• Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred nástupom na zákazku.
  • Práca vhodná najmä pre Tesára/stavebný stolára (práce s drevom interiér – exteriér)
  • Práca na SZČO (živnosť) + A1 formulár
  • Ubytovanie zabezpečené v apartmánoch.
  • Transport z/do práce vlastné auto + náradie na prácu.

Platové podmienky

  • €22.00 – €25.00/hod.
  • (cca. od €3.813 – €4.333/mesiac) pri 40 hod /týždenne.
  • Fakturácia mesačne, splatnosť 14 až 33 dní. (podľa projektu)

Požiadavky

  • Živnosť + A1 formulár od Sociálnej poisťovne.
  • Vyučený Tesár/stavebný stolár (osadenie: dvere, okna, zárubne, priečky, terasové dosky, konštrukcie apod.)
  • Prax aspoň 3 ročná pri práci ako Tesár (práca s drevom exteriér – interiér).
  • Poslať Životopis v Anglickom jazyku.
  • Jednotlivec alebo max 2 partia.
  • Znalosť ANJ (aspoň 1 z partie)
  • Vlastné auto + náradie potrebné.
  • Porozumieť pracovným pokynom a dodržiavanie „BOZP“ na pracovisku.

Náplň prace

Jedná sa o prácu prevažne v interiéry ale aj v exteriéry, Pracujete na stavebných projektoch ako Tesár alebo Stavebný stolár. Napr.:, Osadenie dverí, zárubne, drevene okna, realizácie vonkajších konštrukcii, krovy, stavba drevo domu konštrukcia nosná, opláštenie fasády drevom , osadenie priečok, stropov, stien, montáž terasových dosiek a pod.  Očakáva sa že sa dohovoríte ANJ a porozumiete bežnej komunikácii v práci. Práca je na SZČO – potrebná platná živnosť a A1 formulár ! Vlastné auto + náradie na zákazku požadované.

Prevádzka a pracovný čas

  • Pracuje sa 5-6 v týždni.
  • Pracuje sa 40-50 hod /týždenne.
  • Možnosť práce aj na turnusy po dohode.

  • Požaduje sa vlastné pracovné oblečenie, náradie potrebné k práci a vlastné auto.
  • Stavebná helma, bezpečnostná obuv a reflexná vesta, tesársky opasok a pod.

Ubytovanie a strava.

  • Ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
  • Bývate v apartmánoch pre dvojposteľová izba.
  • Komplet vybavenie kuchyňa, kúpeľňa & WC, Wifi.
  • Hradíte si sami od €400-€600 osoba /mesiac.
  • Strava si zabezpečujete sami.

Transport

  • Vlastná doprava z SVK do NL a rámci NL.

Sociálne Poistenie

  • SZČO, OSVČ – živnostník.
  • Vlastné sociálne a zdravotné poistenie podľa legislatívy na SVK & CZ.

Iné výhody

  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Garancia pracovných hodín.
  • Dlhodobá pracovná príležitosť.
  • Turnusová práca dohoda možná.
  • Asistencia s organizáciou ubytovania.
  • Ubytovanie zabezpečené pred príchodom do NL.
  • Zabezpečené zákazky celoročne.
  • Splatnosti 14 dňové a 33 dnové. podľa typu projektu.
  • Pravidelné úhrady faktúry.
  • Anglický jazyk min 1 z partie 2 pracovníkov.

Základné informácie

Pozícia: Tesár/Stolár SZČO
Lokalita: Amsterdam - okolie.
Krajina:
Plat: €22.00 -25.00 /hod (SZČO)
Dátum nástupu: ihneď