Stolár-Stavebný montážnik

  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred nástupom na zákazku.
  • Práca vhodná najmä pre stolárov, stavebných montážnikov s praxou
  • Práca na SZČO (živnosť) + A1 formulár
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch.
  • Transport z/do práce zabezpečené autom.
  • Náradie zabezpečené ku každej zákazke.

Platové podmienky

  • €15/ hod.
  • Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.

Požiadavky

  • Živnosť + A1 formular od Soc poistovňe
  • Vyučený stolár, alebo osoba s dostatočnou praxou pri podobnej práci.
  • Dobrá fyzická zdatnosť.
  • Samostatnosť , rutina, pozornosť , precíznosť a zodpovednosť pri práci.
  • Znalosti merania, rezania, uhlová pila, brúska a iné ručné náradie
  • Ochota pracovať na turnusy 6/2 (alebo podľa dohody)
  • Porozumieť pracovným pokynom, vedieť čítať kótovanie z výkresu !
  • Dodržiavanie Health & Safety procedure na pracovisku. „BOZP“

Náplň prace

Rôzne zákazky podľa požiadaviek klienta.

Montáž parapety: Práca v interiéry novostavby rodinných domov, Montáž drevených parapetných dosiek v interiéry taktiež montáž drevených obložiek okolo okien „špalety obložené drevom“

Montáž nábytku : v Hoteloch, skladanie rôznych kusov nábytku + sadrokartonové priečky v interiéry.

Odvetrané fasády : zatepľovanie budov odvetrané fasády (montáž drevených fasadných dosák na pripravenú konštrukciu ukotvenú na stene muriva )

Pracovník s praxou,  práca z rozumom zmysel na precíznosť a detail, vedieť pracovať s uhlovou pílou, rezanie uhlov , zameranie , a pod.

Prevádzka a pracovný čas

Denná smena

  • od 06:00 – do 15:00 (podľa zadanie rôzne)
  • Možnosť pracovať aj Soboty (iba pre určite zákazky)

Pracovné oblečenie

  • Požaduje sa vlastné pracovné oblečenie
  • Stavebná helma, bezpečnostná obuv a reflexná vesta.

Ubytovanie

  • Zabezpečené po príchode do NL
  • Bývate v rodinných domoch (4-6 ľudia)
  • Komplet vybavenie kuchyňa, kúpeľna & WC
  • Platí sa €200/osoba /mesiac nájom

Stravovanie

Zabezpečujete si samostatne, na domoch je komplet vybavená kuchyňa

Transport

  • Vlastná doprava z CZ/SVK do NL
  • Autobus linka, Súkromný dopravca , vlastné auto.
  • Na zákazky je k dispozícii služobne auto
  • Plán cesty a kontakty na dopravcov vieme poskytnúť.

Poistenie

  • SZČO – živnostník
  • Vlastné sociálne a zdravotné poistenie podľa legislatívy na SVK & CZ.

Iné výhody

  • Dobré platové ohodnotenie
  • Stabilne hodiny v práci
  • Turnusová práca 6/2 alebo dohoda možná
  • Služobne auto z/do práce
  • Náradie zabezpečené na zákazku
  • Ubytovanie zabezpečené lacné
  • Nenáročná práca pre robotníkov s praxou.
  • Pravidelné úhrady faktúry
  • Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
  • Nepotrebujete vlastne náradie ani dopravu
  • Nie je nutné vedieť jazyk,

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie, koordinácia, a iné podľa požiadaviek od konzultanta JOB 4U Int.

Základné informácie

Pozícia: Stolár / Stavebný montážnik
Lokalita: Amsterdam a iné
Krajina:
Plat: €15/hod
Dátum nástupu: ihneď
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 m.estocak@job4uslovakia.sk