London Thurrock - Distribučný sklad

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa je v Štvrtok / týždni
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou v sklade
  • Práca vhodná najmä pre „mužov (teplý sklad)
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch.
  • Transport z/do práce individuálne, MHD bus, Taxi, Bicykel, Vlastné auto – kolegovia z práce.
  • Možnosť pracovať víkendy a nadčasy denne.
  • Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska London Stansted Airport.

Platové podmienky

Denná smena

  • £7.83 Tréning 3 dni.
  • £8.70 – £9.90  Denná smena/týždeň
  • £9.57 – £10.89 Denná smena/víkend
  • £10.88 – £12.38 Denná smena/nadčas v týždni nad 48h.
  • £11.96 – £13.61   Denná smena/nadčas cez víkend nad 48h.

Nočná smena:

  • £9.57 – £10.89  Nočná smena/týždeň
  • £10.01 – £11.39 Nočná smena/víkend
  • £11.96 – £13.61 Nočná smena/nadčas v týždni nad 48h.
  • £12.51 – £14.23 Nočná smena/nadčas cez víkend nad 48h.

V závislosti od smeny a od výkonnosti v práci. Extra príplatky za výkon v práci, víkend a nadčasy. Vypláca sa týždenne, každý Piatok na bankový účet.

Požiadavky

  • Dobrá fyzická zdatnosť.
  • Skúsenosti s prácou výhodou nie však podmienkou „tréning poskytnutý“
  • Schopnosť dosiahnuť pracovnú normu po zapracovaní.
  • Vedieť sa dohovoriť Anglicky.
  • Porozumieť pracovným pokynom
  • Dodržiavanie Health & Safety procedure na pracovisku. „BOZP“

Náplň prace

Kompletizácia „Picking“ potravinárskeho a drogistického tovaru v distribučnom sklade. Ide o teplý sklad, s priemernou teplotou cca 18 stupňov. Pracujete s nízkozdvižným elektrickým vozíkom, na ktorom máte umiestené 3 klietky, do ktorých nakladáte tovar. Na ruke máte pripevnený skener, ktorý vám udáva, aký tovar máte naložiť do klietok. Keď máte klietky naplnené tovarom, tak ich odvážate k bráne, a zoberiete si prázdne klietky. Vykládku tovaru z klietok do kamiónov už robia iní zamestnanci.

Požadovaná norma

Sklad má stanovenú normu, ktorú by ste mali po zaškolení dosiahnuť. Spracovať objednávku určité množstvo položiek v stanovenom čase odovzdať na expedíciu pre ďalšie spracovanie. Norma je zvládnuteľná v priebehu 3-4 týždňoch od zaškolenia.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 3- smenu prevádzku
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
  • Smena (06 :00 – 14 :00) (14: 00 – 22:00),  (22:00 – 06:00)
  • Systém nočných smien je nemenný !
  • Pracovný čas 8 hod + možnosť nadčasov 4 hodiny denne.

  • Je potrebné si zaobstarať topánky s oceľovou alebo vystuženou špicou !
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po absolvovaní tréningu !

Ubytovanie

  • Po príchode na ubytovanie sa uhrádza 2 x týždenný nájom + (depozit z výplaty)
  • Suma zahŕňa, (2 x £75/týždeň nájom ) + (£90 depozit až z výplaty)
  • Nájomne sa uhrádza po príchode do UK pri podpise nájomnej zmluvy.
  • Depozit sa uhrádza z výplaty / uvedené v nájomnej zmluve.
  • Ubytovanie je v nájomných domoch, izba pre dvoch, možnosť izby pre jednotlivca.
  • Ubytovanie zabezpečené realitným agentom / realitkou

Stravovanie

  • Zabezpečujete si individuálne, sami.
  • Kantína / Bufet k dispozícii,  „raňajky, obed, večera, nápoje a iné“
  • Cena stravnej jednotky cca £2.5

Transport

  • Doprava z/do práce individuálne
  • MHD lokálny autobus, Metro, Taxi, Kolegovia s práce…
  • Vyzdvihnutie z letiska London Stansted možné dohodnúť ZDARMA
  • Odvoz do skladu v prvý deň-Registrácia, možne zabezpečiť s ubytovateľom ZDARMA.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Britskej legislatívy zo mzdy pracovníka.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky
  • Ubytovanie zabezpečené po príchode do UK
  • Transport z letiska London Stansted (po dohode s konzultantom JOB4U Int.)
  • Plne hradení tréning – zaškolenie v práci
  • Asistencia s otvorením Bankového účtu
  • Odvoz na osobne stretnutie do skladu. (registrácia)
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do UK a počas pobytu
  • Možnosť pracovného postupu
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Programový poplatok

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza  jednorázový poplatok vo výške €160/osoba. „vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.  Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U INT.
  • Bezplatné služby , vhodné pre uchádzačov ktorý si vedia zabezpečiť všetky dodatočné služby samostatné a nepotrebujú asistenciu ani koordináciu konzultanta.

Základné informácie

Pozícia: Skladník/Picker
Lokalita: Londýn Thurrock
Krajina:
Plat: £8.70 - £14.23
Dátum nástupu: Október 2018
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 m.estocak@job4uslovakia.sk