Všeobecné info

Pracujte pre obľúbenú sieť Logistickej a distribučnej značky Syncreon, Kompletizujete e-commerce objednávky, prevažne drobný spotrebným sortiment „elektronika“ od značky „Apple, Dell, Philips, Cannon a iné“. Lokalita v Waalwijk , Tilburg, Maasvlakte a Venray. Jednoduchá práca skladový manipulant – picker pre Tilburg a Práca operátora v produkcii pre Waalwijk. Práca vhodná aj pre dievčatá, skupiny aj študenti !

Platové podmienky

  • Picker:           €12.91/hod (€11.92 základ+ €0.99 dovolenka): Tilburg, Waalwijk, Maasvlakte.
  • EPT:               €13.60/hod (€12.55 základ + €1.05 dovolenka)
  • Reach truck: €14.19/hod. (€13.10 základ + €1.09 dovolenka)
  • + 8.33%                „dovolenka príplatky“
  • + €2.25/deň        “ vodič auta“
  • + 8.75%-100%     „zmenové príplatky“

Výplatný systém týždenne. Bez obmedzenia veku !

Požiadavky

  • Kopia občianskeho preukazu (obojstranne).
  • Kopia vodičského preukazu (obojstranne ak máte).
  • Register trestov bez záznamu ! nie starší ako 3 mesiace, (Pošta na počkanie).
  • Životopis zaslať v Anglickom jazyku !
  • Kopia BSN /Sofi čísla ak máte.
  • Bankový údaj (IBAN účtu + Meno vlastníka účtu).
  • B1-B2 ANJ level schopný komunikovať v práci a firme, vedieť čítať a písať v ANJ.
  • Variabilná a flexibilná pracovná doba.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu v logistike sklady pre Tilburg lokalitu a Produkcia výroba pre Waalwijk lokalitu. Pracujete s produktami elektronika. Pre lokalitu Tilburg pracujete prevažne ako skladový manipulant – picker kompletizujete objednávky podľa zadania. Pre lokalitu Waalwijk pracujete ako operátor vo výrobe, balenie elektronických produktov, etiketovanie, zadávanie dát do systému, jednoduchá kompletizácia a montáž produktov, práca na poloautomatickej linke prevažne v stoji a stanovišti.  Pracovné zaradenia sú vhodné aj pre dievčatá.

  • Order-Picker: kompletizovanie objednávok, pomocou skenera.
  • EPT operátor: nakladanie tovaru elektrickým paletovým vozíkom z/do kamióna.
  • VZV operátor: presun paliet do výšky 10 metrov do regálov.
  • Line packer    : balenie a jednotlivých produktov a predpríprava na expedíciu.
  • Line operátor: práca na stanovišti v stoji alebo poloautomatickom linke, montážne práce, opravy, bežne úkony podľa zaradenia a potrieb.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 3- smenu prevádzku Tilburg.
  • Ide o 1 – 2 smenu prevádzku v Waalwijk.
  • Pracuje sa 5-6 dni v týždni
  • Pracovná doba môže byť navýšená „nadčasy“ alebo „skrátená“ podľa okolnosti.

Ubytovanie

  • Ubytovanie v nájomných domoch, penzión,  hotel.
  • Nájom činní :  €115-125, lôžko dvojposteľová izba/týždenne osoba.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené WIFI, (povlečenie a periny nie sú dostupne)

Transport

  • Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom nad 10 km. Platí sa €3.75/deň/osoba)
  • Benefit pre vodiča služobného auto k výplate benefit €2.25/deň „netto“
  • Doprava z/do práce individuálne (bicykel, taxi, bus, ) do 10 km.
  • Odvoz v prvý deň-Registrácia, vyzdvihnutie zamestnávateľom.
  • Možnosť získať benefity k výplate v prípade že robíte vodiča na pridelenom služobnom aute.
  • Po príchode do NL, obdržíte Link sms-kou , emailom, potrebne sa prihlásiť kde si overíte dôležité  informácie: rozpis dopravy z/do práce, plánovanie , smeny a iné.

Iné výhody

  • Príjemne prostredie, nenáročná práca vhodná aj pre dievčatá.
  • Dobré platové ohodnotenie a príplatky za prácu nadčas a víkendy.
  • Týždenné výplaty každý Piatok na účet.
  • Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
  • Ubytovanie zabezpečené pre príchodom do NL a strhávané až z výplaty.
  • Možnosť benefitov v prípade že robíte aj vodiča na služobnom aute.
  • Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
  • Zabezpečená doprava z/do práce nad 10 km.
  • Teplé a čisté pracovné prostredie.
  • Možnosť sa zdokonaliť v ANJ.
  • Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.

Programový poplatok

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza jednorazový poplatok vo výške €99 /osoba.
  • Vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Skladník / Operátor
Lokalita: Tilburg, Waalwijk, Massvlakte, Venray / Holandsko
Krajina:
Plat: €12.91 - €14.19 /hod. + (13%-100%) zmenové príplatky.
Dátum nástupu: Ihneď