Registrácia - Všeobecné info

Pracujete na pozícii “ Chyžná“ Hotel sa nachádza v krásnom meste Amsterdam, taktiež blízkosť mesta Haarlem, pri Amsterdam. Super lokalita pre prácu ako aj voľnočasové využite. Pracovná zmluva s partnerskou agentúrou.

Platové podmienky

  • €13.30/hod. = (€12.12 základ hod +€1.01 dovolenka)
  • Lokalita Amsterdam – Badhoevedorp a Haarlem.
  • Benefity k platu:
  • +8.33% „dovolenka k výplate“
  • + Zdarma služobná doprava z/do práce.

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Predchádzajúce skúsenosti sú požadované.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Čistý register trestov.
  • Príjemne vystupovanie, Flexibilita
  • Práca zahŕňa aj víkendy.
  • Znalosť ANJ na úrovní B1 level.
  • Ochota pracovať dennú smenu (ranná/poobedná) podľa zaradenia a požiadaviek.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre Hotel v meste Amsterdam alebo aj Harleem blízkosti samotného Amsterdamu. Pre nášho klienta obsadzujeme na pozíciu chyžná. Vyžaduje sa komunikatívna znalosť ANJ B1 level, prax v obore nutnosť, príjemne vystupovanie profesionalita, vhodné pre dievčatá. Bežná činnosť chyžnej, úprava postele, bielizne, upratovanie hotel izieb, spoločenské priestory, vysávanie, umývanie kúpeľne. Kontrola jednotlivých items, poprípade nahlásenie straty alebo ich poškodenie.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 1-2- smenu prevádzku.
  • Systém ranná/poobedná smena.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
  • Pracovný čas 40 a viac hod v týždni.
  • Možnosť 12 hod. / smeny nadčasy (po schválení manažéra hotela).

Pracovné oblečenie

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok – čierne nohavice, tmavé jednofarebne topánky alebo tenisky, tričko jednofarebne obvykle svetlej farby  biele.

Ubytovanie

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie v lokalite „Kudelstraat, Amstelveen, Alsmeer“
  • Sťahované z výplaty €125 /týždeň /osoba )
  • Doprava z / do práce zabezpečená zamestnávateľom služobne auto alebo zvážanie mikrobusom.

Doprava

  • Doprava z /do práce zabezpečená Zdarma zamestnávateľom.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Ubytovanie zabezpečené v lokalite Kudelstraat, Amstelveen, Alsmeer.
  • Zdarma doprava z/do práce!
  • Holandska pracovná zmluva.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Super lokalita Amsterdam alebo aj Harlem.
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
  • Vhodné aj pre absolventov hotelovej školy.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Holandska a počas pobytu.
  • Možnosť pracovného postupu.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Programový poplatok

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza jednorazový poplatok vo výške €99 /osoba.
  • Vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Chyžná (EUJ)
Lokalita: Amsterdam / Harlem - Netherlands
Krajina:
Plat: od €13.30/hod Chyžná-ný
Dátum nástupu: Ihneď