Registrácia - Všeobecné info

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa : Pondelok-Piatok
  • Lokalita : Farmsum okolie Groningen .
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou na firme.
  • Práca vhodná pre skúsených zváračov s praxou.
  • Pracovná Holandska zmluva Zamestnanec.
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch, bungalow.
  • Transport z/do práce : zabezpečené zamestnávateľom, ZDARMA !

Platové podmienky.

  • €14 – €17 /hod.
  • Podľa skúsenosti a praxe v danom obore.
  • Pracovná zmluva (zamestnanec).

Požiadavky.

  • Kopia občianskeho preukazu alebo passport (obojstranne).
  • Kopia vodičského preukazu (obojstranne ak máte).
  • Životopis zaslať v Anglickom jazyku !
  • Kopia BSN /Sofi čisla ak máte. (ak nemáte, zabezpečí zamestnávateľ po príchode do NL)
  • VCA certifikat , taktiež Platný zváračský certifikát 135/138 PD/PF metoda.
  • Všetky uvedene dokumenty zasielať v PDF formáte – čitateľne a jednotlivo v prílohe emailu !
  • AJ úroveň od B1 komunikačné znalosti Anglického jazyka.

Náplň práce.

Hľadáme skúseného zvárača s praxou. Zvára sa metódou 135/138 PD/PF . Pracuje sa v Holandsku lokalita okolie Groningen sever krajiny. Požaduje sa platný zváračský preukaz, zvar môže byť kontrolovaný, budete zvárať časti alebo spoje pre lodenice. Ubytovanie je zabezpečené. Doprava z / do práce poskytnutá, potrebne mať vodický preukaz.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Ide o dennú smenu.
  • Pracuje sa 5 dni v týždni.
  • Pracovný týždeň je 40 hod/ týždeň.
  • Pracovná doba môže byť navŕšená „nadčasy“ alebo „skrátena“ podľa okolnosti.

Pracovné oblečenie.

  • Je potrebné si zaobstarať vhodné zváračské oblečenie a helmu, bezpečnostná obuv v práci povinná!

Ubytovanie.

  • V mobilných domčekoch v kempoch – typ ubytovania bungalow,
  • Nájom sa uhrádza sa výplaty. (týždenne alebo mesačne)
  • Nájom činní :  21 rokov – €85 / dvojposteľová izba/týždeň osoba.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené WIFI, (povlečenie a periny nie sú dostupne!)
  • Mesačná výpoveď nájomnej zmluvy.

Stravovanie.

  • Zabezpečujete si individuálne, sami.
  • V určitých prípadoch je Kantína / Bufet k dispozícii, alebo Automat na sendviče a nápoje.
  • Na ubytovaní je vybavená kuchyňa.

Transport.

  • Doprava z/do práce zabezpečená zamestnávateľom ZDARMA !
  • Vhodné mať vodické oprávnenie kvôli šoférovaniu služobného auta z/do práce.

Sociálne poistenie.

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Holandskej legislatívy.
  • Zdravotné sa hradí €25/ týždenne
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)

Iné výhody.

  • Nové skúsenosti v obore !
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Týždenné výplaty.
  • Pracovná zmluva „Zamestnanec“
  • Prijateľné náklady na ubytovanie.
  • Možnosť pracovať nadčasy.
  • Ubytovanie zabezpečené pred príchodom do NL a strhávané až z výplaty.
  • Dlhodobá práca, pre tých ktorý máju záujem ostať dlhodobo.
  • Zabezpečená doprava z/do práce ZDARMA !
  • Možnosť sa zdokonaliť v AJ.
  • Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska.

Základné informácie

Pozícia: Zvárač 135/138.
Lokalita: Farmsum "ABI"
Krajina:
Plat: €14 -€17 / hod.
Dátum nástupu: ihneď