• Dátum registrácie u zamestnávateľa je v priebežne / týždni.
  • Dátum príchodu na ubytovanie v Hotely je deň pred nástupom do práce.
  • Práca vhodná najmä pre „ženy, muži, páry, študenti (Hotel – Wicklow national park )
  • Ubytovanie zabezpečené v Hotely
  • Praca as vyžaduje aj cez víkendy.
  • Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z Asford, Prilety su do Dublin Airport.

Platové podmienky

  • €9.80 Čašník,
  • €9.80 Chyžná,
  • €9.80 Recepčná,
  • €10.50 a viac Kuchár, (v zaležitosti od skusenosti a praxe)

Výplata na účet každých 14 dni v týždni na učet.

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Predchadzajúce skúsenosti s prácou požadované.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Čistý register trestov.
  • Príjemne vystupovanie, Flexibilný v práca aj víkendy.
  • Znalosť AJ na úrovní B1 level postačujú.
  • Ochota pracovať dennu smenu (ranná/poobedná) podľa zaradenia a požiadaviek.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre Horsky Hotelový rezort v krasnom prostredí Wicklow – Národny Park.

Obsadzujeme pre nášho klienta na pozície:

Chyžná-ný / Umývač riadu / Čašník-čka / Recepčná, Pomocný a Samostaný Kuchár/

Chyžná: vyžaduje sa min lepšie základy až mierne pokročila komunikácia v AJ. vhodné najmä pre dievčata a páry, upratovanie hotelových izieb podľa inštrukcii a supervízora.

Umývač riadu: vhodné najmä pre chlapcov, výpomoc v kuchyni hotela, umývanie riadu a iné pomocné práce v kuchyni.

Kuchár : komunikatívna AJ, potrebná prax a znalosť teplej a studenej kuchyňe. Pomocný kuchar mierne pokročila AJ, znalosť pripravovat studenu kuchyňu, (šaláty, polievky, predjedlá, ranajkové menu, omáčky)

Recepčná : Znalosť dobrej AJ komunikativná uroveň , prax nutná, prijemne vystupovanie, práca s rezervačný systemom.

Po konzultácii s JOB 4U konzultantom, naslende skype alebo Tel rozhovor s manažerom hotela, následne akceptácia na pracovnú pozíciu.  Práca v príjemnom prostredí Národneho parku Wicklow len 1 hod cesty od Dublin.

Požadovaná norma

Po zaškolení a zapracovaní sa v práci , očakáva splnenie úloh v danej sekcii podľa zaradenia.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 1-2- smenu prevádzku.
  • System ranna/poobedná smena.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
  • Pracovný čas 8 hod/deň.
  • Možnosť 12 hod. / smeny nadčasy (po schvaleni manažera hotela).

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok (čierne topanky, biela košeľa, top bluzka,)
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po absolvovaní tréningu !
  • Tréning je v závislosti o potrieb a okolnosti (1 deň a viac, podľa potreby).

Ubytovanie

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie v Hotely.
  • Uhrada sťahované z výplaty, (€54 /týždeň /osoba )
  • Suma zahrňa nájoma stravu.
  • Strava je poskytovaná počas celeho týždňa.

Stravovanie

Stravovanie je zabezpečené zamestnavateľom počas celého týždňa.

Doprava

Doprava , nie je nutná

Ste ubytovaný priamo v arealy Hotela.

Ušetrené financie a čas stráveny na dopravu  z/do práce.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Irskej legislatívy zo mzdy pracovníka.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Ubytovanie zabezpečené v Hotely areal.
  • Zmluva priamo z Hotelom.
  • Nizke vstupné náklady.
  • Lacné ubytovanie a strava – poskytnutá zamestnávateľom.
  • Možnosť vyzdvihnutia v Asford a odvoz na hotel.
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Slovenský kolektiv v práci.
  • Pekne prostredie – Hotel situovaný v Wicklow-národny park len 1 hod od Dublinu.
  • Možnosť ziskať prax a zdokonaliť sa v AJ.
  • Vhodné aj pre absolventov hotelovej školy.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Irska a počas pobytu.
  • Možnosť pracovného postupu.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Kumolované pozicie (chyžná/čašník/recepčná)
Lokalita: Wicklow National park
Krajina:
Plat: €9.80
Dátum nástupu: Ihneď
Kontaktná osoba Mgr. Renáta Krausová 00421 915 231 517 r.krausova@job4uslovakia.sk