• Príchod do Rakúska a podpis pracovnej zmluvy, min. deň pred nástupom do práce.
  • Lokalita : Kufstein, Tirolsko oblasť – Rakúsko.
  • Práca na Rakúsku pracovnú zmluvu „Zamestnanec“
  • Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.

Platové podmienky.

  •  €2.100 / mesačne. (vrátane diety)
  • Plat je uvedený „netto“ pri 40 hod./týždenne.

Plat podrobne:

  • €2.100 mesačne netto !
  • €26.40 / diéty pracovný deň.
  • 13 & 14 plat navyše  !

Požiadavky.

  • Vyučený skúsený Maliar (exteriér a interiér, vyučený s praxou, stavebníctvo)
  • Prax v obore minimálne aspoň  3 roky.
  • Vlastné auto potrebné.
  • Nemecký jazyk na úrovni A2 – B1 level, (dohovoriť sa v práci a na firme)
  • Platné doklady a bezúhonnosť.
  • Požaduje sa : bezpečnostné topánky, vlastné ručné náradie.
  • Životopis zaslať najlepšie v NJ alebo aspoň v SJ.
  • Ochota pracovať min. 6 mesiacov a viac !

Náplň práce.

Jedná sa o prácu pre Rakúsku firmu. Práca v prevažne v stavebníctve, rekonštrukcie, výstavba rod. domy, komerčné budovy. Práca v interiéry celoročne, občas aj exteriér. Maľovanie steny, stropy, začistenie a vyrovnanie podkladu pred maľbou, občas sú aj nátery v exteriéri fasády alebo aj iné. Požaduje sa vyučený a skúsený samostatný Maliar s praxou aspoň 3 roky a viac. Nemecky jazyk na úrovni takej aby ste sa vedeli dohovoriť v práci a na firme, aspoň lepšie základy. Vlastné auto min na partiu 2 potrebné.

Prevádza & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 40 h/týždenne. (s toho je 30 min prestávka)
  • Pracovný fond je 162.5 hodín/mesačne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.

Pracovné oblečenie.

  • Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky, vlastný pracovný odev.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom dodatočne.
  • Bezpečnostné prvky v práci zabezpečené zamestnávateľom.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Rakúska.
  • Bývate v nájomných domoch. Jedno-dvoj posteľové izby.
  • Nájom činní od €50/osoba/mesiac.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa.
  • Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.

  • Doprava z/do práce požadovaná vlastným autom.
  • Do 30 min autom z ubytovania do práce.
  • Cesta do Rakúska na vlastné náklady.

Sociálne poistenie.

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Rakúskej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.

Iné výhody.

  • Práca na Rakúska zmluvu (zamestnanec).
  • Dobré platové podmienky !
  • Diety vyplacané k platu !
  • Možnosť získať 13 & 14 plat.
  • Garantované hodiny a výplaty !
  • Preplácané nadčasy podľa legislatívy.
  • Ubytovanie zabezpečené lacné !
  • Nové pracovné skúsenosti, možnosť zdokonaliť úroveň / NJ.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Maliar
Lokalita: Kufstein - Rakúsko
Krajina:
Plat: €2.100 mesačne "netto" +13 & 14 plat.
Dátum nástupu: ihneď