Registrácia - Všeobecné info

  • Dátum príchod priebežne v týždni podľa dohody.
  • Lokalita : Zug región, Švajčiarsko.
  • Práca na pracovnú zmluvu „Zamestnanec“
  • Práca vhodná najmä pre Mužov, jednotlivcov aj partie.
  • Vhodné pre uchádzačov s praxou !
  • Ubytovanie zabezpečené !
  • Transport z/do práce : odporúča sa vlastné auto.

Platové podmienky.

  • CHF30.00 – CHF40.00 /hod.
  • Plat v závislosti od skúsenosti zvárača !

Požiadavky.

Prax ako Mechanik strojov a zariadení min 3 roky a viac.                                                                                                          Skúsenosti s údržbou a servisu strojov a zariadení.                                                                                                                        Zručnosti v oblasti Pneumatické a Hydraulicky zariadenia.                                                                                                            Znalosť NJ – B1 level (dohovoriť sa v práci a na firme)                                                                                                                            Auto potrebne min pre 2 v partii , alebo vlastné auto.                                                                                                                         Kopia občianskeho preukazu alebo passport (obojstranne).                                                                                                                    Kopia vodičského preukazu (obojstranne ak máte).                                                                                                                            Životopis zaslať v NJ jazyku ! + foto zvaru vítane

Náplň práce.

Pracujete na Švajčiarsku pracovnú zmluvu. Práca v oblasti Zug – Švajčiarsko. Požaduje sa skúsený Mechanik strojov a zariadení, ktorý už ma požadovanú prax a všeobecné znalosti a pracoval na podobných pozíciach. Zručnosti v oblasti Pneumatické a Hydraulické zariadenia potrebné.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Ide o dennú smenu.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
  • Pracovný týždeň je 40-45 hod/ týždeň.
  • Pracovná doba môže byť navŕšená „nadčasy“ alebo „skrátena“ podľa okolnosti.

Pracovné oblečenie.

  • Je potrebné si zaobstarať vlastné pracovné oblečenie a bezpečnostnú obuv v práci povinná!
  • Dodatočné bude poskytnutá pracovná uniforma po skúšobnej dobe.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Švajčiarska !
  • Bývate v nájomných domoch.
  • Každý ma vlastnú samostatnú izbu !
  • Ubytovanie je poskytnuté v cene v rozsahu od 600-1000CHF.
  • Na vidieku a mimo mesto je ubytovanie lacnejšie !
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, Wifi, pračka a iné. (povlečenie vlastné)
  • Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Práca zabezpečená v blízkosti pracoviska !
  • Vhodné mať vlastné auto min. pre 2 členu partiu.
  • Príchod do Švajčiarská na vlastné náklady, pripravíme plán cesty.

Sociálne poistenie.

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Švajčiarskej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)

Iné výhody.

  • Švajčiarska pracovná zmluva!
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Pracovná zmluva „Zamestnanec“
  • Ubytovanie zabezpečené pred príchodom do CH a strhávané až z výplaty.
  • Dlhodobá práca, pre tých ktorý máju záujem ostať dlhodobo.
  • Možnosť sa zdokonaliť sa v NJ !
  • Koordinácia cesty a vypracovaný plán cesty do Švajčiarska.
  • Asistencia pri vrátení dani z EU krajín.

Základné informácie

Pozícia: Mech strojov & zariadeni.
Lokalita: Zug region - Švajčiarsko
Krajina:
Plat: €30.00 -€40.00 / hod. "brutto"
Dátum nástupu: ihneď