Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov do výrobnej automatizovanej haly na výrobu kociek ľadu pre Gastro a potravinársky priemysel. Práca vhodná aj pre 5 v skupine „partia – kamaráti“. Lokalita Wicklow County Irska rep, 2 hod od Dublin. Dlhodobá stabilná práca garancia hodin a zárobku. Nástup Marec alebo podľa dohody.

Platové podmienky

  • €16.00/ hod denná smena.
  • 18.00/ hod nočná smena.
  • Nadčasy 40h/týždeň a viac.
  • €16.00 základ x 1.25 týždeň
  • €16.00 základ x 1.50 víkend
  • €4.506 – €5.070/ mesačne „brutto“ (pri 65 hod v týždni)
  • + príplatky 1.25 a 1.50 násobok za nadčasy a prácu cez víkend.
  • Výplatný systém týždenne.
  • Benefity k platu.
  • Ubytovanie Zdarma 1 mesiac
  • Ubytovanie 50% 2-3 mesiac nájom.

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Manuálna zručnosť (nejaké skúsenosti z výroby alebo údržby poloautomatickej linky sú výhodou)
  • Predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou sú vítané, ale nie sú podmienkou – zaškolenie na mieste je k dispozícii.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Ochota pracovať 12 hodín denne/šichtu.
  • Dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP) a hygienických predpisov.
  • Práca zahŕňa 6 dní v týždni počas pracovnej sezóny.
  • Znalosť angličtiny na úrovni A2 pre robotníkov a úroveň B2 pre vedúceho skupiny.
  • Ochota pracovať v dvojsmennom prevádzkovom režime s 12-hodinovými smenami.“

Pracovná náplň

Pre našeho klienta hľadáme 5 pracovníkov, vhodné aj pre partiu kamarátov. Nenáročná práca v produkcii poloautomatizovanej linky na výrobu kubického ľadu pre gastro a potravinársky priemysel alebo pre veľko-maloobchod. Lokalita: Wicklow County, 2 hodiny od hlavného mesta Dublin. Presnú lokalitu upresníme počas pohovoru.

Dlhodobá práca v produkcii s 12-hodinovými dennými a nočnými smenami. Pracuje sa v dvojici na smene s týždennou rotáciou alebo podľa dohody. Výrobná hala je plne automatizovaná na výrobu kubického ľadu.  Teplota pracoviska je +5 ´C. Vhodne teplejšie oblečenie. Úlohy zahŕňajú obsluhu a kontrolu výrobnej linky, manuálnu prácu, stohovanie palety, zabalenie fóliou, manipuláciu s paleťákom a iné úlohy podľa zaradenia a inštrukcií. Na prácu budete zaškolení, avšak očakávajú sa zručnosti, keďže čas od času je potrebný zásah do linky a odstraňovanie bežných porúch.

Vedúci 5-člennej partie by mal mať komunikačné schopnosti na úrovni B2 Anglický jazyk, bude koordinovať 4 pracovníkov a pomáhať pri komunikácii v anglickom jazyku počas smeny. Ostatní 4 pracovníci v partii by mali mať základné znalosti angličtiny, no manuálna zručnosť na podonej pozícii je vítaná, napríklad skúsenosti s prácou vo výrobe, baliace automatizované linky, pásovou výrobou, údržbou automatizovanej linky, opravárskymi zručnosťami a podobne.

Garancia pracovných hodín a zárobku. Pracovná sezóna trvá od apríla do septembra, v tomto období sa pracuje 12 hodín denne/6 dní v týždni, dovolenky nie sú dostupné počas sezóny. Preukaz a prax na vysokozdvižný vozik je výhodou.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 2- smenu prevádzku.
  • Systém denná/nočná smena podľa dohody.
  • Pracuje sa na 12 hod smenny, 5- 6 dni v týždni.

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok.
  • Vhodné Thermo oblečenie teplota pracoviska +5´C.
  • Uniforma poskytnutá po úvodnom zaškolení.

Ubytovanie

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie Apartmán Share house dom.
  • 1 mesiac nájmu = Zdarma ! , 2-3 mesiac =50% cena nájmu, od 4 mesiac = 100% nájom.
  • Nájom cca €240-€280/osoba + energie mesačne.
  • Nájom domu v Irsku cca. €1 200-€1 400 pre 5 člennov.

Doprava

  • Doprava, autom z/do práce
  • V rámci mesta MHD.

Iné výhody

  • Pracovná zmluva s Írskym zamestnávateľom.
  • Garancia pracovných hodín a zárobku.
  • Dlhodobá a stabilná práca v prosperujúcej firme.
  • Vhodná aj pre ucelenú partiu kamarátov.
  • Dobré platové podmienky.
  • Zabezpečené ubytovanie po príchode do Írska.
  • Zdarma 1 mesiac , 50% nájmu v  2-3 mesiaci
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v angličtine.
  • Vhodná aj pre absolventov školy, ktorí sú dostatočne motivovaní a pracovití.
  • Pomoc s vybavením všetkých formalít pred vycestovaním do Írska a počas pobytu.
  • Možnosť pracovného postupu. Možnosť zabezpečenia vrátenia dane z krajín EÚ.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Operátor výroby
Lokalita: Wicklow county- Ireland rep.
Krajina:
Plat: €4.506 - €5.070/mesačne "brutto"
Dátum nástupu: Ihneď