Všeobecné info

Pracujte pre sieť Supermarketov Albert Heijn, Jumbo a iné značky- zmiešaný tovar, od drogérie až po trvanlivé potraviny a iný sortiment. Jednoduchá práca v obchode, dokladanie a vyskladnenie tovaru do regálov. Práca vhodná pre ženy, páry aj študenti ! Lokalita Amsterdam / Limburg area, Maastricht area a iné.

Platové podmienky

  • €14.37 / hod. (€13.27 základ + €1.10 dovolenka)
  • €21.00 / hod. (základ nočná + 50%)
  • +  (základ /hod + 35%) nadčasy
  • Limitovaný vek :
  • 18-20r  €6.64 -10.62/hod. (základ)
  •  21r       €13.27 hod. (základ  nástup –  po 3 mesiacoch navyšenie na €13.64)
  • Benefity k platu:
  • + Zdarma doprava z/do práce !
  • + 8.33% / dovolenkové príplatky k výplate / mesačne.
  • + od 35% -50% príplatky za prácu, nadčas, nočnú víkendy.
  • Výplatný systém týždenne.

Požiadavky

  • Kopia občianskeho preukazu (obojstranne).
  • Kopia vodičského preukazu (obojstranne ak máte).
  • Register trestov, nie starší ako 3 mesiace, (môžete požiadať aj na Pošte na počkanie).
  • Životopis zaslať v Anglickom jazyku !
  • Kopia BSN /Sofi čisla ak máte.
  • Bankové údaje  (IBAN účet + meno vlastníka účtu)
  • Dobrý zdravotný stav, dobrý zrak.
  • AJ úroveň  B1 level dohovoriť s v práci.
  • Ochota pracovať nočné smeny, nadčasy aj víkendy, variabilná a flexibilná pracovná doba.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu v Supermarketoch prevažne v Amsterdam, dostupné aj Maastrich a iné lokality. Po zaučení môžete byť preradení na jedno z mnohých lokalít.  Dokladanie tovaru do políc regálu do výšky cca 2 metre. Pracuje sa v kolektíve, teple a čisté pracovné prostredie. Prichádzate denne do kontaktu s bežným zákazníkom v obchode. Manipulácia s tovarom, vybavovanie, prekladanie, prenášanie, skartovanie, upratovanie, dokladanie tovaru do regálu, prebaľovanie v prípade reklamácii, etiketovanie a iné podľa potrieb v práci. Pracuje sa v tempe, je potrebne vyskladniť určitý objem tovaru do regálov za stanovenú šichtu resp. určitý čas, je stanovená norma.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 2-3 smenu prevádzku
  • Pracuje sa 5 dni v týždni
  • Ak potrebné tak sa pracuje aj cez víkendy.
  • Pracovná doba môže byť variabilná, navýšená „nadčasy“ alebo „skrátená“ podľa okolnosti.

Ubytovanie

  • Ubytovanie je zabezpečené v nájomných domoch.
  • Nájom z výplaty: do €125, nájom lôžko dvojposteľová izba/týždenne osoba.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené WIFI, (povlečenie a periny nie sú dostupne)

Transport

  • Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom Zdarma !

Iné výhody

  • Príjemne prostredie, nenáročná práca vhodná aj pre dievčatá.
  • Dobré platové ohodnotenie a príplatky za prácu nadčas, nočné smeny a víkendy.
  • Mesačné výplaty na účet.
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
  • Ubytovanie zabezpečené pre príchodom do NL a strhávané až z výplaty.
  • Možnosť benefitov v prípade ak robíte aj vodiča na služobnom aute.
  • Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
  • Zabezpečená doprava z/do práce Zdarma !
  • Teplé a čisté pracovné prostredie.
  • Možnosť sa zdokonaliť v AJ.
  • Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.

Programový poplatok

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza jednorazový poplatok vo výške €99 /osoba.
  • Vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Dokladač tovaru / Replenisher
Lokalita: Holandsko / Amsterdam / Maastricht
Krajina:
Plat: €14.37 - €21.00 /hod. + 35% - 50% príplatky.
Dátum nástupu: Ihneď