Stolár-Stavebný montážnik

  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred nástupom na zákazku.
  • Práca vhodná najmä pre stolárov, stavebných montážnikov s praxou
  • Práca na SZČO (živnosť) + A1 formulár
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch.
  • Transport z/do práce zabezpečené autom.
  • Náradie zabezpečené ku každej zákazke.

Platové podmienky

  • €15/ hod.
  • €3.770/mesačne  (pri odpracovaní 55 hod / týždeň)
  • Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.
  • Záloha €300 / na účet možná od 4 dňa v práci!

Benefity:

  • Doprava z / do práce poskytnutá ZDARMA !
  • Pracovné náradie na zákazky poskytnutá ZDARMA !

Požiadavky

  • Živnosť + A1 formulár od Sociálnej poisťovňe.
  • Vyučený stolár, alebo osoba s dostatočnou praxou pri podobnej práci.
  • Samostatnosť, rutina, pozornosť , precíznosť a zodpovednosť pri práci.
  • Znalosti merania, rezania, uhlová pila, brúska a iné ručné náradie
  • Ochota pracovať na turnusy 6/2 (alebo podľa dohody)
  • Porozumieť pracovným pokynom, vedieť čítať kótovanie z výkresu !
  • Dodržiavanie „BOZP“ na pracovisku.

Náplň prace

Rôzne zákazky podľa požiadaviek klienta.

Montáž parapety: Práca v interiéry a exteriéry pre  novostavby rodinných domov, Montáž drevených parapetných dosiek v interiéry taktiež demontáž starých a montáž nových drevených obložiek na špaletu okolo okien „špalety obložené drevom“

Občas sa robia aj soklové lišty, ako finalizácia plávajúce podlahy, iba montáž soklových líšt nič iné sa nepožaduje, potrebne vedieť odrezať hory na 45´ uhlovou pílou.

Pracovník s praxou,  práca z rozumom zmysel na precíznosť a detail, vedieť pracovať s uhlovou pílou, rezanie uhlov , zameranie, zmysel pre detail a pod.

Prevádzka a pracovný čas

  • Pracuje sa 5-6 v týždní.
  • Pracuje sa 9-10 hod /deň.
  • od 07:00 – do 16:00 (podľa zákazky a potrieb)
  • Možnosť pracovať aj Soboty (iba pre určite zákazky)
  • Sobota sa pracuje stále v prípade Zrušenia Soboty – Objednávateľ platí 4 hodiny práce aj tak. !

Pracovné oblečenie

  • Požaduje sa vlastné pracovné oblečenie.
  • Stavebná helma, bezpečnostná obuv a reflexná vesta.

Ubytovanie a strava.

  • Ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
  • Bývate v rodinných domoch (4-6 ľudia).
  • Komplet vybavenie kuchyňa, kúpeľňa & WC.
  • Platí sa €225/osoba /mesiac nájom.
  • Strava si zabezpečujete.
  • Možnosť si variť na dome (vybavená kuchyňa).

Transport

  • Vlastná doprava z CZ/SVK do NL.
  • Autobus linka, Súkromný dopravca , vlastné auto.
  • Na zákazky je k dispozícii služobne auto.
  • Doprava z/do práce v rámci NL je zabezpečená Bezplatne.
  • Plán cesty a kontakty na dopravcov vieme poskytnúť.

Sociálne Poistenie

  • SZČO – živnostník.
  • Vlastné sociálne a zdravotné poistenie podľa legislatívy na SVK & CZ.

Iné výhody

  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Stabilne hodiny v práci.
  • Turnusová práca 6/2 alebo dohoda možná.
  • Služobne auto z/do práce ZDARMA.
  • Náradie zabezpečené na zákazku  ZDARMA.
  • Nenáročná práca pre robotníkov s praxou.
  • Pravidelné úhrady faktúry.
  • Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
  • Nepotrebujete vlastne náradie ani dopravu.
  • Anglický jazyk výhoda NIE však podmienka (Slovenský kolektív).

Základné informácie

Pozícia: Stolár / Stavebný montážnik
Lokalita: Nimjegen a iné, Holandsko
Krajina:
Plat: €15/hod
Dátum nástupu: ihneď