• Dátum registrácie u zamestnávateľa je v priebežne v týždni.
  • Dátum príchodu na ubytovanie „Hotel“ je deň pred nástupom do práce.
  • Ubytovanie a strava zabezpečené v Hotely.
  • Práca sa požaduje aj cez víkend.
  • Super lokalita – blízkosti Českých hraníc. (Klatovy)

Platové podmienky

  • od €9.60 hod /,,brutto“
  • od €1.872 mesačne (pri 45hod/týždeň)
  • + Tips „prepitné“

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Predchádzajúce skúsenosti s prácou ako chýžná sú požadované.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Príjemne vystupovanie, samostatnosť, práca aj cez víkendy.
  • Znalosť NJ na úrovní A2 – B1 level, vedieť komunikovať.
  • Ochota pracovať aj cez víkend.
  • Mať vzťah k upratovaniu, dôslednosť pri práci, schopnosť tímovej práce.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre športový Hotel  s welness SPA. pekné prostredie. Oblasť Nemecka – Sankt Englmar. Super lokalita len pár km od Českých hraníc, blízkosti Klatovy , Domažlice. Vyžaduje sa komunikatívna znalosť NJ, jednoduchá komunikácia s pracovným personálom v práci.  Príjemne vystupovanie a profesionalita.  Na danú pracovnú pozíciu sa požaduje predošlá prax v obore ako chyžná. Mať zmysel pre poriadok, robiť prácu s nadšením a dôsledné. Upratovanie hotelových izieb, a spoločenských priestorov.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o dennú smenu prevádzku.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
  • Pracovný čas 8 hod/deň a viac.
  • Možnosť práce nadčas podľa dohody.

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok (čierne topánky, biela košeľa, top blúzka,)
  • Pracovná uniforma bude poskytnutá zamestnávateľom po skúšobnej dobe.

Ubytovanie

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie a strava v Hotely.
  • Úhrada ubytovania a stravy  je strhnutá z výplaty, (€130/mesiac/osoba )
  • Zrážka zo mzdy zahŕňa nájom a stravu.

Doprava

  • Doprava, nie je nutná, keďže ste ubytovaný priamo v areály Hotela.
  • Výhoda, ušetrené finančné prostriedky a čas strávený na dopravu  z/do práce.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Nemeckej legislatívy zo mzdy pracovníka.
  • Nemecká pracovná zmluva.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Zmluva priamo z Hotelom !
  • Lacné ubytovanie a strava – poskytnutá zamestnávateľom.
  • Výhoda Hotel sa nachádza v blízkosti Českých hraníc.
  • Garancia pracovných hodín a možnosť nadčasov.
  • Pekne okolie-prostredie.
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v NJ.
  • Vhodné aj pre Absolventov Hotelovej školy.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Nemecka a počas pobytu.
  • Možnosť pracovného postupu.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia dani s EU krajín.

Základné informácie

Pozícia: Maid-Chyžná
Lokalita: Sankt Englmar - Nemecko
Krajina:
Plat: od €9.60/hod. ,,brutto" + Prepitné.
Dátum nástupu: Ihneď
Kontaktná osoba Zdenka Nigríniová 00421 948 686 122 office@job4uslovakia.sk