Všeobecné info

Pracujete ako „Pokrývač striech“ Realizácia strešných krytín, škridla, šindeľ, plechovej krytiny a pod. Prácu zabezpečujeme pre celé územie Rakúska. V prípade Vašej kvalifikácie alebo dostatočnej praxe nás, neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám širokú škálu pracovných možnosti. Práce sa vykonávajú na Rakúsku pracovnú zmluvu. Garancia pracovných hodín a zárobku. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru.  Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.

Platové podmienky.

  • €2.200– €2.400/netto/mesačne/vrátane diéty/
  • cca. €3.120 – €3.420/brutto/
  • + 13 & 14 plat „netto“ navyše !
  • + Vianočné bonusy.
  • + Príplatky za nadčas a víkendy.
  • + Preplatená dovolenka.
  • + Zdarma ubytovanie alebo €50/mesačne.
  • + Rakúska kolektívna zmluva.

Požiadavky.

  • Skúsený a s Pokladač krytiny na strechu.(škridla, šindeľ, plech a pod)
  • Prax v odbore aspoň 3 roky.
  • Znalosť NJ- B1 level (dohovoriť sa v práci a na firme).
  • Vlastné auto alebo auto min pre 2 v partii.
  • Kopia občianskeho preukazu.
  • Kopia vodičského preukazu.
  • Životopis zaslať v NJ jazyku !
  • Ochota pracovať min. 3 mesiace a viac !
  • Vlastné príručné náradie.

Pracovná náplň.

Práca v exteriéry, stavebná činnosť,  rekonštrukcie a renovácie , výstavba rodinných domov, komerčné budovy. Budete renovovať alebo pokladať krytinu na strechy, pálená škridla, asfaltový – kanadský šindeľ, plechové krytiny, klampiari robia oplechovanie , rovné strechy – bľachy, oplechovanie vikierov, dažďové zvody, snežné zábrany, ríny a pod. Požaduje sa skúsený a zručný pracovník. Predošle skúsenosti ako strechár pokrývač, klampiar stavebný nutné.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 38 h/týždenne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Ubytovanie & strava.

  • Ubytovanie v apartmánoch, nájomných domoch, penzión-vlastná izba a pod.
  • Ubytovanie zabezpečené Zdarma alebo do €50/mesačne/osoba.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)

Transport

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Vhodné mať vlastne auto.
  • Po dohode je možnosť preplatiť čiastočne cestovné náklady.

Iné výhody.

  • Možnosti práce na celom území Rakúska.
  • Možnosť práce celoročné a dlhodobo.
  • Rakúska pracovná zmluva.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • 13&14 plat navyše v roku.
  • Vianočný príspevok.
  • Vyplácane diéty netto !
  • Príplatky za nadčasy.
  • Ubytovanie poskytované zamestnávateľom !
  • Asistencia Rakúskeho partnera s registráciou na úradoch.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
  • Garancia pracovných hodín & zárobku !
  • Možnosť preplatiť cestovné náklady.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Pokrývač strechy
Lokalita: Rakúsko celé uzemie
Krajina:
Plat: €2.200-€2.400 mesačne "netto" 13&14 plat.
Dátum nástupu: Ihneď