Registrácia - Všeobecné info

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa je v Piatok / týždni
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou v sklade
  • Práca vhodná najmä pre „ ženy, páry, študenti (E-com, Internetový textilný sklad)
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch.
  • Transport z/do práce individuálne, MHD bus, Taxi, Bicykel, Vlastné auto – kolegovia z práce.
  • Možnosť pracovať víkendy. Po dohode so zamestnávateľom aj nadčasy.
  • Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska M´chester, B´gham, Liverpool Airport.

Platové podmienky

  • £8.21  Training / školenie 1-3 dni.
  • £8.35£8.45   Denná smená do 26 / nad 26 týždňov.
  • £8.50 – £9.25  Nočná smená do 26 / nad 26 týždňov.

Požiadavky

  • Samostatnosť, flexibilita
  • Skúsenosti s prácou výhodou nie však podmienkou „tréning poskytnutý“.
  • Vedieť sa dohovoriť Anglicky aspoň na min úrovni.
  • Aspoň 1 ku 3 z partie musí vedieť Anglicky .
  • Porozumieť pracovným pokynom.
  • Ochota zotrvať min 3 mesiace a viac v práci.
  • Dodržiavanie Health & Safety procedure na pracovisku. „BOZP“

Náplň prace

Jedná sa o Internetový textilný sklad, s oblečením bižutériou a iné módne doplnky. “rôznych módnych značiek” nenáročná práca v sklade spracovanie objednávky, nakladanie tovaru v sklade, tento sklad môže mať k dispozícii aj oddelenie E-com, (objednávky a nákup cez internet) budete vykonávať bežne povinnosti v sklade podľa potreby budete zaradený na oddelenie v Retail alebo E-com oddelenie.

Pracovná náplň spočíva v :

  • Práca na linke pri balení rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie.
  • Manipulácie so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému.
  • Práca v sklade, pickovanie – vyzdvihnutie tovaru podľa objednávky.
  • Príjem a Expedícia tovaru, tovar je s hmotnosťou do 2 do 20 kg.
  • Balenie a ukladanie odevov do plastikových vriec, krabíc, etiketovanie , štítkovanie
  • Príprava tovaru na expedíciu, vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii prijem tovaru.
  • Vyžaduje sa presnosť a precíznosť , nenáročná práca vhodná pre ženy a pary
  • Príjemná pracovná atmosféra – cca 18C.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o prácu na smeny denná a nočná, práca sa vyžaduje ja cez víkend.
  • V priemere 35-40 hodín/týždeň.
  • Pracuje sa :12 hod/denne, rota : 3 dni práce/3 dni voľno v týždni.
  • Smeny sú od (06:00AM do 18:00PM) a (18:00PM do 06:00AM)
  • Nadčasy možne podľa požiadaviek zamestnávateľa.
  • Pracovná doba môže byť pozmenená podľa požiadaviek zamestnávateľa.

  • Je potrebné si zaobstarať topánky s oceľovou alebo vystuženou špicou !
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po absolvovaní tréningu !

Ubytovanie

  • Ubytovanie je zabezpečené v domoch, prostredníctvom realitnej agentúry.
  • Po príchode je potrebné uhradiť £190 v hotovosti.
  • Suma zahŕňa: (2 x £60 nájom dvojposteľová izba/týždeň osoba + £50 admin poplatok + £15 posteľná bielizeň)
  • Domy sú štandardne zariadené a vybavené, podľa možnosti čo najbližšie k pracovisku.
  • Možnosť vyzdvihnúť z Letiska B´gham, M´chester, Liverpool (potrebné vopred dohodnúť)

Stravovanie

  • Zabezpečujete si individuálne, sami.
  • Kantína / Bufet k dispozícii,  „raňajky, obed, večera, nápoje a iné“
  • Cena stravnej jednotky cca £2.5

Transport

  • Doprava z/do práce individuálne
  • MHD lokálny autobus, Metro, Taxi, Kolegovia s práce…
  • Vyzdvihnutie z letiska M´chester, B´gham, Liverpool za poplatok možné dohodnúť .
  • Odvoz do skladu v prvý deň-Registrácia, možne zabezpečiť s ubytovateľom.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Britskej legislatívy zo mzdy pracovníka.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky
  • Možnosť pracovať rota: 3dni v týždni a 3dni voľna.
  • Ubytovanie zabezpečené po príchode do UK
  • Transport z letiska M´chester, B´gham, Liverpool (po dohode s konzultantom JOB4U Int.)
  • Plne hradení tréning – zaškolenie v práci
  • Asistencia s otvorením Bankového účtu
  • Odvoz na osobne stretnutie do skladu. (registrácia)
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy
  • Možnosť pracovať dlhodobo aj krátkodobo vhodné aj pre študentov ako brigáda.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do UK a počas pobytu
  • Možnosť pracovného postupu
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Programový poplatok

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza  jednorázový poplatok vo výške €150/osoba. „vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.  Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U INT.
  • Bezplatné služby , vhodné pre uchádzačov ktorý si vedia zabezpečiť všetky dodatočné služby samostatné a nepotrebujú asistenciu ani koordináciu konzultanta.

Základné informácie

Pozícia: Skladník/Picker
Lokalita: Burnley
Krajina:
Plat: £8.35 - £9.25
Dátum nástupu: Ihneď