Všeobecné info

Pracujte ako Tapetár-Maliar na SZČO/OSVČ . Práca je na turnusy 6/2. Slovensko – Česky kolektív. Možnosť práce aj bez znalosti ANJ. Celoročná práca , garancia hodiny a zárobku. Ubytovanie, náradie, + služobná doprava rámci NL zabezpečená.

Platové podmienky.

  • od €15.00/ hod.
  • cca. €3.575/mesačne „odpracované 55 hod/týždeň“
  • Fakturácia mesačne, splatnosť do 15 dní.
  • Záloha €300 / na účet možná od 6 dňa v práci!

Benefity:

  • Doprava z / do práce poskytnutá ZDARMA !
  • K dispozícii je služobné auto v rámci Holandska.
  • Pracovné náradie na zákazky poskytnutá objednávateľom ZDARMA !

Požiadavky.

  • Práca na SZČO/OSVČ: Živnosť + A1 formulár od Sociálnej poisťovne.
  • Vyučený Maliar ochota učiť sa Tapetovať steny !
  • Predošlá prax Tapetár alebo maliar interiéru výhodou.
  • Samostatnosť , manuálne zručný, pozornosť , precíznosť pri práci.
  • Ochota pracovať na turnusy 6/2 .
  • Aj bez znalosti ANJ jazyka (Slovensko – Česky kolektív)
  • Dodržiavanie BOZP na pracovisku.

Náplň práce.

Manuálna práca vhodná pre Maliara- Tapetára, ochota naučiť sa Tapetovať na sadrové omietky. Na túto činnosť budete zaučený. Tapetár ktorý sa rýchlo sa učí novým veciam. Skúsenosti s Tapetovaním alebo podobnou prácou výhoda. Vinylové tapetovanie stien v interiéry, systémom „double cut“ jedna tapety sa preloží cca 5cm cez druhu, tam kde sú preložené sa uhladí a prereže cez obe tapety. Znalosť Aj vítaná, nie je však podmienka, Umiestnime aj BEZ znalosti ANJ.  Práca je výlučne v Česko – Slovenskom kolektíve. Práca je na dlhodobo. Práca v interiéry rádovej zástavby domov v Holandsku.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Pracuje sa 5-6 v týždni.
  • Pracuje sa 9-10 hod /deň.
  • Možnosť pracovať aj Soboty.

Ubytovanie & Strava.

  • Ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
  • Komplet vybavenie kuchyňa, kúpeľňa & WC, Wifi apod.
  • Platí sa €250/osoba /mesiac nájom.
  • Možnosť si variť na dome „vybavená kuchyňa“.

Transport.

  • Vlastná doprava z CZ/SVK do NL.
  • Súkromný dopravca , vlastné auto, Letecky.
  • V rámci NL je poskytované služobne auto ZDARMA !.
  • Plán cesty a kontakty na dopravcov vieme poskytnúť.

Iné výhody.

  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Stabilne hodiny v práci.
  • Turnusová práca 6/2.
  • Služobne auto v rámci NL ZDARMA.
  • Profi-náradie zabezpečené ZDARMA.
  • Lacné ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
  • Nenáročná práca pre Tapetárov-zaučíme.
  • Pravidelné úhrady faktúry.
  • Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
  • Ušetrite financie na vlastne náradie a dopravu.
  • Anglický jazyk výhoda NIE však podmienka (Slovensko-český kolektív).

Základné informácie

Pozícia: Tapetár/Maliar SZČO
Lokalita: Leerdam, Holandsko
Krajina:
Plat: od €15.00/hod. cca.€3.575/mesačne (SZČO/OSVČ)
Dátum nástupu: ihneď
Mám záujem
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 info@job4uslovakia.sk

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.