Pracujete pre 4-5*Hotely alebo Reštaurácie od Top až po bežne zariadenia. Dostupné pozície „Kuchár, Pomocný kuchar, Pizza maker, Bartender, Čašníčka, Chyžná, Recepčná, Upratovačka“ Hotelové rezorty a Reštaurácie sa nachádzajú v každom väčšom meste vrátane Amsterdam ale aj prímorské a kemping-dovolenkové rezorty.

Platové podmienky

  • €10.48 Housekeeper, Kitchen porter, Runner, Helper for Chefs.
  • €10.84 Cleaner staff nočná,
  • €11.30 Waiter
  • €10.93 Bartender , Breakfast staff
  • €11.22  Pizza maker
  • €11.30  2nd Chef
  • €13.02 1st Chef, Chef de Partie
  • € 13.89 Sous Chef
  • € 14.57 Head of Chef
  • Výplata na účet v týždenných intervaloch.

Požiadavky

  • Životopis v ANJ + foto.
  • Znalosť ANJ na úrovní min B1-B2 level.
  • Prax aspoň 2 a viac rokov (podľa zaradenia a typu rezortu).
  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Čistý register trestov.
  • Príjemne vystupovanie,
  • Flexibilita, práca na smeny a víkend.
  • Vodičský preukaz výhoda – nie podmienka.
  • Ochota pracovať na smeny prevažne (ranná/poobedná) podľa zaradenia.

Pracovná náplň

Budete zaradený na práce pre Hotelový rezorty *4-5, taktiež sú dostupné aj Reštaurácie top úroveň ale aj bežné reštauračné zariadenia, záležitosti od Vašich schopnosti, znalosti a praxe v danom odbore a jazykovej úrovne. Práce sú skoro v každom väčšom meste Holandska vrátane Amsterdam, Prímorské dovolenkové rezorty, Kemping holiday parky a pod. Obsadzujeme na pozície: Kuchári, Pomocný kuchári, Pizza maker, Barmani, Čašnici, Chyžné, Upratovací personál a pod. Znalosť na ANJ min na úrovni B1 level, v záležitosti od typu Hotela a Reštaurácie – bude spresnené na Tel pohovore. Príjemne pracovné prostredie v hoteloch a reštauračných zariadeniach.

Prevádzka a pracovný čas

  • Prevažne 1 – 2 smena prevádzka.
  • Systém ranná/poobedná smena.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni.
  • Rozsah prác od 38-60 hod v týždni.
  • Práca zahŕňa aj víkend.
  • Možnosť pracovať nadčasy po dohode.

  • Vlastný pracovný odev pre začiatok (čierne nohavice, topánky, biela košeľa, top – blúzka,)
  • Kuchári vlastná uniforma.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po skúšobnej dobe.
  • Skúšobná doba v závislosti od typu hotela.

Ubytovanie

  • Možnosť dojednať vyzdvihnutie z letiska, bus /vlak stanice Bezplatne !
  • Po príchode je zabezpečené Ubytovanie.
  • Bezplatné ubytovanie privátna izba pre: Head of Chef, Chef de Partie, Sous Chef, 1-2nd Chef, Pizza maker.
  • Platené ubytovanie privátna izba €77/týždeň osoba.
  • Platí sa depozit „vratný“ €154, (pri odchode sa suma vráti ak ubytovanie nie je poškodené).
  • Strava je zabezpečená od typu hotela (bude vždy spresnené)
  • Ubytovanie v areáli Hotela, alebo v rámci možnosti blízkosti pracoviska.

Doprava

  • Doprava, nie je nutná, v prípade ubytovania v areáli hotela alebo pešej dostupnosti na pracovisko.
  • Výhoda, ušetrené financie a čas strávený na dopravu  z/do práce.
  • V prípade nutnosti je k dispozícii služobné auto prenájom €50/týždeň ak ste viacerý nájom si rozdelíte.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Ubytovanie Zdarma (väčšinou kuchári )
  • Pracovná zmluva podľa Holandskej legislatívy.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Lacné ubytovanie a strava – poskytnutá zamestnávateľom.
  • Možnosť vyzdvihnutia z letiska Zdarma !
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Príjemné pracovné prostredie, prímorské oblasti, Kemping parky, Hotely v mestách !
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
  • Koordinácia konzultanta pred a počas pobytu v NL.
  • Možnosť pracovného postupu.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny EU.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Pozícia: Rôzne pozície (Kuchár/Čašník/Chyžná/Pizza maker a iné)
Lokalita: Amsterdam a iné mesta / Holandsko
Krajina:
Plat: od €10.48 - €14.57/ hod. podľa zaradenia na pozíciu.
Dátum nástupu: Ihneď