• Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou.
  • Práca vhodná najmä pre skúsených vodičov (C+E) s praxou min 1-2 roky
  • Lacné ubytovanie zabezpečené po príchode do UK.
  • Transport na/z letiska zabezpečený.
  • Žiadne dochádzanie do práce , pešia vzdialenosť 2 min.
  • Pracovná zmluva , stabilný pracovný čas,
  • Turnusová práca, možnosť pracovať dlhodobo.
  • Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska M´chester, B´gham, Liverpool Airport. Zdarma.

Platové podmienky

  • £547    /týždenne
  • £2370 /mesačne
  • £520   /bonus vyplácaný kvartálne v prípade žiadnej nehody.
  • Anglická pracovná zmluva.

Požiadavky

  • Platný vodický preukaz  skupina ( C+E ),
  • Požaduje sa Digital tachograf karta, Profi karta vodiča,
  • Licencia ADR výhodou nie nutnosť (kategória 2-6).
  • Kandidát musí mať min. 25 rokov, minimálne 1-2 ročnú prax.
  • Referencia od bývalého zamestnávateľa (tel. kontakt postačuje)
  • Kandidát nesmie presahovať viac ako 6 penalty bodov.
  • Skúsený vodič, zodpovedný, časovo flexibilný, ochota učiť sa novým veciam.
  • Anglický jazyk min lepšie základy AJ. (vieme umiestniť aj bez znalosti AJ)
  • Požaduje sa zaslať životopis v AJ.

Náplň práce

Budete pracovať na zamestnanecký pomer priamo pre Anglicku firmu ako vodič kamiónu 24 ton náves. Budete jazdiť vo väčšej miere vnútroštátnu dopravu v rámci UK. Pracuje sa denná smena podľa určenia 5-6 dni v týždni práca / 1-2 dni voľno. V prípade potreby ste na cestách a nocujete v kabíne aj 2/3 noci počas týždňa. Práca je na dlhodobo, požaduje sa skúsený vodič ktorý ma aspoň minimálne základy AJ a je samostatný, flexibilný a zodpovedný. V prípade že ste držiteľom ADR licencie výhoda. Pri ADR sa prepravujú maliarske produkty všetko zabalené v krabici. V prípade že nemáte ADR zamestnávateľ preplatí školenie na SVK, CZ.  Budete pracovať na turnusy 4/2 alebo ak chcete ostať aj dlhšie tak podľa dohody zo zamestnávateľom. Zamestnávateľ už zamestnáva aj šoférov z Slovenska.

Školenie / Tréning

  • Tréning v prípade potreby bude poskytnutý zamestnávateľom, avšak vyžaduje sa skúsený vodič , samostatný s praxou.
  • Zamestnávateľ hradí ADR licenciu v prípade že si o to požiadate na Slovensku, Česku, nevyhnutne vopred dohodnúť zo zamestnávateľom.
  • Truck Flotila : Mercedes Actros & DAF 105 XF

Prevádzka a praconvý čas

  • Jazdite 5-6 dni v týžni
  • Práca na smeny Ranná / poobedná
  • Dodržiavanie pracovný čas podľa platnej legislatívy v UK.
  • Voľno cez víkend.
  • Pracovná zmluva na dobu neurčito-dlhodobá práca (vyžaduje sa min 6 mesiacov a viac)

Pracovné oblečenie

  • Vlastné pracovné oblečenie
  • Pracovná obuv, bezpečnostná špička
  • Reflexná vesta

Ubytovanie

  • Zabezpečené zamestnávateľom, býva sa provizórne v obytných kontajneroch prerobené na bývanie.
  • Úhrada za ubytovanie : 1 vodič / pre karavan do £40 / mesačne
  • Kuchynka, sprchy, toalety v budove na dvore , kde sú aj kancelárie.
  • Výhoda k dispozícii firemné auto pre zamestnancov na nákupy a rozvoz na letiska.

Stravovanie

  • Vlastné stravovanie
  • Pri výklade/nakládke možnosť stravovania v kantíne skladu.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Britskej legislatívy zo mzdy pracovníka.

Iné výhody

  • Výborne platové podmienky
  • Hradené letenky (tam-spať iba pre turnusy 4/2)
  • Turnusový systém práce 4 / 2
  • Riadny pracovný čas podľa zmluvy a platnej legislatívy.
  • Zamestnávateľ prepláca ADR licenciu.
  • Pracovná zmluva priamo zo Anglickým zamestnávateľom na dobu neurčitú.
  • Ubytovanie zabezpečené výhodne a lacné.
  • Pomoc s vybavením všetkých formalít na SVK pred odchodom a počas Vášho pobytu v UK.
  • Zamestnávateľ zamestnáva aj Slovákov.

Programový poplatok

JOB 4U International , služby, konzultácie a iné organizačné inštrukcie sú Vám poskytované Bezplatne.

Základné informácie

Pozícia: Vodič Kamionu 24t.
Lokalita: Nantwich
Krajina:
Plat: £2370 + £173 bonus / mesiac.
Dátum nástupu: Ihneď