• Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou.
  • Práca vhodná najmä pre skúsených vodičov (C kategórie, 7.5 – 12 ton.) s praxou min 2 roky.
  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Írska.
  • Pešia dostupnosť z/do práce .
  • Pracovná zmluva priamo s firmou.
  • Dlhodobá práca, Stabilný pracovný čas.

Platové podmienky

  • €30.000 /rok. „brutto“
  • €2.500/mesačne.
  • Benefity:
  • €3.380 /diéty rok. „netto“
  • cca. €65/ diety týždeň.
  • + 4 týždne dovolenky
  • + príplatky za štátne sviatky.
  • + Írska pracovná zmluva.

Požiadavky

  • Platný vodický preukaz  skupina ( C – kategória )
  • Požaduje sa Digital tachograf karta, Profi karta vodiča,
  • Kandidát musí mať , minimálne 2 ročnú prax.
  • Jazdi sa na 7.5-12 ton SOLO Truck (skriňová ľadnička)
  • Referencia od bývalého zamestnávateľa výhodou nie podmienka!
  • Skúsený vodič, zodpovedný, ochota pracovať min 6 mesiace a dlhšie.
  • Anglický jazyk B1 level. (musí sa dohovoriť v práci a firme.)
  • Požaduje sa zaslať životopis v ANJ + kopia Tacho karta + Karta vodiča.

Náplň práce

Budete pracovať na zamestnanecký pomer priamo stabilnú Írsku firmu. Je to rodinná firma ktorá sa zaoberá produkciou a distribúciou čerstvých potravín a mäsa z domáckeho chovu lokálnych farmárov. Pracujete ako vodič kamiónu 7.5 až 12 ton. Truck sólo – skriňová ľadnička. Prevážajú sa čerstvé alebo mrazené potraviny pre Veľké – Maloobchodné reťazce. Jazdite 5 dni v týždni od Pon-Pia.  Nenocujete na servis diaľnici.  Vnútroštátna preprava.  Práca je na dlhodobo, požaduje sa skúsený vodič ktorý ma znalosť ANJ B1 level (dohovorí sa v práci). Ste vlastníkom skupiny C – kategorie, tacho karty a profi karta vodiča.

Školenie / Tréning

  • V prípade potreby, 1-3 dni zacvičenie na mieste.
  • Truck Flotila : Volvo a iné. skriňová ľadnička.

Prevádzka a praconvý čas

  • Jazdite 5 dni v týždni
  • Denná smena.
  • Dodržiavanie pracovný čas podľa platnej Írskej legislatívy.
  • Pracovná Írska zmluva.
  • Dlhodobá práca (vyžaduje sa min 6 mesiacov a viac)

  • Pre začiatok vlastné pracovné oblečenie, obuv, reflexná vesta.
  • Dodatočne obdržíte pracovnú uniformu.
  • Reflexná vesta.

Ubytovanie

  • Zabezpečené zamestnávateľom.
  • Mate vlastnú izbu.
  • Pešia dostupnosť do práce na firmu.
  • Nájom činní. €80/týždeň- osoba.

Stravovanie

  • Vlastné stravovanie.
  • Pri výklade/nakládke možnosť stravovania v kantíne.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Írskej legislatívy zo mzdy pracovníka.

Iné výhody

  • Výborne platové podmienky
  • Vyplácané diéty / týždenne.
  • Zmluva s priamo s Írskou firmou.
  • Stabilný pracovný čas a garancia hodín.
  • Dlhodobá práca, v stabilnej a prosperujúcej firme.
  • Ubytovanie zabezpečené výhodne a lacné.
  • Ideálne pre tých, ktorý sú už v Írsku a hľadajú stabilnú prácu.
  • Pomoc s vybavením všetkých formalít na SVK pred odchodom a počas Vášho pobytu v IRL.

Programový poplatok

JOB 4U International, konzultácie – admin služby a iné, sú  Bezplatne.

Základné informácie

Pozícia: Vodič "C" 7.5t
Lokalita: Rathkeale / Limerick - Irsko.
Plat: €30.000 + €3.380 diéta / rok. + príplatky + dovolenka.
Dátum nástupu: Ihneď