Všeobecné info

Pracujete ako „Stolár -stavebný alebo nábytkár “ Taktiež dostupné pozície aj pre Tesárov, Montáže  rôzneho charakteru od výroby dielenské práce aj na CNC storjoch podľa okolnosti kto má aké skúsesnoti, ďalej motnáž nábytku, až po tesárske práce na stavbach, strechy, pergoly, terasy, fasády obláštenie budov, montované a drevo domy atď.  Práca na Švajčiarsku pracovnú zmluvu. Garancia pracovných hodín a zárobku. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru. Všetky úradné náležitosti v kompetencii zamestnávateľa, Ubytovanie zabezpečené za úhradu.  Práca vhodná pre jednotlivcov prevažne s vlastným autom a znalosťou NJ.

Platové podmienky.

  • CHF33.00 – CHF36.00/ hod. „brutto“
  • CHF 5.720 – CHF 6.240 / mesačne (pri 40 hod/týždni)
  • CHF 18.00/ diéty na deň „netto“
  • Plat zohľadnený podľa vašich odbornosti a praktických skúsenosti!
  • Mesačné vyplácanie (zálohy možne dohodnúť na firme)
  • Švajčiarska pracovná zmluva (zamestnanec).

Požiadavky.

  • Skúsený samostatný Stolár , Tesár (rôzne práce na dielni, CNC, výroba nabytku, tesarke práce až po oblaštenie budovy)
  • Možnosť práce aj vo výrobe (pre tých čo majú skúsenosti)
  • Prax v obore minimálne aspoň  3 roky.
  • Vlastné auto nutnosť.
  • Preferuje sa znalosť NJ B1 level dohovoriť sa.
  • Kopia občiansky, vodičský  (obojstranne).
  • Životopis zaslať v NJ jazyku.

Náplň práce.

Jedná sa o prácu v Švajčiarsku na pracovnú zmluvu. Prácovné zaradenie bude zadané podľa Vaších preferenicii a skúsenosti. Dostupné su práce na dielny vo výrobe ale aj CNC obrabanie, ďalej su to montážne práce kuchnské linky, podlahy, obklady v interieroch, následne Tesárske práce motáž krovu, konštukčné prvky, pergoly, terasy, fasády opláštenie domu, práce na drevodomoch rôzneho charakteru v interiery alebo exeterier.Požaduje sa skúsený a samostatný stolár/tesár s praxou aspoň 3 roky a viac. Znalosť NJ B1 level. Schopnosť sa dohovoriť v práci a na firme. Vlastné auto  potrebné.

Prevádza & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 40-50 h/týždenne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie v nájomných domoch, byty, izba-penzióny, a pod.
  • Ubytovanie si hradíte od €600 – €800/mesačne spresníme na pohovore.
  • Po príchode na ubytovanie sa platí záloha.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)
  • Strava si zabezpečujete individuálne.

Transport.

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Vhodné mať auto na prácu.
  • Príchod do Švajčiarska na vlastné náklady.

Iné výhody.

  • Švajčiarska pracovná zmluva.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Vyplácané diéty za pracovný deň.
  • Množstvo pracovný hodín !
  • Ubytovanie je zabezpečené za úhradu !
  • Asistencia Švajčiarskeho partnera s registráciou na úradoch.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
  • Garancia pracovných hodín & zárobku !
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU a CH.

Základné informácie

Pozícia: Stolár-Tesár/ Výroba-Montáže/.
Lokalita: Zürich Švajčiarsko
Krajina:
Plat: CHF33.00 – CHF36.00/ hod. „brutto“ + diéty /deň
Dátum nástupu: ihneď