• Dátum registrácie u zamestnávateľa je v priebežne / týždni.
  • Dátum príchodu na ubytovanie v Dánsku je deň pred nástupom do práce.
  • Práca vhodná najmä pre „ženy, muži, páry, aj študenti (Hotely oblasť Hvide Sande-Denmark )
  • Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom v blízkosti pracoviska.
  • Praca as vyžaduje aj cez víkendy.

Platové podmienky

  • od 120Dkk/hod. (cca.€16.10/hod.)
  • od 19.500 Dkk/ mesačne / „brutto“(cca.€2.616 / mesačne.)
  • Kucháry zarobia viacej (podľa skúsenosti)
  • Výplata je mesačne na účet.
  • Plat je za 162.5 hod/mesačne.
  • nadčasy sa počítajú ak v danom mesiaci mate odpracované viac ako základ 162.5 hodín.

Benefity k platu:

  • Blízkosť ubytovania z/do práce.
  • Pripísaných 12.5% z mesačnej výplaty „dovolenka“ peniaze vyplatené až v nasledujúcom kalendárnom roku

Požiadavky

  • Predchadzajúce skúsenosti s prácou v danom obore su požadované.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Čistý register trestov. Kopia občianského preukazu.
  • Príjemne vystupovanie a profesionálny prístup na pracovisku.
  • Pozitivny prístup k zákaznikom. Flexibilný práca aj cez víkendy.
  • Znalosť AJ na úrovní min. B2 level. (bežna konverzacia)
  • Ochota pracovať na smeny podľa zaradenia a požiadaviek.
  • Životopis v AJ + foto.
  • Ochota pracovať min 6 mesiace a viac (dlhodoba práca) .
  • Možnosť pre študentov na 3 mesiace (počas prázdnin).

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre Hotelové rezorty v peknom prostredi – Hvide Side.

Obsadzujeme pre nášho klienta na pozície:

Chyžná-ný / Čašník-čka / Recepčná, / Pomocný a Samostaný Kuchár/.

Chyžná: vyžaduje sa min mierne pokročila komunikácia v AJ. vhodné najmä pre dievčata a páry, aj študenti, upratovanie hotelových izieb podľa inštrukcii a supervízora.

Čašníčk/čka: vyžaduje sa dobrá komunikatívna znalosť AJ, prax v obore nutnosť, príjemne vystupovanie profesionalita, vhodné pre dievčata, páry , muži aj študenti s praxou. Servirovanie jedál a nápojov.

Kuchár : komunikatívna AJ, potrebná prax a znalosť teplej a studenej kuchyňe. Pomocný kuchar mierne pokročila AJ, znalosť pripravovat studenu kuchyňu, (šaláty, polievky, predjedlá, ranajkové menu, omáčky)

Recepčná : Znalosť na veľmi dobrej AJ komunikativná uroveň , prax nutná, prijemne vystupovanie, práca s rezervačný systemom.

Po konzultácii s JOB 4U konzultantom, naslende skype alebo Tel rozhovor s manažerom hotela, následne akceptácia na pracovnú pozíciu.

Požadovaná norma

Po zapracovaní v práci , sa očakáva splnenie pracovných úloh v danej sekcii podľa zaradenia.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 1-2 smenu prevádzku.
  • System ranna/poobedná smena.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
  • Pracovný čas 8 hod/deň.
  • Možnosť pracovať nadčasy (po schvaleni manažera hotela).

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok (čierne topanky, biela košeľa, top bluzka,)
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom dodatočne.

Ubytovanie & Strava

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie v „share houses“ v okolie pracoviska.
  • Uhrada za nájmom je sťahované z výplaty, 2500Dkk (cca.€334/mesiac /osoba).
  • Strava je poskytovaná počas Vašej smeny v práci.

Doprava

  • Asitencia , rezervacia a planovanie cesty z SVK na miesto ubytovania v Dánsku.
  • Možnosť dopravy Letecky/Autobusy/Sukromny prepravca mikrobusy.
  • Bližsie informacie budu prekonzultované konzultantom JOB 4U INT.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Dánskej legislatívy zo mzdy pracovníka.
  • Strhávané odvody (Socialne, Zdravotné, Dane,) z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.

Ine výhody.

  • Dobré platové podmienky.
  • Pekne prostredie a okolie v Dánsku.
  • Ubytovanie zabezpečené po príchode do Dánska.
  • Zmluva priamo z Hotelom.
  • Ubytovanie a strava – poskytnutá zamestnávateľom..
  • Garantovaný pracovný čas v práci.
  • Možnosť nadobýdnuť nové skúsenosti v novej krajine.
  • Práca v medzinarodnom kolektíve, sposnate kulturu Danov.
  • Možnosť ziskať prax a zdokonaliť sa v AJ.
  • Možnosť pracovného postupu.
  • Vhodné aj pre Študentov s praxou a absolventov hotelovej školy.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Dánska.
  • Kompletná starostlivosť a asistencia nášho partnera v Dánsku. (úrady, socialne, imigračné, dane a iné)
  • Možnosť vrátenia dani z krajiny po návrate do SVK.

Programový poplatok

  • Konzultácie, služby a poradenstvo agentúry JOB 4U INT. v rámci ponuky mate Bezplatne !.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant JOB 4U INT agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Pracovné pozicie (chyžná/čašník/recepčná/kuchár)
Lokalita: Ringkobing, Hvide Sande, Denmark
Krajina:
Plat: od 120Dkk (€16.10)
Dátum nástupu: Ihneď