Registrácia - Všeobecné info

Chcete si užiť nádherné Irske pobrežie a prírodnú scenériu tak pracujete pre SPAR obchod ako predavačka – maloobchodná sieť SPAR Lokálny predaj čerstvé potraviny, alko-nealko, ovocie, drogéria, obsluha zákaznika v obchode.  Lokalita Kinlough – co Leitrim – Irska rep.

Platové podmienky

  • €12.70 pri nástupe.
  • €2.201 – €2.286/ mesačne „brutto“
  • €26.416-€27.432 / rok
  • Výplata týždenne na účet.

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Predchádzajúce skúsenosti ako predavačka min 1 rok. – zaškolenie na mieste.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Dodržiavať BOZP a Hygienické predpisy v práci.
  • Príjemne vystupovanie, flexibilita, tímova práca.
  • Povedomie o zákaznickom service – ako predajca.
  • Znalosť ANJ na úrovní B2 -C1 level, vedieť komunikovať s zákaznikom v práci.
  • Ochota pracovať dennú smenu (ranná/poobedná) podľa zaradenia a požiadaviek.
  • Ochota pracovať min 6 mesiace a dlhodobo podľa dohody.

Pracovná náplň

Pre nášho kleinta v hľadáme predavačku v obchode SPAR , Lokálna predajňa miešaný tovar, potraviny, čerstve výrobky, ovocie, drogeria, cukrovinky a pod. niečo ako u nás sieť Coop-Jednota. Práca zahrňa obsluhu zákaznika, priamy predaj, dokladanie tovaru do regálov, manipulacia s tovorom, udržiavanie čistoty a upratovanie predajňe, timová práca v kolektíve. Západené pobrežie Irska prekrásna prírodná sceneria Irskeho pobrežia v blízkosti. Práca vhodná skôr pre ženy, dievčata ktoré už majú s podobnou prácou skúsenosti. Požaduje sa dobrá znalosť ANJ tak aby ste vedela komunikovať bežne v práci s zákaznikom na predajni. Vhodné pre záujemcov, ktorý hľadajú stabilnú prácu, garanciu pracovných hodin a pracovnú pohodu min 6 mesiace a dlhodobo.

Ubytovanie zabezpečne v 4 izbovom byte nachádzajúci sa hneď nad predajňou. Samostatné izba pre záujemcu je k dispozícii. V apartmáme mometálne je ubytovaná 1 osoba, cely byť je viac menej voľný.  Výhoda bývate priamo v centre dediny -mestečka, šetríte financia na dopravu a čas do/z práce. Práca je na Irsku pracovnú zmluvu priamo s zametnávateľom nie agentúra.

Po konzultácii s JOB 4U konzultantom, následne What app Video phone interview s zamestnávateľom.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 1-2- smenu prevádzku.
  • Systém ranná/poobedná smena.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
  • Možnosť práce nadčas (po dohode).

Pracovné oblečenie

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok (jednofarebné tmavé topánky, tenisky, nohavice, tričko, košeľa)
  • Pracovná uniforma SPAR- poskytnutá po úvodnom zaškolení.

Ubytovanie

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie veľky 4 izb byt, apartmán, ktorý sa nachádza hneď nad obchodom.
  • Nájom z výplaty, (€250 nájom + €40 elektrina bills.) / mesačne osoba.
  • K dispozícii súkromná izba single-room.
  • V súčastnosti na byte je 1 osoba byt je veľky 4 izbový.

Doprava

  • Doprava , nie je nutná, kedže ste ubytovaný v centre priamo pri pracovisku.
  • Výhoda, ušetrené financie a čas stráveny na dopravu  z/do práce.

Iné výhody

  • Vhodná práca pre tých čo hľadajú stabilne hodiny a dlhodobu prácu.
  • Výhodné lacné ubytovanie veľký 4 izb byt.
  • Vlastná izba k dispozícii na ubytovaní.
  • Dobré platové podmienky.
  • Príjemne pracovné prostredie v kolektíve.
  • Zmluva priamo s zamestnávateľom podľa Irskej legislatívy.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Dlhodobá práca.
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
  • Západné pobrežie Irska – krásna sceneria pobrežia pri mori.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Írska a počas pobytu.
  • Možnosť pracovného postupu.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia dani z krajiny.

Programový poplatok

  • Bezplatné služby , konzultácie a asistencia konzultanta JOB 4U INT.

Základné informácie

Pozícia: Spar shop saleswoman
Lokalita: Kinlough co. Leitrim- Ireland rep.
Krajina:
Plat: €2.201 - €2.286/ mesačne.
Dátum nástupu: Ihneď
Mám záujem
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 info@job4uslovakia.sk

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.