• Príchod do Rakúska a podpis pracovnej zmluvy, min. deň pred nástupom do práce.
  • Lokalita : Mauthausen / Linz , Salzburg- Hallein, Wien okolie, Rakúsko.
  • Práca na : Rakúsku pracovnú zmluvu „Zamestnanec“ ale aj SZČO.
  • Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.
  • Ubytovanie zabezpečené.

Platové podmienky.

  • €18.00 – €20.00/m2. – SZČO pracovník.
  • €14.04 / hod. „brutto“ – Zamestnanec
  • + Navyšenie mzdy / od výkonosti v práci !
  • Priklad :
  • €1.700 / 265 m2 / €1.900 / 290 m2. €2.070 / 320 m2 / mesačne pre Zamestnanca.
  • Plat v prikláde je uvedený „Netto“.

Benefity k platu:

  • 13 & 14 plat „Zamestnanec“ !
  • € 100 / mesačne dieta na stravu  / „Zamestnanec“
  • Ubytovanie zabezpečené  Zdarma ! „Zamestnanec“
  • Možnosť dojednať turnusy po dohode !

Požiadavky.

  • Skúsený samostatný Obkladač-Dláždič (obklady a dlažby, novostavby- komerčné objekty veľké projekty).
  • Prax v obore minimálne aspoň  3 roky .
  • Referenčné fotky Vašej práce výhoda.
  • Očakáva sa pokládka 70 m2 /týždenne, pri väčších projektoch !
  • Vlastné auto min. pre 2 v partii nutnosť !
  • Nemecký jazyk aspoň A2 level, dohovoriť sa v práci a na firme !
  • Aspoň 1 v partii by sa mal vedieť dohovoriť v NJ.
  • Vlastné pracovné náradie pre začiatok potrebne!
  • Platné doklady a bezúhonnosť.
  • Životopis zaslať v NJ alebo SJ jazyku !
  • Ochota pracovať min. 6 mesiacov a viac !

Náplň práce.

Jedná sa o prácu pre Rakúsku firmu. Lokalita Viedeň, Linz, Salzburg a iné. Práca v prevažne v interiéry, občas aj exteriér, stavebná činnosť, výstavba rodinných domov, komerčné budovy, reprezentatívne budovy, obchodné domy, – veľké projekty. Bude sa požadovať od Vás skúsenosti v oblasti Obkladač – Dláždič,  väčšinou obkladačské práce, vyrovnanie podkladu, pokládka dlažby , alebo pokládka dlažby na stenu , WC, predsiene, kúpelne haly spol priestory v komerčných objektoch iné. . Požaduje sa skúsený flexibilný, zodpovedný samostatne zručný pracovník. Predošle pracovné skúsenosti ako obkladač nutné. Vhodné poslať referenčné fotky Vašej práce. Požaduje sa aby ste mali sebou vlastné pracovné náradie. Min 1 z partie 2 pracovníkov by mal vedieť NJ , A2 – lepšie základy , dohovoriť s a v práci a na firme. Auto pre partiu 2 nutné !

Prevádza & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 40 h/týždenne. (s toho je 30 min prestávka)
  • Pracovný fond je 162,5 hodín/mesačne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Práca sa môže vykonávať flexibilne podľa dojednania z nadriadeným

Pracovné oblečenie.

  • Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky, bezpečnostnú helmu !
  • Vlastný pracovný odev potrebný pre začiatok.
  • Požaduje sa mať sebou vlastné pracovné náradien pre začiatok.
  • Firma zabezpeči naradie až od 31 dňa  v práci .
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom dodatočne !

Ubytovanie.

  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Rakúska Zdarma ! pre „zamestnancov“.
  • Ubytovanie pre SZČO od €360/mesiac a viac. (cca. od €12.00/noc)
  • Bývate v nájomných domoch, bytoch.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, kúpeľna.
  • Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.

  • Doprava z/do práce potrebne vlastné auto.
  • Cesta do Rakúska na vlastné náklady.

Sociálne poistenie.

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Rakúskej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.
  • SZČO si hradi sociálne a zdravotne v danej krajine kde ma vystavenú živnosť.

Iné výhody.

  • Práca na Rakúsku zmluvu (zamestnanec).
  • Práca dostupná aj pre SZČO  (Živnostník).
  • Výkonnostné hodnotenie v práci (m2)
  • Dobré platové podmienky !
  • 13  & 14 plat navyše v roku !
  • Diety na stravu mesačne.
  • Garantované práca, zárobky !
  • Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom !
  • Postačuje lepšie základy NJ aspoň jedného z partie !
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Obkladač.
Lokalita: Wienna, Salzburg, Linz - Rakúsko
Plat: €18.00-€20.00 SZČO, €2.070/zamestnanec mesačne "netto"
Dátum nástupu: ihneď