Registrácia - Všeobecné info

  • Dátum registrácie u zamestnávateľa : Pondelok – Piatok.
  • Lokalita : Geleen Holandsko (pri hranici s Nemeckom)
  • Práca na pracovnú zmluvu (zamestnanec) NIE živnosť !
  • Dátum príchodu na ubytovanie je stanovený deň pred registráciou na firme.
  • Práca vhodná najmä pre jednotlivcov aj partie, dlhodobá práca.
  • Vhodné pre ľudí s praxou min 3 roky.
  • Ubytovanie zabezpečené v nájomných domoch ZDARMA !.
  • Transport z/do práce : vlastné auto.

Platové podmienky.

  • €500-€550 / týždenne. (netto!)
  • Plat je za 173 hod/mesačne.

Benefity k platu:

  • Ubytovanie zabezpečené pre zamestnanca ZDARMA !
  • Pracovná zmluva s firmou (zamestnanec) .
  • Pripísaných 8% z mesačnej výplaty „dovolenka“ peniaze vyplatené k mzde.

Požiadavky.

  • Skúsený samostatný Sadrokartonista.
  • Prax v obore minimálne aspoň 3 roky.
  • Vlastné auto nutnosť (kvôli doprave z/do práce)
  • Kopia občianskeho preukazu alebo passport (obojstranne).
  • Kopia vodičského preukazu (obojstranne ak máte).
  • Register trestov, nie starší ako 3 mesiace, (môžete požiadať aj na Pošte na počkanie).
  • Lekárske potvrdenie o spôsobilosti vykonávať prácu Sadrokartonistu.
  • Životopis zaslať v Anglickom jazyku !
  • Všetky uvedené dokumenty zasielať v PDF formáte – čitateľne a jednotlivo v prílohe emailu !
  • Ochota pracovať zodpovedne a dlhodobo.
  • Dobrý zdravotný stav.
  • AJ úroveň min B1-B2 porozumieť pracovným pokynom na pracovisku.
  • Ochota pracovať min 3 mesiace, variabilná a flexibilná pracovná doba.

Pracovná náplň.

Práca v prevažne v interiéry, stavebná činnosť,  rekonštrukcie a renovácie , výstavba rodinných domov, komerčné budovy. Budete renovovať alebo montovať, sadrokartónové interiérové steny-priečky, panely, montáž sadrokartónu na strop, komplet príprava zameranie, osadenie konštrukcie „CD“ a následne montáž sadrokartón panely, páskovanie, tmelenie, brúsenie tmelu spoje. Požaduje sa skúsený flexibilný, zodpovedný samostatne zručný pracovník. Prax v obore nutnosť min 3 roky a viac. Predošle skúsenosti ako sadrokartonista nutné. Vedieť pracovať z ručným ako aj strojovým náradím, ručná uhlová pila, priamočniara pílka, vŕtačka, brúska, a iné náradie potrebne k danej profesii.

Požadovaná norma.

  • Požaduje sa splnenie daných úloh v prací podľa vopred určeného časového harmonogramu.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 40 h/týždenne. (s toho je 30 min prestávka)
  • Pracovný fond je 173 hodín/mesačne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Pracovné oblečenie.

  • Pre začiatok je potrebné si zaobstarať bezpečnostné topánky, bezpečnostnú helmu !
  • Vlastný pracovný odev potrebný pre začiatok.
  • Pracovná uniforma poskytnutá zamestnávateľom po určitom čase !
  • Bezpečnostné prvky ako aj pracovné náradie a vybavenie zabezpečené zamestnávateľom !

Ubytovanie & Strava.

  • Ubytovanie je zabezpečené po príchode do Holandska.
  • Bývate v nájomných domoch.
  • Ubytovanie je poskytnuté ZDARMA.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, (povlečenie je nutné si zabezpečiť vlastné)
  • Strava si zabezpečujete individuálne.
  • Na ubytovaní je vybavená kuchyňa.

Transport.

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Vhodné mať vlastné auto kvôli dochádzke do/z práce.
  • Príchod do Holandska na vlastné náklady, pripravíme plán cesty.

Sociálne poistenie

  • Sociálne & Zdravotné poistenie je hradené zamestnávateľom podľa platnej Holandskej legislatívy.
  • Strhávané z výplaty (zrážky zo mzdy)
  • Zamestnanecký pomer.

Iné výhody.

  • Možnosť osobného rastu a postupu v práci.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Týždenné výplaty !
  • Ubytovanie poskytované ZDARMA !
  • Pracovná zmluva priamo zo Holandským zamestnávateľom  (nie živnosť !)
  • Asistencia Holandského partner s registráciou na úradoch v Dánsku !
  • Nové pracovné skúsenosti, možnosť zdokonaliť úroveň AJ.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
  • Pracovná zmluva priamo zo Holandským Zamestnávateľom  (nie živnosť !)
  • Vypracovaný Plán cesty do Holandska.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Sadrokartonista
Lokalita: Geleen Holandsko
Krajina:
Plat: €500-€550/týždenne "netto"
Dátum nástupu: Ihneď