Všeobecné info

Pracujete ako „Montér“ – vykonávate koordinovanú montáž a demontáž spoločenských stanov, veľkometrážne stany. Prevažne stany určené na oslavy, výstaviska a iné podľa objednávky. Pracujete rôzne podľa zákazky Rakúsko, Nemecko. Práce vhodné pre partie, kamaráti, jednotlivec ale aj študenti ! V prípade záujmu nás, neváhajte kontaktovať. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru.

Platové podmienky.

  • €2 310/mesačne „netto“.(pri odpracovaní 21 dni v mesiaci)
  • € 110 / deň netto !
  • + záloha možná po 3 dňoch v práci.
  • + PHM preplatené podľa dohody.
  • + Služobné auto v prípade že nemáte vlastne.
  • + Preplatená dovolenka.
  • + Zdarma ubytovanie.
  • + Slovenská „pracovná zmluva, dohoda, živnosť „

Požiadavky.

  • Zodpovedný pracovník.
  • Fyzicky – zdravotné spôsobilý!
  • Schopný tímovej práce !
  • Flexibliný časovo (víkendy, nadčasy podľa potrieb)
  • Prevažne turnusová práca  (podľa zákazky-dohody)
  • Montérske alebo ine zručnosti su výhodou nie podmienka!
  • Kopia občianskeho preukazu.
  • Kopia vodičského preukazu.
  • Životopis zaslať v SJ alebo NJ jazyku + foto !
  • BOZP dodržovanie predpisov !

Náplň práce.

Budete pracovať ako monter-montážnik. Doplňujeme partiu o nových pracovníkov. Práca v 6 člennej partii s toho 3 su starý pracovníci ktorý Vás zaučia na mieste. Jedná sa o montáž a demontáž veľkometrážnych stanov podľa zadanie zakázky, napr veľke stany na svadby, oslavy, podujatia stavenie podii pre rôzne komerčne využitie, taktiež aj stany na vystaviska a pod. Dodržiavanie BOZP na pracovisku! Jeden z partie komunikuje NJ ostatný aj bez znalostí jazky. Predošle skúsenosti montera , lešenára alebo akekoľvek iné su vítane nie však podmienka. Práca celoročne. Ubytovanie a doprava zabezpečená Zdarma ! Možnosť práce aj pre partie, kamaráti, či študenti.

Prevádza & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 6-10 h/deň.
  • Pracuje sa od Pondelok- Piatok. (víkend po dohode)
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie v Hotel, Penzión a iné.
  • Ubytovanie zabezpečené Zdarma !
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené , internet, sprcha, povlečenie a pod.

Transport.

  • Doprava z/do práce zabezpečená služobným autom.
  • Ak máte vlastne auto – preplatené PHM.
  • Služobné auto v prípade potreby, nastúpiť môžete už na SVK smer zákazka.

Iné výhody.

  • Možnosti práce na celom území Rakúska, Nemecko.
  • Cestovanie rámci zákaziek a uvedených krajín.
  • Práca od Apríl/Maj do December.
  • Zmluva na dohodu alebo Živnosť.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Ubytovanie poskytované zamestnávateľom ZDARMA !
  • Doprava služobným autom ZDARMA !
  • Cestovné náklady a PHM preplatené ak máte vlastné auto !
  • Turnusové práce pre jednotlivcov alebo partie aj študenti.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Montér/ Veľkometrážne Stany
Lokalita: Rakúsko / Nemecko /
Krajina: ,
Plat: €2.310/mesačne "netto".
Dátum nástupu: ihneď