Hotely Londýn - chyžná, umývač riadu, upratovačka

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa je v priebežne / týždni.
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou na firme v UK.
  • Práca vhodná najmä pre „ženy, muži, páry, študenti (Hotely London central )
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch.
  • Transport z/do práce individuálne, MHD bus, taxi, bicykel, auto.
  • Možnosť pracovať víkendy a nadčasy denne.
  • Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska London Stansted Airport.

Platové podmienky

  • £7.83 Kitchen porter (umývač riadu)
  • £7.83 Night cleaners (nočny upratovači)
  • £8.50 – £9.13 Housekeeper (chyžná)

Výplata na účet každých 14 dni v týždni.

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Skúsenosti s prácou výhodou nie však podmienkou „tréning poskytnutý“
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Čistý register trestov.
  • Príjemne vystupovanie, Flexibilný práca aj víkendy.
  • Min. základy AJ postačujú.
  • Ochota pracovať nočné smeny alebo podľa zaradenia a požiadaviek.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre prestížne Hotelové rezorty v širšom centre Londýna.  Obsadzujeme pre nášho klienta na pozície:

Chyžná, Upratovač/ka, Umývač riadu.

Chyžná: vyžaduje sa komunikatívna AJ. vhodné najmä pre dievčata, pracuje sa v Hoteloch centrum Londýna a jeho okolie.upratovanie hotelových izieb podľa inštrukcii a supervízora.

Upratovač/ka,: jedná sa o pozície na nočnú smenu, upratovanie hotelových izieb, spoločenských priestorov hotela, recepcie, haly, toalety, a iné priestory podľa požiadaviek klienta.

Umývač riadu: vhodné najmä pre chlapcov, výpomoc v kuchyni hotela, umývanie riadu a iné podľa zadanie .

Po príchode sa požaduje 4 hod tréning , následne akceptácia na pracovnú pozíciu. Práca sa nachádza v London širšie centrum. Práca vhodná pre mladých ľudí čo máju záujem sa zdokonaliť v AJ  poprípade vhodné ako nový štart pre Vás v lokalite London.

Požadovaná norma

Po zaškolení a zapracovaní sa v práci , očakáva sa splnenie úloh resp,: normy v práci, pre každý hotel sú iné požiadavky.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 3- smenu prevádzku platí pre Chyžné, Umývač riadu,
  • Nočné smeny : Night Cleaners (upratovači)
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
  • Systém nočných smien je nemenný !
  • Pracovný čas 8 hod – 12 hod. + možnosť nadčasov denne.

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok !
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po absolvovaní tréningu !
  • Tréning je 4 hod v prvý deň .

Ubytovanie

  • Po príchode na ubytovanie sa uhrádza 2 x týždenný nájom + (depozit z výplaty)
  • Suma zahŕňa, (2 x £75/týždeň nájom ) + (£90 depozit až z výplaty)
  • Nájomne sa uhrádza po príchode do UK pri podpise nájomnej zmluvy.
  • Depozit sa uhrádza z výplaty / uvedené v nájomnej zmluve.
  • Ubytovanie je v nájomných domoch, izba pre dvoch, možnosť izby pre jednotlivca.
  • Ubytovanie zabezpečené realitným agentom / realitkou

Stravovanie

  • Zabezpečujete si individuálne, sami.
  • K dispozícii plne vybavená kuchyňa v nájomných domoch.
  • V práci automat k dispozícii,  studené a teplé nápoje , studená kuchyňa, (sendviče, bagety,)

Doprava

  • Doprava z/do práce individuálne
  • MHD lokálny autobus, Metro, Taxi, Bicykel…
  • Vyzdvihnutie z letiska London Stansted možné dohodnúť ZDARMA
  • Odvoz na úvodné stretnutie do kancelárie na firmu možné dohodnúť dodatočne.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Britskej legislatívy zo mzdy pracovníka.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky
  • Ubytovanie zabezpečené po príchode do UK
  • Transport z letiska London Stansted (po dohode s konzultantom JOB4U Int.)
  • Pracovné prostredie v hoteloch Londýna
  • Výborná lokalita Londýn central
  • Vhodné ako štart pre mladých ľudí ktorý máju záujem o lokalitu Londýn v UK !
  • Asistencia s otvorením Bankového účtu
  • Odvoz na osobne stretnutie v prvý deň po dohode.
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do UK a počas pobytu
  • Možnosť pracovného postupu
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Chyžná,
Lokalita: Londýn
Krajina:
Plat: od £8.50
Dátum nástupu: Október 2018
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 m.estocak@job4uslovakia.sk