Pracujete pre 3-5*Hotely, Taktiež aj Reštaurácie od TOP až po kantíny situované v firme kancelárske centrá a pod. Dostupné pozície „Kuchár, Pomocný kuchár, Čašník-čká, Chyžná, Recepčná, Upratovačka“ Hotelové rezorty a Reštaurácie sa nachádzajú v rôznych lokalitných v rámci Nemecká .

Platové podmienky

  • €10.00-€12.00/ hod. Chyžná, Pomocník v kuchyni.
  • €10.00-€14.00/ hod. Čašník-čká, Recepčná.
  • €14.00-€18.00/ hod. Kuchár
  • Plat v závislosti od pracovných skúsenosti a jazykových schopnosti.

Požiadavky

  • Životopis v NJ + foto.
  • Znalosť NJ na úrovní min B1-B2 level.
  • Prax aspoň 2 a viac rokov (podľa zaradenia a typu rezortu).
  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Čistý register trestov.
  • Príjemne vystupovanie,
  • Flexibilita, práca na smeny a víkend.
  • Vodičský preukaz výhoda – nie podmienka.
  • Ochota pracovať na smeny prevažne (ranná/poobedná) podľa zaradenia.

Pracovná náplň

Budete zaradený na práce pre Hotelový rezorty 3-5*, taktiež sú dostupné aj Reštaurácie top úroveň ale aj bežné zariadenia ako je napr. kantína v IT Office centrách, firmách pod. Umiestnenie záleží of Vašich preferencii , praxe a jazykových znalosti. Obsadzujeme na pozície: Kuchári, Pomocník v kuchyni, Čašnici, Chyžné, Upratovací personál a pod. Znalosť na NJ min na úrovni B1 level, v záležitosti od typu Hotela a Reštaurácie, bude spresnené na Tel pohovore.

Práce sú v týchto lokalitách ale nové lokality aktualizujeme denne „Oberwiesenthal na hranici pri Karlových Varoch, Oberhaching -pri Mnichove, Altötting, Regensburg blízkosti Česka, Postupim pri Berlíne, Fulda, Baiersbronn,

Prevádzka a pracovný čas

  • Prevažne 1 – 2 smena prevádzka.
  • Systém ranná/poobedná smena.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni.
  • Rozsah prác 40 hod v týždni a viac.
  • Práca zahŕňa aj víkendy.
  • Možnosť pracovať nadčasy po dohode.

  • Vlastný pracovný odev pre začiatok (čierne nohavice, topánky, biela košeľa, top – blúzka,)- bude špecifikované pred odchodom do práce.
  • Kuchári vlastná uniforma.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po skúšobnej dobe.
  • Skúšobná doba v závislosti od typu hotela a reštauračného zariadenia.

Ubytovanie

  • Po príchode je zabezpečené Ubytovanie.
  • Jednolôžková izba, pre páry a dvojice dvojlôžková izba – bude špecifikované na pohovore.
  • Platené ubytovanie od €150-€300/mesiac osoba.
  • Strava je zabezpečená na smene/záleží od typu hotela (bude vždy spresnené)
  • Ubytovanie zabezpečene prevažne v blízkosti Hotela, pracoviska.

Doprava

  • Doprava, nie je nutná, v prípade ubytovania v areáli hotela alebo pešej dostupnosti na pracovisko.
  • Výhoda, ušetrené financie a čas strávený na dopravu  z/do práce.
  • V prípade nutnosti dojazd rámci MHD autobus.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Ubytovanie Zabezpečené !
  • Pracovná zmluva podľa Nemeckej legislatívy.
  • Dostupné lokality a blízkosti Česka.
  • Nízke vstupné náklady!
  • Lacné ubytovanie a strava – poskytnutá zamestnávateľom.
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Príjemné pracovné prostredie, v Hoteloch a iné reštauračné zariadenia !
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v NJ.
  • Koordinácia konzultanta pred a počas pobytu v DE.
  • Možnosť pracovného postupu.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny EU.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Rôzne pozície (Kuchár/Čašník/Chyžná/ a iné)
Lokalita: Rôzne lokality / Nemecko
Krajina:
Plat: od €10.00 - €18.00/ hod. podľa zaradenia na pozíciu.
Dátum nástupu: Ihneď