Stolár - výmena okien

  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred nástupom na zákazku.
  • Práca vhodná najmä pre stolárov, tesárov, stavebných montážnikov s praxou, pre zručných pracovníkov.
  • Práca na SZČO (živnosť) + A1 formulár
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch.
  • Transport z/do práce zabezpečené autom.
  • Náradie zabezpečené ku každej zákazke.

Platové podmienky

  • €15/ hod.
  • Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.
  • Záloha €300 / na účet možná od 3 dňa v práci.

Požiadavky

  • Živnosť + A1 formular od Sociálnej poisťovne
  • Vyučený stolár, tesár výhodou nie podmienka.
  • Oknár , ktorý už ma prax so zakladaním a vymieňaním okien a skiel.
  • Zručná osoba s predošlou praxou pri podobnej práci.
  • Dobrá fyzická zdatnosť.
  • Samostatnosť, manuálne zručný, pozornosť , precíznosť a zodpovednosť pri práci.
  • Znalosti merania, rezania, priamočiara pila, maflik,  brúska, vrtačka a iné ručné náradie.
  • Ochota pracovať na turnusy 6/2 (alebo podľa dohody)
  • Porozumieť pracovným pokynom.
  • Dodržiavanie BOZP na pracovisku.

Náplň práce

Výmena okien:

Manuálna práca vhodná pre stolára, tesára , oknára alebo osobu ktorá je všeobecné zručná , ma už skúsenosti s ručným naradím ako je napr : priamočiara pila, Maflik ručná pila, Vrtačka, Akrylovanie, Lištovanie a zasklieva-nie. Práca vhodná aj pre osoby ktorý už máju predošlé skúsenosti s podobnou prácou výmena okien , zasklieva-nie okien a podobne.Starý okenný rám sa vyreže priamočiarou pílou, ponechá sa 2 cm s pôvodného rámu v špalete, zarovná sa a namontuje novy rám.Dodatočne sa založí sklo, potrebne lištovanie a akrylovanie. Práca v exteriéry a interiéry rádovej zástavby domov v Holandsku.

Prevádzka a pracovný čas

  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni.
  • Pracuje sa 9-10 hod /deň.
  • od 07:00 – do 16:00 (podľa zákazky a potrieb)
  • Sobota sa pracuje stále v prípade Zrušenia Soboty – Objednávateľ platí 4 hodiny práce aj tak. !

Pracovné oblečenie

  • Požaduje sa vlastné pracovné oblečenie.
  • Stavebná helma, bezpečnostná obuv a reflexná vesta.
  • Pracovné náradie je zabezpečené na mieste.

Ubytovanie a strava

  • Ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
  • Bývate v rodinných domoch (4-6 ľudia).
  • Komplet vybavenie kuchyňa, kúpeľná & WC.
  • Platí sa €200/osoba /mesiac nájom.
  • Stravu si zabezpečujete sami na vlastné náklady.
  • Možnosť si variť v nájomnom dome (vybavená kuchyňa).

Transport

  • Vlastná doprava z CZ/SVK do NL.
  • Autobus linka, Súkromný dopravca , vlastné auto.
  • Na zákazky je k dispozícii služobne auto.
  • Doprava z/do práce v rámci NL zabezpečená Bezplatne.
  • Plán cesty a kontakty na dopravcov vieme poskytnúť.

Poistenie

  • SZČO – živnostník
  • Vlastné sociálne a zdravotné poistenie podľa legislatívy na SVK & CZ.

Iné výhody

  • Dobré platové ohodnotenie
  • Garancia pracovných hodin.
  • Pravidelné úhrady faktúr.
  • Doprava v rámci NL z/do práce zabezpečená ZDARMA.
  • Turnusová práca 6/2 alebo dohoda možná
  • Služobne auto z/do práce Bezplatne.
  • Služobné náradie zabezpečené na zákazku.
  • Ubytovanie zabezpečené lacné.
  • Nenáročná práca pre robotníkov s praxou.
  • Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
  • Anglicky výhodná nie však podmienka, (Slovensky kolektív)

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie, koordinácia, a iné podľa požiadaviek od konzultanta JOB 4U Int.

Základné informácie

Pozícia: Stolár/okenár
Lokalita: Nijmegen
Krajina:
Plat: €15/hod
Dátum nástupu: ihneď