• Dátum registrácie u zamestnávateľa je v priebežne / týždni.
  • Dátum príchodu na ubytovanie je deň pred nástupom do práce.
  • Práca vhodná najmä pre „ženy“ s predchádzajúcimi skúsenosťami.
  • Ubytovanie zabezpečené v dome klienta Zdarma !
  • Práca sa vyžaduje aj cez víkendy.
  • Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z Letiska alebo bus/vlak stanice.

Platové podmienky

  • £65 – £75 / denne.
  • €74.20 – €85.60 / denne (podla aktuálneho kurzu z dna 11.02.2019)
  • Ubytovanie Zdarma
  • Stravovanie Zdarma
  • Doprava z/do práce (bez výdajov)
  • Plat môže byť navýšení po určitej dobe, v závislosti od skúsenosti a praxe opatrovateľa.
  • Vypláca sa na konci turnusu , resp mesačne,

Požiadavky

  • Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni.
  • Predošlá prax a skúsenosti opatrovateľa.
  • Vyučený v obore Zdravotníctvo výhoda.
  • Práca na Živnosť (otvorená živnosť)
  • Bezúhonnosť (čistý register trestov)
  • Zaslať životopis v Anglickom jazyku.
  • Znalosť problematiky opatrovníctva.
  • Flexibilita, ochota pracovať turnusy cca 2-4 týždne.
  • Samostatný , ochota variť jednoduché jedla.
  • Profesionalita a zodpovedný prístup k práci.

Pracovná náplň

Hľadáme skúsenú opatrovateľku do Anglicka .
Jedná sa prímorské prostredie: Dorset, oblasť Surrey alebo okolie Londýna .
Pracovať je možné na turnusy cca. 4 týždňové podľa dohody.

Vyžadujú sa predošlé skúsenosti napr: (ľahká demencia, príznaky Alzhaimer, Parkinson, Anxiety-uzkosť, Pomoc s mobilitou.) Táto práca sa vykonáva denne na turnusy v dome klienta. Výhoda je že budte bývať a zdielať domácnosť s klientom ktorému poskytujete opateru. Mate možnosť ušetriť nemalé financie na bývanie nájom, strava, doprava z/do práce, to je veľká výhoda žiadne náklady. Práca zahŕňa: podávanie liekov, príprava raňajok, jednoduchá večera, obliekanie, osobná hygiena, prechádzky, asistencia a pomoc s mobilitou a pod.  Vyžaduje sa byt flexibilný kedže proces sa vykonáva denne. Preferujeme ženy ale muži sú vítaný ak máju predchádzajúce skúsenosti a pozitívny prístup k práci opatrovateľa. Požadujeme dobrú komunikatívnu úroveň AJ, slovom aj písmom. Profesionálne správanie sa a slušne vystupovanie voči starším ľudom a personálu. Dodržiavanie predpisov a nariadení zamestnávateľa.

Pracovný čas

  • Práca je turnusová cca. 4 týždne.
  • Práca sa vyžaduje 7 dni v týždni
  • cca 16 -24 hod denne k dispozícii.

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev vhodný pre danú prácu.

Ubytovanie & Strava

  • Ubytovanie zabezpečene v dome klienta Zdarma.
  • Vlastná izba k dispozícii.
  • Stravovanie u zabezpečene u klientka v dome Zdarma.
  • Dochádzanie do práce sa nevyžaduje.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie si hradíte sami v záležitosti od toho v akej krajine máte otvorenú živnosť.

Iné výhody

  • Možnosť kariérneho rastu a zvýšenia platu.
  • Výborne platové ohodnotenie.
  • Turnusová práca 4 týždne alebo podľa dohody.
  • Ubytovanie v dome u klienta, LIVE – IN.
  • Žiadne náklady na bývanie, dopravu a stravu -ZDARMA !
  • Overený zamestnávateľ – pravidelne poskytuje certifikované školenia.
  • JOB4U konzultácie a služby sú poskytované Bez poplatkov-Zdarma!
  • Garantovaný pracovný čas. Garancia zárobku.
  • Zmluva ešte pred Vašim vycestovaním do UK.
  • Možnosť vyzdvihnutia z letiska, alebo bus/vlak stanice, Zdarma po dohode!
  • Skvelá možnosť zdokonaliť sa v AJ.
  • Job4U konzultant k dispozícii počas celého pracovného pobytu.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Live IN Opatrovateľka
Lokalita: Surrey / Doreset / London
Krajina:
Plat: €2325/mesiac
Dátum nástupu: Ihneď