• Dátum príchodu na ubytovanie deň pred registráciou na firme.
  • Lokalita : Kilmallock, Írska rep.
  • Práca na príprave a obsluhe rýchleho občerstvenia – predaj a servis, benzín pumpa.
  • Práca vhodná pre dievčatá a pári !
  • Ubytovanie zabezpečené len 10 min peši od pracoviska !

Platové podmienky.

  •  od €10.50/hod. „brutto“.
  •  od €2.047/mesačne (pri 45h/týždeň)
  • + príplatky za nadčas, sviatky a pod.
  • + tips, tringeľ od zákazníkov.
  • Výplatný systém týždenne na bank účet
  • Írska pracovná zmluva.

Požiadavky.

  • Kopia občianskeho preukazu (obojstranne).
  • Vaša foto jednotilo alebo spoločná ak ste pár.
  • Životopis v Anglickom jazyku !
  • Znalosť ANJ B2 level (komunikatívne kontakt so zákazníkom)
  • Ochota pracovať na 2 smeny , sviatky a víkend.
  • Povedomie o zákazníckom servise (kasa predaj – obsluha, chalani aj umývanie auta).
  • Ochota pracovať min 3 mesiace a viacej…

Pracovná náplň.

Jedná sa o prácu na beziónovej pumpe sieť SPAR, Benzínová pumpa zahŕňa aj rýchle občerstvenie . Dievčatá väčšinou pracujú na výpomoci a príprave jednoduchých sendvičov, šalátov, a bagiet, taktiež priamy predaj pri pulte a obsluha, ohrievanie párok v rožku, apod. Môžete byt zaškolený aj na prácu s pokladňou a priamy predaj,  taktiež robíte aj upratovanie priestorov na konci smeny a pod. Chalani vykonávajú to iste alebo iné pomocne práce na benzínovej pumpe, taktovanie, ale hlavne ručné umývanie auta, vysávanie, leštenie interiéru a pod. Práca vhodná pre jednotlivcov ale aj pári.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Ide o 2 / smenu prevádzku.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
  • Pracuje sa 40-48h/týždni.
  • Práca môže zahŕňať aj víkendy a sviatky.
  • Nadčasy možné po dohode so supervízorom.

Pracovné oblečenie.

  • Je potrebné si zaobstarať vlastnú pracovnú obuv a pracovné oblečenie pre začiatok, prineste si sebou čierne nohavice !
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po absolvovaní tréningu !

Ubytovanie.

  • Ubytovanie zabezpečene €90/ apartmán par/dvojica.
  • Ubytovanie zabezpečene €115/ apartmán 1 osoba.
  • Podnájom je v apartmáne, len 10 min pešia vzdialenosť od pracoviska.
  • Ubytovanie je štandardne zariadené vybavené, kuchyňa, práčka a pod. (povlečenie odporúčame vlastné )

Stravovanie.

  • Možnosť stravovania v podnájme, k dispozícia kuchyňa.
  • Na pracovisku je možnosť si zakúpiť hot-dog, sendviče, bagety a pod

Transport

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Ubytovanie je blízkosti pracoviska dostupné na pešo, bicykel, e-kolobežka.

Socialné poistenie.

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Írskej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)

Iné výhody.

  • Možnosť dlhodobej práce.
  • Práca vhodná pre dievčatá, aj pári počas celého roka!
  • Nenáročná práca na Benzínovej pumpe.
  • Garancia pracovných hodín v týždni.
  • Pracovná Írska zmluva podľa legislatívy.
  • Možnosť si dobre zarobiť.
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy a sviatky po dohode.
  • Ubytovanie zabezpečené lacné len 10 min od pracoviska.
  • Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
  • Asistencia pri celom výberovom procese, organizácia dopravy.
  • Asistencia s vrátením dani z krajín EU.

Základné informácie

Pozícia: Obsluha a servise Brezinka
Lokalita: Kilmallock - Írska rep.
Krajina:
Plat: od €10.50/ hod. "brutto"+ tringeľ.
Dátum nástupu: Ihneď