Registrácia - Všeobecné info

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa : Pondelok až Piatok
  • Lokalita : Klazienaveen a iné, Severné Holandsko.
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou na firme.
  • Práca vhodná pre všetkých najmä pre dievčatá, aj pary, a skupiny, študenti.
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch, bungalov – kempy.
  • Transport z/do práce : zabezpečené zamestnávateľom Zdarma !

Platové podmienky

  • €10.24/hod. = 21 rokov.
  • €8.17/hod. = 18-20 rokov.

Benefity k platu:

  • Príplatky za prácu, nadčas, víkendy.
  • 8% dovolenky vyplatených každý mesiac k platu.
  • Týždenná vypláta !
  • Vaša prvá výplata za odpracované hodiny v týždni sa uhrádza v 3 týždni, následne každý týždeň na bank účet v Piatok.

Požiadavky

  • Kopia občianskeho preukazu (obojstranne).
  • Kopia vodičského preukazu (obojstranne ak máte).
  • Kopia BSN /Sofi čisla ak máte.
  • Životopis zaslať v Anglickom jazyku !
  • Vlastniť Bankový účet.
  • Znalosť AJ úroveň od A2 level porozumieť pracovným pokynom a bezpečnosti práce na pracovisku.
  • Ochota pracovať nadčasy a víkendy.
  • Variabilná a flexibilná pracovná doba.
  • Ochota pracovať na poliach farmy a sklenikoch.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu v Poľnohospodárstve prevažne rastlinné farmy (kvety, ovocie, zelenina).  Požiadavka je byť flexibilný a prispôsobivý keďže farmy sa môžu obmieňať. Práca sa požaduje vo vnútri fabriky, s časti aj sklad, a skleník, taktiež v určitom obdoby sa pracuje aj vonku na poliach a plantážach farmy. Náplň práce ako sadenie, triedenie a strihanie kvetov, viazanie a aranžovanie kvetov, presadzovanie a balenie  etiketovanie, distribúcia a iné bežne práce s tým spojene. Jemné prsty a zručný s kvetmi. Kvety sa ďalej balia do krabice a distribuuje sa do veľkoobchodov do celého sveta.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o dennú semenovú prevádzku.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni
  • Ak potrebné tak sa pracuje aj cez víkendy.
  • Smeny sú variabilne podľa požiadaviek (začiatok a ukončenie smeny môže byť aj v inom čase)
  • Pracovná doba môže byť navŕšená „nadčasy“ alebo „skrátená“ podľa okolnosti.

  • Je potrebné si zaobstarať pracovný odev a topánky práci prislúchajúcej na farme a vonku!
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po absolvovaní tréningu !

Ubytovanie

  • Ubytovanie je zabezpečené :
  • V radovej zástavbe nájomných domoch,
  • V mobilných domčekoch v kempoch, ubytovne.
  • Nájom sa uhrádza sa výplaty. (týždenne alebo mesačne)
  • Nájom činní : od €85 lôžko dvojposteľová izba/týždenne osoba.
  • Pre osoby mladšie ako 21 rokov je nájom €65/osoba.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadene. (odporúčam vlastné povlečenie)

Stravovanie

  • Zabezpečujete si individuálne, sami.
  • Kantína / Bufet k dispozícii, alebo Automat na sendviče a nápoje .
  • Na ubytovaní je vybavená kuchyňa.

Transport

  • Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom Zdarma !
  • Poprípade individuálne (bicykel ) ak to máte blízkosti.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Holandskej legislatívy.
  • Zdravotné sa hradí €25/ týždenne
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)

Iné výhody

  • Práca, vhodná najmä pre dievčatá ale aj pary a skupiny.
  • Príplatky za prácu nadčas a víkendy.
  • Týždenné výplaty každý Piatok na účet.
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
  • Ubytovanie zabezpečené pre príchodom do NL a strhávané až z výplaty.
  • Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
  • Zabezpečená doprava z/do práce Zdarma !
  • Možnosť sa zdokonaliť v AJ.
  • Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.

Programový poplatok

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza  jednorazový poplatok vo výške €99/osoba.
  • Vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Pracovník/čka Farmy (Flowers, Vege,Fruits)
Lokalita: Klazienaveen, a iné severné Holandsko.
Krajina:
Plat: €1.774 - €2.000
Dátum nástupu: Ihneď