Registrácia - Všeobecné info

  • Dátum príchod priebežne v týždni podľa dohody.
  • Lokalita : Basel, Zug, Brik-Visp regiony, Svajčiarsko.
  • Práca na pracovnú zmluvu „Zamestnanec“
  • Práca vhodná najmä pre Mužov, jednotlivcov aj partie.
  • Vhodné iba pre uchádzačov s praxou a znalosťou NJ!
  • Ubytovanie zabezpečené !
  • Transport z/do práce : odporúča sa vlastné auto.

Platové podmienky.

  • CHF34.00 – CHF40.00 /hod.
  • Plat v závislosti od skúsenosti pracovníka !

Požiadavky.

  • Skúsený samostatný Izolatér (Izolácie „lepenka pas“ + PVC fatrafol a iné , zateplenie plochej strechy).
  • Prax v obore minimálne aspoň  3 roky.
  • Referenčné fotky vašej práce výhoda.
  • Vlastné auto nutnosť min na 2 v partii !
  • Nemecký jazyk nutnosť, min „B1 level“
  • Platné doklady a bezúhonnosť.
  • Životopis zaslať v NJ jazyku !
  • Ochota pracovať min. 3 mesiace a viac !

Pracovná náplň.

Jedná sa o prácu pre Švajčiarsku firmu. Pracujete jednotlivo alebo v skupine. Vašou náplňou bude zateplenie plochej strechy polystyrénom do spádu, následne sa dava na polystyrén pokládka prvej vrstvy lepkového pasu a potom druhá vrstva lepenkový pásu, práca s horákom – oheň, Taktiež môže byť iný system izolácie a to napr PVC vrstva ako je fatrafol a podobné. Práce sú vykonávané na plochých strechách ! Rekonštrukcie, renovácie, bytov a rodinných domov, komerčné budovy. Požadujeme skôr všeobecné zručného remeselníka ktorý ma prax ako izolatér plochých striech. Bližšie info nájdeš TU:  VIDEO linkhttps://www.youtube.com/watch?v=hGadSg2Q27M

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Ide o dennú smenu.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
  • Pracovný týždeň je 40-45 hod/ týždeň.
  • Pracovná doba môže byť navŕšená „nadčasy“ alebo „skrátená“ podľa okolnosti.

Pracovné oblečenie.

  • Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky a bezpečnostnú helmu !
  • Vlastný pracovný odev potrebný pre začiatok.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom dodatočne !
  • Bezpečnostné prvky ako aj pracovné elektrické náradie a vybavenie zabezpečené zamestnávateľom !

Ubytovanie.

  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Švajčiarska !
  • Bývate v nájomných domoch.
  • Každý ma vlastnú samostatnú izbu !
  • Ubytovanie je poskytnuté v cene v rozsahu od CHF 600-1000.
  • Na vidieku a mimo mesto je ubytovanie lacnejšie !
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, Wifi, pračka a iné. (povlečenie vlastné)
  • Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Práca zabezpečená v blízkosti pracoviska !
  • Vhodné mať vlastné auto min. pre 2 členu partiu.
  • Príchod do Švajčiarská na vlastné náklady, pripravíme plán cesty.

Sociálne poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Švajčiarskej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.

Iné výhody.

  • Švajčiarska pracovná zmluva!
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Pracovná zmluva „Zamestnanec“
  • Ubytovanie zabezpečené pred príchodom do CH a strhávané až z výplaty.
  • Dlhodobá práca, pre tých ktorý máju záujem ostať dlhodobo.
  • Možnosť sa zdokonaliť sa v NJ !
  • Asistencia JOB 4U konzultanta, vypracovaný Plán cesty do Švajčiarska.
  • Asistencia pri vrátení dani z EU krajín.

Základné informácie

Pozícia: Izolatér IPA+PVC ploche strechy.
Lokalita: Basel, Zug a iné - Švajčiarsko
Krajina:
Plat: CHF 34.00-40.00/ hod. "brutto"
Dátum nástupu: ihneď