• Dátum registrácie u zamestnávateľa je v priebežne / týždni.
  • Skúsenosti v obore, nástrojár, strojník, mechaník, zámočník vítane.
  • Práca vhodná najmä mužov s praxou zámočník.
  • Práca možná na TPP alebo Živnosť
  • Jednosmenná prevádzka denná smena

Platové podmienky

  • €1.000 / mesiac (TPP)
  • €9.00/ hod. (SZČO)
  • Príspevky na dopravu z /do práce.
  • Príplatky na stravu nad rámec zákona.
  • Bezplatne školenia (napr Zváračské skúšky)

Požiadavky

  • Vyučený v obore Strojník, zámočník, nástrojár výhoda.
  • Predošlá prax a skúsenosti na podobnej pozícii nutné.
  • Zváračské schopnosti MIG/ MAG/ TIG, výhoda.
  • Samostatnosť, manuálne zruční
  • Ochota sa učiť novým veciam
  • Vedieť čítať výkresy,

Pracovná náplň

Pozícia pre Strojného zámočníka, Lokalita Zvolen, Denná smena 5 dni v týždní. Vyžadujú bežné, a menšie opravy, strojov a mechanických komponentov. Taktiež sa občas požadujú zváracké práce MIG/MAG, TIG. Prax v odbore údržby strojno technickej vítaná . Jedná sa o zostavenie častí strojov a strojných zariadení. Výroba, kompletizovanie a opravy zdvíhacích plošín,( plošiny pre imobilných ľudí, plošiny pre nákladu/výkladku tovaru a iné plošiny). Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci ako aj dodržiavanie stanovených pracovných postupov. Zaškolenie na mieste pracoviska.

Požadovaná norma

Po zaškolení a zapracovaní sa v práci , očakáva splnenie úloh v danej sekcii podľa zaradenia.

Prevádzka a pracovný čas

  • Denná smena 06:00-14:00
  • Jednosmenná prevádzka
  • Práca 5 dni v týždni
  • Nadčasy možne po dohode.

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev a bezpečnostné topánky pre začiatok.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po zaškolení.
  • Tréning je v závislosti o potrieb a okolnosti (v prvý deň a viac, podľa potreby).

Doprava & Stravovanie

  • Individuálna doprava z/do práce.
  • Príspevky na dopravu.
  • Stravné lístky + doplatok navyše.

Poistenie

  •  V prípade TPP pomeru je Sociálne & Zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom podľa platnej Slovenskej legislatívy zo mzdy pracovníka.
  • V prípade SZČO je Sociálne & Zdravotné poistenie hradené individuálne podľa platnej Slovenskej legislatívy.

Iné výhody

  • Možnosť práce na TPP alebo SZČO.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Pracovná zmluva a garancie pracovných hodin.
  • Príplatky na dopravu z /do práce.
  • Príspevky na stravu navyše.
  • Pravidelne školenia
  • Navýšenie kvalifikácie a skúsenosti.
  • Denná smena Jednosmenná
  • Víkendy sa nepracuje.
  • Vhodná práca pre lokálnych okolie ZV, BB, KA, DT.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Strojný Zámočník
Lokalita: Zvolen
Krajina:
Plat: €9.00 / hod.
Dátum nástupu: Ihneď