Registrácia - Všeobecné info

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa : Pondelok až Piatok
  • Lokalita : Cottbus, a celé územie Nemecka.
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou na firme.
  • Práca vhodná najmä pre mužov s praxou.
  • Ubytovanie zabezpečené domy, byty, penzióny.

Platové podmienky

  • od €9.50 / hod. a viac „brutto“
  • od €1.543 / mesiac a viac
  • Plat v závislosti od skúsenosti a praxe v obore !
  • + príplatky za prácu nadčas.
  • + 25-30 dni dovolenka (podľa kolektívnej zmluvy)

Požiadavky

  • Vyučený list výhoda – Poľnohospodárstvo (chovateľ zvierat-kŕmenie a starostlivosť)
  • Vodičského preukazu „skupina B“ nutnosť .
  • Živočíšna farma – prax min 3 a viac rokov.
  • Poľnohosp. farmár, chovateľ dobytka / kŕmenie zvierat.
  • Životopis zaslať v NJ jazyku !
  • Vlastné auto výhoda.
  • Znalosť NJ A2-B1 level (dohovoriť sa v práci a firme)
  • Ochota pracovať vonku, maštaľ, stajne, nadčasy a víkendy, variabilná a flexibilná pracovná doba.

Pracovná náplň

Pracujete v Poľnohospodárstve prevažne živočíšna farma v okolí Cottbus a okolie, taktiež aj iné lokality v Nemecku. Chov dobytka, kŕmenie zvierat mechanizmami, napr., „Traktor Fendt“ nakladanie krmiva – mixérom a teleskopickým zariadením za použitia zmiešavača na podávanie krmiva. Starostlivosť o zvieratá, úprava lôžka stajní a maštali slamou. Výkon práce podľa potreby oddelenia živočíšnej farmy.  Práce podľa potrieb a okolnosti v záležitosti na aký typ farmy budete priradení. Vhodné iba pre tých ktorý už majú prax v danom odvetví, farmár, chovateľ dobytka, skúsenosti s kŕmením a starostlivosť zvierat.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o dennú prevádzku.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
  • Ak potrebné tak sa pracuje aj cez víkendy.
  • Smeny sú variabilne podľa požiadaviek (začiatok a ukončenie smeny môže byť aj v inom čase)
  • Pracovná doba môže byť navŕšená „nadčasy“ alebo „skrátená“ podľa okolnosti.

  • Je potrebné si zaobstarať topánky s oceľovou alebo vystuženou špicou !
  • Vlastné pracovné oblečenie pre začiatok.

Ubytovanie

  • Ubytovanie je zabezpečené :
  • V nájomných domoch, byty, penzióny, kempy, ubytovne, mobilné garsónky.
  • Ubytovanie sa nachádza buď priamo na farme alebo blízkosti pracoviska.
  • Vzdialenosť do práce a cena za nájom, bude spresnená pri výberovom konaní.
  • Ubytovanie je základné vybavenie, kuchyňa, práčka, sprcha, spalná. (povlečenie a periny nie sú dostupne)

Stravovanie

  • Zabezpečujete si individuálne, sami.
  • Na ubytovaní je vybavená kuchyňa.

Transport

  • Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom alebo individuálne.
  • Vzdialenosť a spôsob bude spresnený pri výberovom procese.
  • Výhoda ak máte vlastné auto na použitie cesta do/z práce.
  • V prípade že sú aj iné možnosti alebo pešia dostupnosť auto nie je nutné .

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Nemeckej legislatívy.
  • Zdravotné a sociálne poistenie strhávané z výplaty „zrážky zo mzdy“

  • Príjemne prostredie, pre tých čo obľubujú prácu so zvieratami.
  • Dobré platové ohodnotenie a príplatky za prácu nadčas a víkendy.
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
  • Ubytovanie zabezpečené pre príchodom do DE a strhávané až z výplaty.
  • Dlhodobá práca v živočíšnej produkcii alebo inak poľnohospodárstvo.
  • Možnosť sa zdokonaliť v obore a nemeckom jazyku.
  • Asistencia a vypracovaný Plán cesty na miesto ubytovania v Nemecku.
  • Asistencia Nemeckého partnera pri prihlásení na úradoch a registrácii v Nemecku.
  • Asistencia pri vrátení daní z štátov  EU.

Programový poplatok

  • Konzultácie, služby a poradenstvo sú BEZPLATNE !
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Farmár / chovateľ zvierat
Lokalita: Cottbus - okolie. Nemecko
Krajina:
Plat: od €9.50/hod. a viac
Dátum nástupu: Ihneď