Všeobecné info

Pracujte pre ako Vodič kamiónu 24t, Vnútroštátna doprava rámci UK alebo MKD pod dohode. Turnusová práca 3/1. Preplatené letenky tam-spať. Ubytovanie zabezpečené. Práca na Slovensku pracovnú zmluvu.

Platové podmienky

  • €2.820/ mesačne „brutto“
  • €2.603 / na turnus (3 tyždňe práca/1 týždeň voľno)
  • €33.840 / ročne „brutto“
  • Plat podrobne :
  • €740 / mesačne brutto
  • €1.080/ diéty „netto“
  • €1.000/osobný bonus „netto“
  • Letenky preplatené tam a spať na turnus.
  • Slovenská pracovná zmluva.

Požiadavky

  • Platný vodičsky preukaz skupina ( C+E ),
  • Požaduje sa Digital tachograf kartaProfi karta vodiča,
  • Licencia ADR potrebná  (vozia sa farby, lepidla apod.)
  • Kandidát musí mať min 2 ročnú prax.
  • Ochotná jazdiť MKD kyvadlo ITA-UK.
  • Ochota pracovať na turnusy 3/1.
  • Základy ANJ výhoda nie však podmienka !
  • Požaduje sa zaslať životopis v ANJ/SJ.

Náplň práce

Pracujete pre nášho dlhoročného partnera – Anglický zamestnávateľ. Pracujete na Slovenskú pracovnú zmluvu. Pre nášho partera už pracujú dlhodobo aj Slováci. Budete jazdiť Truck DAF + náves rolovacia plachta 24 ton. Jazdite kyvadlo Severné Taliansko a Anglicko x 1 točka za týždeň. Transportujete prevažne maliarske produkty farby a pod všetko v krabici na paletách, tento tovar spadá pod ADR. V tomto prípade sa požaduje ADR licencia. (možnosť dohodnúť preplatenie licencie). Práca je na turnus 3 týždne práca / 1 týždeň voľno. Letenky tam a spať sú preplatené zamestnávateľom.  Anglicky jazyk výhoda ale vieme zamestnať aj bez znalosti jazyka.

Prevádzka a praconvý čas

  • Práca na turnusy.
  • 3 týždne práca / 1 týždeň voľno
  • MKD kyvadlo ITA-UK.
  • Firemné auto na rozvoz letisko pre zamestnancov.

Iné výhody

  • Výborne platové podmienky.
  • Vyplácané diéty v „netto“
  • Osobné hodnotenie k platu  navyše „netto“
  • Preplatené letenky (tam-spať)
  • Turnusová práca 3 / 1.
  • Riadny pracovný čas podľa zmluvy a platnej legislatívy.
  • Možnosť preplatiť ADR licenciu po dohode.
  • Zamestnávateľ zamestnáva aj Slovenských šoférov.
  • Dlhodobá stabilná práca.

Základné informácie

Pozícia: Vodič MKD 24t.
Lokalita: Nantwich - Anglicko
Krajina:
Plat: €33.840 / ročne. "brutto".
Dátum nástupu: Ihneď