Registrácia - Všeobecné info

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa : Pondelok – Piatok.
  • Lokalita : Syddanmark – Južné Dánsko (presná adresa bude spresnená dodatočne)
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou na firme.
  • Práca vhodná najmä pre jednotlivcov aj partie, dlhodobá práca.
  • Vhodné pre ľudí s praxou min 2 roky. Platný certifikát. !
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch ZDARMA !.
  • Transport z/do práce : vlastné auto, MHD.

Platové podmienky

  • €3.200 / mesačne. (brutto)
  • €20/hod. výplata je mesačne na účet.
  • Plat je za 160 hod/mesačne.
  • nadčasy sa počítajú ak v danom mesiaci mate odpracované viac ako základ 160 hodin.

Benefity k platu:

  • Ubytovanie zabezpečené pre zamestnanca ZDARMA !
  • Pracovná zmluva s firmou (zamestnanec) .
  • Pripísaných 12.5% z mesačnej výplaty „dovolenka“ peniaze vyplatené pri ukončení zmluvy.

Požiadavky

  • Skúsený samostatný zvárač s praxou aspoň 2 roky.
  • AJ úroveň min B1 level, porozumieť pracovným pokynom na pracovisku.
  • Prax v MIG/INOX metoda. (video: https://youtu.be/rZxtAjutLYQ )
  • Vlastné auto výhoda (kvôli doprave z/do práce)
  • Kopia občianskeho preukazu alebo passport (obojstranne).
  • Kopia vodičského preukazu (obojstranne ak máte).
  • Register trestov, nie starší ako 3 mesiace, (môžete požiadať aj na Pošte na počkanie).
  • Lekárske potvrdenie o spôsobilosti vykonávať prácu ako Zvárač na smeny !
  • Životopis zaslať v Anglickom jazyku !
  • Všetky uvedené dokumenty zasielať v PDF formáte – čitateľne a jednotlivo v prílohe emailu !
  • Ochota pracovať zodpovedne a dlhodobo.
  • Dobrý zdravotný stav.
  • AJ úroveň min B1-B2 porozumieť pracovným pokynom na pracovisku.
  • Ochota pracovať víkendy, variabilná a flexibilná pracovná doba.

Pracovná náplň

Jedna sa o pozíciu Zvárač TIG-INOX metóda zvárania. Taktiež aj iné metódy TIG, MIG, MAG, Ochota pracovať v viac smernej prevádzke ! Lokalita Syddenmark Južné Dánsko. Práca je na dlhodobo. Pracovná zmluva priamo s firmou na zamestnanecký pomer podľa Dánskej legislatívy. Požaduje sa skúsený a samostatný zvárač s praxou aspoň 2 roky praxe. Referencie výhodou. Schopnosť sa dohovoriť v práci Anglicky, Nie je k dispozícii žiadny iný Slovak na pracovisku. Zvary sú pre rôzne zámočníckymi práce, taktiež potrubia, nehrdzavejúca oceľ, napr plošiny,  rohy , kúty a podobne.

Požadovaná norma

  • Po zaškolení sa vyžaduje splnenie daných úloh v prací.

Prevádzka a pracovný čas

  • Pracuje sa prevažne 37.5/týždenne.
  • Pracovný fond je 160 hodín/mesačne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

  • Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky !
  • Vlastný pracovný odev potrebný.
  • Pracovná uniforma je možná poskytnutá zamestnávateľom po určitom čase !

Ubytovanie & Strava

  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Dánska.
  • Bývate v nájomných domoch.
  • Ubytovanie je poskytnuté ZDARMA.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, (povlečenie je nutné si zabezpečiť vlastné)
  • Strava si zabezpečujete individuálne.
  • Na ubytovaní je vybavená kuchyňa.

Transport

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Vhodné mať vlastné auto kvôli dochádzke do/z práce.
  • Príchod do Dánska na vlastné náklady, pripravíme plán cesty.

Poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Dánskej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.

Iné výhody

  • Možnosť osobného rastu a postupu v práci.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Ubytovanie poskytované ZDARMA !
  • Práca na Dánsku zmluvy podľa legislatívy.
  • Asistencia Dánskeho partner so registráciou na úradoch v Dánsku !
  • Nové pracovné skúsenosti.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
  • Pracovná zmluva priamo zo Dánskym Zamestnávateľom  (nie živnosť !)
  • Možnosť sa zdokonaliť v AJ. Spoznať Dánsku kultúru a iné.
  • Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Dánska.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Programový poplatok

  • Konzultácie, služby a poradenstvo v rámci ponuky sú pre kandidátov Bezplatne !.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Zvárač TIG-INOX metoda
Lokalita: Syddanmark - Južné Dánsko
Krajina:
Plat: €3200/mesiac.
Dátum nástupu: ihneď