Referencie

Moja skúsenosť s agentúrou Job4u International je pozitívna, bol som 3 mesiace v Írsku, pracovné miesto mi vybrali po vzájomnej konzultácii, pred vycestovaním som dostal všetky potrebné informácie a nemal som s nimi žiadne problémy. Oceňujem najmä profesionálnu komunikáciu. Je vidno, že agentúra pôsobí dlhodobo.

Pavol. N.

S pracovnou agentúrou Job 4U Intenational mám len dobré skúsenosti. Prístup bol veľmi profesionálny. Dostal som od nich všetky dôležité informácie o zamestnaní, ubytovaní a tak tiež aj podrobné pokyny k rezervácii a kúpe letenky, keďže som letel prvýkrát. No čo je ešte dôležitejšie informácie boli AKTUÁLNE a PRAVDIVÉ, takže ma v zahraničí nečakalo žiadne prekvapenie. Určite jej služby využijem aj budúce leto. Odporúčam všetkým.

Samuel N.

Dorazily jsme s bráchou v pohodě. Agentura / koordinátorka se s námi potkala v Sobotu, dali nám hotel na jednu noc a v Neděli jsme jeli na finální ubytování a potkat se s manažerem pro kterého pracujeme.  Ubytování, práce i pracovní kolektiv jsou super.  Jsou zde s námi ještě 2 Češky, které také zmínili, že dostali kontakt přes Vás.  Moc Vám děkujeme za pomoc při sehnání / zprostředkování práce.  Je to po druhé co jsem využil Vašich služeb a opět vše v pořádku.

Jaroslav F.
  • Ako ste boli spokojný s priebehom „komunikácia & organizácia“ JOB 4U agentúry.

Komunikácia prebiehala buď tel. hovorom alebo emailom. Odpovede na naše otázky sme dostali ihneď bez problémov. A celkovú organizáciu by som taktiež pochválil. Všetky dôležité informácie ohľadom odvozu do Holandska, ubytovania, práce nám boli podané včas.

  •  Splnila dana práca Vaše očakávania ?

Práca v sklade bola pre mňa nová skúsenosť takže som nemal nejaké veľké očakávania, všetko bolo nové. Avšak atmosféra v sklade je priateľská a všetci sú veľmi nápomocný v prípade potreby.

  • Mali ste možnosť odpracovať štandardne hodiny v týždni ?

Vždy sa pracovalo minimálne 40 hod/ týždenne avšak bola možnosť pracovať aj o hodinu naviac a taktiež aj v sobotu. Tým pádom bolo možné odpracovat aj viac ako 40 hod. 

  • Ubytovanie bolo poskytnuté rámci štandardu ?

Na začiatku sme bývali v hoteli určenom pre pracovníkov danej agentúry avšak po 2 týždňoch sme dostali pridelené nové ubytovanie, dom pre 5 ľudí, čo považujem za veľké plus. Jedine mínus je vzdialenosť ubytovania od roboty, cca 45 min autom.

  • Odporučil by ste aj známemu agentúru JOB 4U ?

S agentúrou neboli žiadne problémy, boli vždy ochotní pomôcť, tak isto poskytujú aj pomoc pre vratenie dani, ktorú využijeme. Určite by som túto agentúru odporučil aj ostatným, ktorí by chceli skúsiť prácu v zahraničí a nemajú s tým skúsenosti.

Matej.

Matej J.

Nenašli ste čo hľadáte? Potrebujete ďalšiu pomoc?

Kontaktujte nás