• Príchod do Nemecka a podpis pracovnej zmluvy, min. deň pred nástupom do práce.
  • Lokalita : Severné. Porýnie – Vestfalsko, okolie Rheda Wiedenbruck, Nemecko.
  • Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu „Zamestnanec“
  • Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.
  • Transport z/do práce : zabezpečené Zamestnávateľom.

Platové podmienky.

  • od €14.00 – €16.00 /hod.
  • od €3033 – €3.120 /mesačne. a viac podľa odpracovaných hodín v práci.
  • Plat je uvedený „brutto“ pri 45 hod./týždenne.
  • Možnosť zárobku €3.466 pri odpracovaní 55 hod/v týždni.

Benefity k platu:

  • Nadčasy v práci bežne dostupné – (možnosť pracovať 50-60 hod)/týždeň !
  • Transport z / do práce Zdarma !
  • Turnusy možné po dohode !

Požiadavky.

  • Skúsený samostatný Remeselník (rôzne profesie, Murár, Obkladač, Omietkar, Stolár, Inštalatér a iné).
  • Prax v obore minimálne aspoň  3 roky.
  • Referenčné fotky vašej práce výhoda.
  • Vlastné auto výhoda nie povinnosť.
  • Nemecký jazyk výhoda nie povinnosť. umiestnime aj Bez jazyka.
  • Platné doklady a bezúhonnosť.
  • Životopis zaslať v NJ / SJ jazyku !
  • Ochota pracovať min. 6 mesiacov a viac !

Pracovná náplň.

Jedná sa o prácu pre Nemecku firmu. Pracuje sa v skupine 2-4 remeselníkov. Rekonštrukcie, renovácie, bytových jednotiek -apartmány, ubytovne, občas aj rodinné domy a iné komerčné – obchodné objekty. Možnosť práce pre šikovných všestranných remeselníkov široká škála profesii dostupné. Požadujeme skôr všeobecné zručného remeselníka ktorý dokáže pracovať samostatne bez dozoru, ma všestranné pracovné skúsenosti napr. pri rekonštrukčných prácach, živnostenské práce a pod. Taktiež vítaný aj pomocný pracovníci na pomocné práce v stavebníctve.                                     SádrokartonistiMurári, Obkladači, Maliari, Stolári, Podlahári, Inštalatéri, Elektrikári a iné profesie !

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 40-60 h/týždenne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok, (podľa potreby aj víkendy)
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Pracovné oblečenie.

  • Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky, bezpečnostnú helmu !
  • Vlastný pracovný odev potrebný pre začiatok.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom dodatočne !
  • Bezpečnostné prvky ako aj pracovné elektrické náradie a vybavenie zabezpečené zamestnávateľom !

Ubytovanie.

  • Zabezpečené Lacné – Ubytovanie po príchode do Nemecka.
  • Bývate v nájomných bytoch.
  • Pre jednotlivcov – Jednoposteľové lôžko.
  • Nájom činní €250/osoba/mesiac.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, Wifi, práčka, sprcha a pod.
  • Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.

  • Doprava z/do práce zabezpečená Zamestnávateľom.
  • Do 30 min autom z ubytovania do práce.
  • Vlastné auto výhoda nie však podmienka.
  • Cesta do Nemecka na vlastné náklady.

Sociálne poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Nemeckej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.

Iné výhody.

  • Práca na Nemecku zmluvu (zamestnanec).
  • Garantované hodiny a výplaty !
  • Umiestníme aj bez znalosti NJ.
  • Služobný transpot do/z práce v rámci Nemecka.
  • Preplácané nadčasy podľa legislatívy.
  • Ubytovanie zabezpečené !
  • Slovensko-Český kolektív.
  • Asistencia v SJ jazyku v práci na firme a úradoch !
  • Nové pracovné skúsenosti, možnosť zdokonaliť úroveň / NJ.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Robotník pre rekonštrukcie bez NJ
Lokalita: Severne Porynie-Vestfalsko Germany
Krajina:
Plat: €3.120 a viac/mesačne "brutto"
Dátum nástupu: ihneď