakia.sk