Všeobecné info

Pracujte na kumulovanej pozicii „Čašník, Upratovanie, Výpomoc v kuchyni, Pokladník a iné v rámci reštaurácie“,  Jednoduchá práca v teame, vhodná pre dievčatá, chalani, páry. Práca pre servisné strediska na diaľnici alebo pri hlavnej ceste. Vhodné aj ako brigáda pre študentov. Prácu zabezpečujeme v Brusendorf, MuhlenflieB-Grabow, Wolschowokolí – okolie Berlína Nemecko. V prípade záujmu nás, neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám širokú škálu pracovných možnosti. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru.

Platové podmienky.

  •  od €13.50-14.00/hod. „brutto“.
  •  od €2.632/mesačne (pri 45/h týždene.)
  • + 15-25% príplatok za smeny, nočné, víkend.
  • + Vianočný bonus (ak pracujete min 6 mesiace)
  • Výplatný systém mesačne k 15 dňu nasledujúceho mesiaca na bank účet.
  • Možnosť vyplatiť zálohu 50% zo mzdy na konci každého mesiaca.

Požiadavky.

  • Kopia občianskeho preukazu
  • Životopis v NJ/ANJ jazyku !
  • Znalosť NJ A2-B1 level (komunikatívne v práci – preferuje sa)
  • Ak nie je Nemčina tak postačuje ANJ – A2-B1 level.
  • Ochota pracovať na smeny, sviatky a víkend v prípade potreby.
  • Schopnosť pracovať v teame ale aj samostatne.
  • Povedomie o zákazníckom servise (kasa predaj – čašník-obsluha, výpomoc v kuchyni a pod).
  • Prineste si sebou čierne nohavice, ideálne poltopánky čierne.

Pracovná náplň.

Jedná sa o prácu na Servisných strediskách- ktoré ponúkajú širokú škálu komplexných služieb. Umiestnenie pozdĺž diaľnice alebo hlavnej cesty. Súčasťou týchto komplexnou sú benzínové pumpy spojení s reštauráciou s rýchlym občerstvením, pekárničky a iné malé obchody ktoré poskytujú služby zákazníkom, prevažne cestujúcim a vodičom. Budete pracovať v rýchlom občerstvení – jednoduchá reštaurácia. Napr. práca ako predajca obsluha pokladne, práca s finančnou hotovosťou, Obsluha zákazníka občerstvenie nápojov a teplých aj studených jedál. Obsluha pekárenské pultu, bagety, sendviče apod. Upratanie priestorov reštaurácie stolovanie, alebo aj výpomoc v kuchyni. Pracovná náplň bude zaradená podľa vašich schopnosti ci už skúseností v práci alebo jazykové znalosti. Zaškolenie na mieste je Vám k dispozícii. Príjemná práca , dobrý kolektív, možnosť sa zdokonaliť v NJ/ANJ. Práca je vhodná aj pre Študentov počas celého roka.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Ide o 3 / smenu prevádzku.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
  • Práca môže zahŕňať aj víkendy a sviatky.
  • Nadčasy možné po dohode so supervízorom.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie zabezpečene €4.95/deň/osoba.
  • Podnájom je v domoch, penzión, podľa dostupnosti v danej lokalite.
  • Ubytovanie v rámci možnosti v blízkosti pracoviska (pešia dostupnosť, bicykel, e-kolobežka,)
  • V inom prípade je zabezpečená služobné auto alebo zvoz z/do práce zamestnávateľom.
  • Ubytovanie je štandardne zariadené vybavené WIFI, kuchyňa, práčka a pod. (povlečenie odporúčame vlastné )

Stravovanie.

  • Možnosť teplého stravovania sa na pracovisku (po dohode so supervízorom)
  • Zabezpečujete si individuálne, možnosť si variť na ubytovaní.
  • Na ubytovaní je vybavená kuchyňa.

Transport

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Ubytovanie je blízkosti pracoviska dostupné na pešou chôdzou, bicykel, e-kolobežka.
  • V inom prípade ak to je nevyhnutne , zabezpečená doprava služobným autom z/do práce zamestnávateľom.

Iné výhody.

  • Prijemné pracovné prostredie, mladý kolektív.
  • Práca vhodná pre dievčatá, pary aj Študentov počas celého roka!
  • Nenáročná práca na servisných strediskách reštaurácie a iné.
  • Vianočný bonus navyše k platu.
  • Práca v interiéry, čisté pracovné prostredie.
  • Dobré platové ohodnotenie a príplatky za smeny !
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy a sviatky po dohode.
  • Blízkosť mesta Berlín a okolie ale aj iné lokality Nemecka.
  • Ubytovanie zabezpečené blízkosti pracoviska iba za €4.94/deň !
  • Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
  • Asistencia pri celom výberovom procese, organizácia dopravy.
  • Asistencia s vrátením dani z krajín EU.

Programový poplatok.

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza  jednorazový poplatok vo výške €99 / osoba.
  • Vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Reštauračný personál (RJ)
Lokalita: Rôzne lokality - Nemecko
Krajina:
Plat: od €13.50 / hod. "brutto"+25-100% zmenové príplatky
Dátum nástupu: Ihneď