• Príchod do Nemecka a podpis pracovnej zmluvy/zakázky min. deň pred nástupom do práce.
  • Lokalita : Severné. Porýnie – Vestfalsko, okolie Rheda Wiedenbruck, Nemecko.
  • Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu alebo SZČO.
  • Práca vhodná aj BEZ znalosti NJ!
  • Práca vhodná iba pre ucelené partie 2-4 stavebných odborníkov.
  • Ubytovanie ZDARMA !

Platové podmienky.

  • €16.00/hod. „brutto“ Zamestnanecky pomer.
  • €18.00/hod. -SZČO Živnostník .
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni !

Benefity k platu:

  • Množstvo pracovných hodín.
  • Ubytovanie poskytnuté ZDARMA !
  • Možnosť si vybrať Zamestnanec alebo Živnostník (SZČO / OSVČ)

Požiadavky.

  • Ucelená partia 2-4 stavebných odborníkov.
  • Predošlé skúsenosti s rekonštrukciou bytov nutné !
  • Referenčné foto rekonštrukčných prác vítané !
  • Znalosti v oblasti: Sadrokartón, Maľovanie, Omietky, Plávajúce podlahy, Obklady, Pokládka dlažby, jednoduchá montáž nábytku, sanity, murárske výspravky, priečka, nika a pod.
  • Vlastné auto na prácu pre partiu potrebné.
  • Vlastné malé ručné náradie po dohode.
  • Zodpovedný,spoľahlivý stavebný odborníci.
  • Jeden s partie sa dohovori NJ výhoda nie však podmienka !
  • Umiestníme aj BEZ znalosti NJ.
  • Pre živnostníkov potrebná A1 formulár !
  • Prax v obore minimálne aspoň  3 roky.
  • Platné doklady a bezúhonnosť.
  • Životopis zaslať v SJ jazyku !
  • Ochota pracovať min. 4-8 týždne !

Pracovná náplň.

Jedná sa o komplet renováciu apartmánu o rozlohe 100 m2. Lokalita Rheda Wiedenbruck Nemecko ! Zákazka je pre súkromného klienta. Prace sa môžu vykonávať buď na SZČO alebo je možnosť aj zamestnať na Nemecku pracovnú zmluvu. Mala by to byť skúsená partia 2-4 odborníkov v stavebníctve. Znalosť v oblasti , Sadrokarton, Maľovanie, Omietky, Plávajúce podlahy, Obklady, pokládka dlažby, jednoduchá montáž nábytku, sanity, jednoduché murárske vysprávky priečka, nika a pod….FOTO-Referencie predošlých prác vhodné predložiť. Zákazka na dobu 4-8 týždne alebo možnosť po dohode pracovať na dlhodobo !

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Pracuje 40 h/týždenne a viac
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Možnosť práce aj Soboty po dohode.

Pracovné oblečenie.

  • Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky, bezpečnostnú helmu !
  • Vlastný pracovný odev potrebný pre začiatok.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom dodatočne !
  • Bezpečnostné prvky ako aj pracovné elektrické náradie a vybavenie zabezpečené zamestnávateľom !
  • Pre SZČO pracovná uniforma aj ručné náradie potrebné vlastné.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie je zabezpečené ZDARMA !
  • Bývate v nájomných domoch/bytoch.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, WIFI, atď.
  • Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.

  • Doprava z/do práce zabezpečená pre zamestnancov po dohode !
  • cca. do 30 min autom z ubytovania do práce.
  • Vlastné auto podmienka pre SZČO.
  • Cesta do Nemecka na vlastné náklady.

Sociálne poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Nemeckej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.
  • Pre SZČO/OSVČ sa riadi legislatívou štátu kde je živnosť vydaná !

Iné výhody.

Práca na Nemecku zmluvu (zamestnanec), alebo na SZČO /OSVČ (Živnosť) !
Garancia pracovných hodín a zárobku !
Ubytovanie poskytnuté ZDARMA !
Vhodné pre ucelenú partiu 2-4 stavebných odborníkov.
Možnosť jednorázovej zákazky 4-8 týždne alebo možnosť pracovať dlhodobo !
NJ jazyk jedného z partie výhoda, avšak umiestníme aj bez znalosti NJ.
Asistencia v SJ/CZ jazyku pri zákazke na firme a úradoch !
Možnosť dlhodobej práce pre partie 2-4 pracovníkov.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Stavebný robotnik pre rekonštrukcie bytov.
Lokalita: Severne Porynie-Vestfalsko Germany
Krajina:
Plat: €3.744 mesačne "SZČO"
Dátum nástupu: ihneď