Všeobecné info

Pracujte ako Montážni pre osadenie parapety a obložiek s dreva na špaletu okna. Práce sa vykonávaju na SZČO/OSVČ . Práca je na turnusy v Slovensko – Českom kolektíve. Možnosť práce aj bez ANJ. Celoročná práca , garancia hodiny a zárobku. Ubytovanie, náradie, + služobná doprava zabezpečené.

Platové podmienky

  • €17.00/ hod.
  • €4.051/mesačne  (pri odpracovaní 55 hod / týždeň)
  • Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.
  • Záloha €300 / na účet možná od 5 dňa v práci!

Benefity:

  • Doprava z / do práce poskytnutá ZDARMA !
  • Pracovné náradie na zákazky poskytnutá ZDARMA !

Požiadavky

  • Živnosť + A1 formulár od Sociálnej poisťovne. (usmerníme vás)
  • Vyučený stolár výhoda, alebo osoba s dostatočnou praxou pri podobnej práci.
  • Samostatnosť, rutina, pozornosť , precíznosť a zodpovednosť pri práci.
  • Znalosti merania, rezania, uhlová pila, brúska a iné ručné náradie.
  • Ochota pracovať na turnusy 6/2 (alebo podľa dohody)
  • Vodičský preukaz skupina „B“ preferované.
  • Porozumieť pracovným pokynom.
  • Dodržiavanie „BOZP“ na pracovisku.

Náplň prace

Montáž parapety a drevených obložky na špalety okna na stavbe. Práca v interiéry pre novostavby a renovácie rodinných domov, Montáž drevených parapetných dosiek v interiéry taktiež demontáž starých a montáž nových drevených obložiek na špaletu okenných otovor okien „špalety obložené drevom“ Pracovník s praxou,  práca s porozumením, zmysel pre precíznosť a detail, vedieť pracovať s uhlovou pílou, rezanie uhlov, zameranie, zmysel pre detail a pod. Výhoda ak ste vyučený stolár alebo mate už skusenosť s podobnou montážnou prácou.

Prevádzka a pracovný čas

  • Pracuje sa 6 v týždni.
  • Pracuje sa 10 hod /deň.
  • Soboty cca 5 hod.

Ubytovanie a strava.

  • Bývate v rodinných domoch v meste Meekerk v NL.
  • Dvojposteľové izby komplet zariadené ubytovanie.
  • Komplet vybavenie kuchyňa, kúpeľná, Wifi a pod..
  • Platí sa €400/osoba /mesiac nájom.
  • Možnosť si variť na dome „vybavená kuchyňa“.

Transport

  • Vlastná doprava z CZ/SVK do NL.
  • Súkromný dopravca , vlastné auto, letecky.
  • V rámci v NL je k dispozícii služobne auto Zdarma !
  • Plán cesty a kontakty na dopravcov vieme poskytnúť.

Iné výhody

  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Stabilne hodiny v práci.
  • Turnusová práca 6/2.
  • Služobne auto v rámci NL ZDARMA.
  • Profi-náradie zabezpečené ZDARMA.
  • Ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
  • Nenáročná práca pre robotníkov s praxou.
  • Pravidelné úhrady faktúry.
  • Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
  • Ušetrite financie na vlastne náradie a dopravu.
  • Anglický jazyk výhoda NIE však podmienka (Slovenský kolektív).

Základné informácie

Pozícia: Montážnik parapety-SZČO
Lokalita: Den Hague a iné / Holandsko
Krajina:
Plat: €17.00/hod (cca. €4.051/mesačne)
Dátum nástupu: ihneď