Registrácia - Všeobecné info

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa : Pondelok – Piatok.
  • Lokalita : Dánsko (rôzne časti krajiny) .
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred nástupom do práce.
  • Práca vhodná najmä pre jednotlivcov muži aj ženy, študenti len občas na krátkodobo v lete.
  • Vhodné pre ľudí s praxou alebo pre tých čo máju pozitívny vzťah k zvieratám !
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch.
  • Transport z/do práce : zabezpečené zamestnávateľom

Platové podmienky

  • €2.145 / mesačne. (Brutto)
  • výplata je mesačne na účet.
  • Plat je za 160 hod/mesačne.
  • nadčasy sa počítajú ak v danom mesiaci mate odpracované viac ako základ 160 hodín.

Benefity k platu:

  • Blízkosť z ubytovania do na farmu niekedy aj peso do 1 km (ušetrite financie na dopravu a čas)
  • Pridelený transport do práce v prípade potreby, nad 5 km a viac.
  • Pripísaných 12.5% z mesačnej výplaty „dovolenka“ peniaze vyplatené až v nasledujúcom kalendárnom roku.

Požiadavky

  • Kopia občianskeho preukazu alebo passport (obojstranne).
  • Kopia vodičského preukazu (obojstranne ak máte).
  • Register trestov, nie starší ako 3 mesiace, (môžete požiadať aj na Pošte na počkanie).
  • Lekárske potvrdenie o spôsobilosti vykonávať prácu na živočišnej alebo rastlinej farme!
  • Životopis zaslať v Anglickom jazyku !
  • Všetky uvedené dokumenty zasielať v PDF formáte – čitateľne a jednotlivo v prílohe emailu !
  • Pozitívny vzťah k zvieratám.
  • Ochota pracovať manuálne „ťažká práca“ min 3 mesiace a viac.
  • Ochota pracovať v prostredí farmy , kravy, ošípané, norky.
  • Dobrý zdravotný stav. Fyzicky zdatná osoba !
  • AJ úroveň min B1 porozumieť pracovným pokynom na pracovisku.
  • Ochota pracovať víkendy, variabilná a flexibilná pracovná doba.

Pracovná náplň

Jedna sa o manuálnu, miestami náročnú prácu na farmách. Farami sú s ošípanými , kravami, norkami. Farmy sú situované po celom území Dánska, musíte byť ochotný pracovať kdekoľvek v Dánsku.

Taktiež k dispozícii je aj práca v skleníkoch a rastlinách farmách – poliach. (v danom čase nedostupné)

Farma si vyžaduje Vašu variabilitu čo sa týka pracovných hodín v prací na farme. Musíte byť časovo flexibilný.

Farma s kravami pracuje v dvoch intervaloch počas šichty  skoro ráno a neskôr popoludní. Bežne manuálne práce na farme, kosenie, manipulácia s hnojivom, slamou, seno, kŕmenie , dojenie, starostlivosť o zverený úsek.

Farma ošípané: bežná starostlivosť o zvieraťa, kŕmenie prasiat a prasníc malé prasiatka, čistenie zvierat tlakovou vodou hadicou, ošetrovanie – podávanie medicíny poprípade injekcii.

Farma noriek: vyžadujú sa tie iste prace ako pri prací s ošípanými.

Skleníky alebo práca s rastlinami: vyžaduje sa práca v skleníku vnútri hangáru, alebo vonku na poliach, strihanie, rezanie, kosenie buriny, premiestňovanie rastlín, príprava na expedíciu a predaj (v danom čase nedostupné)

Požadovaná norma

  • Všetky sekcie máju určite pravidla a normy podľa zaradenia v práci.
  • Po zaškolení sa vyžaduje splnenie daných úloh v prací na farme alebo v skleníku.
  • Pri živočíšnej práci sa vyžaduje Veterinársky základy kurz (zabezpečuje farmár online)

Prevádzka a pracovný čas

  • Pracuje sa prevažne 37.5/týždenne.
  • Pracuje sa aj víkendy v prípade potreby.
  • Farma kravy: 04:30AM – 09:30AM potom 15:30PM-18:30PM (každý 2nd víkend v práci)
  • Farma ošípané: 07:00AM – 16:00PM (2prestávky) ( každý 3 víkend v práci)

Pracovné oblečenie

  • Je potrebné si zaobstarať topánky vhodné prácu na farme !
  • Vlastný pracovný odev potrebný.
  • Pracovná uniforma je možná poskytnutá zamestnávateľom po určitom čase !

Ubytovanie a strava

  • Ubytovanie je zabezpečené farmárom.
  • Bývate v nájomných domoch alebo mobilných domčekoch.
  • Nájom sa uhrádza sa výplaty. (mesačne)
  • Nájom činní do : €260 / mesačne osoba.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, (povlečenie je nutné si zabezpečiť vlastné)
  • Strava si zabezpečujete individuálne.
  • Na ubytovaní je vybavená kuchyňa.

Transport

  • Doprava z/do práce zabezpečená farmárom.
  • Možnosti dopravy :
  • A, pešo do 1 km
  • B, bicykel do 5 km
  • C, auto nad 5 km a viac.
  • Pripravíme plán cesty do Dánska na miesto ubytovania.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Dánskej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.

  • Práca vhodná pre ľudí s pozitívnym prístupom k zvieratám a všeobecne k prostrediu ako sú farmy apod.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Práca na Dánsku zmluvy podľa legislatívy.
  • Práca bez stresu v prostredí medzi zvieratami.
  • Lacné dostupne ubytovanie.
  • Minimálne vzdialenosti do práce z ubytovania.
  • V prípade potreby transport do práce zabezpečený farmárom.
  • Dlhodobá práca.
  • Možnosť sa zdokonaliť v AJ. Spoznať Dánsku kultúru a iné.
  • Kompletná asistencia Dánskeho partnera počas Vášho pobytu v Dánsku. (úrady, sociálne, daňove a iné)
  • Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Dánska.
  • Asistencia pri vrátení dani z Dánska.

Programový poplatok

  • Konzultácie, služby a poradenstvo v rámci ponuky sú pre kandidátov Bezplatne !.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Pracovnik na farme
Lokalita: Cele uzemie Danska
Krajina:
Plat: €2145/mesiac
Dátum nástupu: Ihneď