Všeobecné info

Pracujte pre sieť domov dôchodcov ako „opatrovateľ-ka“  alebo „zdravotná sestra“ Starostlivosť o starších imobilných ľudí. Lokalita je v okolie Lipska, Regensburg blízkosť hraníc s Českom, taktiež mnoho iných lokalit v rámci Nemecka.  Prax aspoň 1 rok ako opatrovateľ-ka, sanitár alebo zdravotná sestra postačuje. Vhodné pre ženy aj mužov. Ubytovanie zabezpečená Zdarma.

Platové podmienky

  • od €15.00 hod /,,brutto“ + €3.00/hod „netto – diéty“ : Altenpflegerhelfer
  • od €18.00 hod / „brutto“ + €3.00/hod. „netto – diéty“ : Examinierte Altenpfleger
  • + ubytovanie zabezpečené Zdarma !

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Bezúhonnosť „čistý register trestov“
  • Prax aspoň 1 rok ako opatrovateľ-ka, sanitár, zdravotná sestra.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Príjemne vystupovanie, samostatnosť, zodpovednosť.
  • Znalosť NJ na úrovní min B1 level, vedieť komunikovať.
  • Mať vzťah k tejto pracovnej činnosti.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu Opatrovateľa-ka, možnosti aj pre sanitár alebo aj zdravotná sestra. Budete vykonávať starostlivosť a opatrovať starších imobilných ľudí v domove dôchodcov. Pracovné úkony podľa zadanie na zmene: výpomoc s mobilitou pacienta, obliekanie, kŕmenie, asistencia pri osobnej hygiene, plánovanie a rozpis liekov, dohlaď, a pod. Predošle skúsenosti aspoň 1 rok oblasti zdravotníctva napr., zdravotná sestra, sanitár, opatrovateľka sú postačujúce. Znalosť NJ B1 level. Bezúhonnosť čistý register trestov. Ubytovanie zabezpečené Zdarma v blízkosti pracoviska. Rôzne lokality práce: Sinzing, Jena, Boblingen, Tegernheim, Breidenbach, Seebach a mnoho iných miest v rámci Nemecka.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o dvoj smenu prevádzku.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
  • Pracovný čas 6-10 hod/denne.
  • Možnosť neplatené voľno alebo platená dovolenka nie Turnus.

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev vhodný pre výkon tejto činnosti.
  • Pracovná uniforma bude poskytnutá zamestnávateľom po skúšobnej dobe.

Ubytovanie

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie Zdarma !
  • Ubytovanie v rámci možnosti blízkosti pracoviska.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Diéty vyplácane k hodinovej mzde.
  • Ubytovanie zabezpečené ZDARMA !
  • Nemecká pracovná zmluva.
  • Garancia pracovných hodín a zárobku.
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v NJ.
  • Vhodné pre zdravotné sestry, sanitár, opatrovateľka.
  • Práca je vhodná a dostupná aj pre mužov.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Nemecka a počas pobytu.
  • Možnosť pracovného postupu.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia dani s EU krajín.

Základné informácie

Pozícia: Opatrovateľka / Altenpflegerhelfer
Lokalita: Sinzing, Jena a iné - Nemecko
Plat: od €15.00-18.00/hod. ,,brutto" + €3.00/hod "netto - diéta"
Dátum nástupu: Ihneď
Kontaktná osoba Mgr. Renáta Krausová 00421 915 231 517 r.krausova@job4uslovakia.sk