Všeobecné info

Práca pre Šalovača/Betonára na SZČO/OSVČ . Práca je na turnusy 6/2, v Slovensko – Českom kolektíve. Možnosť práce aj bez ANJ. Celoročná práca, garancia hodín aj zárobku. Ubytovanie, náradie, + služobná doprava zabezpečené.

Platové podmienky

  • €16.00/hod (skúsený s praxou šaľovač – betonár)
  • €3.813/mesačne (55 hod /týždeň)
  • Fakturácia mesačne, splatnosť 14 dní.
  • Záloha €300/na účet možná od 5 dňa v práci!

Benefity:

  • Doprava z / do práce poskytnutá ZDARMA !
  • Pracovné náradie na zákazky poskytnutá ZDARMA !
  • Pracovné oblečenie do exterieru Zdarma!

Požiadavky

  • Živnosť + A1 formulár od Sociálnej poisťovne.
  • Vyučený v stavebnom obore výhoda avšak nie je to podmienka.
  • Predošlé skúsenosti  betónovaním a debnením.
  • Ochota pracovať na turnusy 6/2.
  • Ochota pracovať v exteriéry !
  • Porozumieť pracovným pokynom a dodržiavanie „BOZP“ na pracovisku.
  • Poslať Životopis v Slovenskom/Českom alebo Anglickom jazyku.

Náplň prace

Jedná sa o prácu v exteriéry, (práce na novo budovanej rýchlostnej ceste) v okolí Rotterdam.  Budete pracovať ako 5 členná koordinovaná skupina. Jednoduché práce pre robotníka, budete montovať šalovacie dielce ( už vopred vyrobené na mieru,) do výšky 2m a dĺžky 20m v celku. Následne budete betónovať za pomoci Pumpa-domiešavač + vybrovať beton). Armatúra je už hotová – hotový prefabrikáť, nerobíte s armovaním. Pri vyzretosti betónu cca 24h, debnenie demontujete, začistíte a následne sa to opakuje denne. Norma je zabetónovať 1 dielec o rozmeroch 2m x 20m v celku za deň. Jedná sa o Betónové zátarasy ktoré sa využívajú ako stredové zvodidla na diaľnici a pod.

Vhodné pre robotníka ktorý má už povedomie o práci pri betónovaní a šalovaní „debnení“, hlavne vie čo je práca 10 hod v exteriéry.  ANJ je výhoda ale nie podmienka.

Prevádzka a pracovný čas

  • Pracuje sa 5-6 v týždni.
  • Pracuje sa 10 hod /deň.
  • Možnosť pracovať aj Soboty (cca 5 hod.)

Ubytovanie a strava.

  • Ubytovanie zabezpečené v dome.
  • Platí sa €275/osoba /mesiac nájom.
  • Komplet vybavenie kuchyňa, kúpeľňa & WC.
  • Možnosť si variť na dome (vybavená kuchyňa).

Transport

  • Vlastná doprava z CZ/SVK do NL.
  • Súkromný dopravca , vlastné auto, letecky.
  • V rámci v NL je k dispozícii služobne auto Zdarma !
  • Plán cesty a kontakty na dopravcov vieme poskytnúť.

Iné výhody

  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Garancia pracovných hodín.
  • Dlhodobá pracovná príležitosť.
  • Turnusová práca 6/2 .
  • Služobne auto z/do práce ZDARMA.
  • Náradie zabezpečené na zákazku  ZDARMA.
  • Pracovné oblečenie do exteriéru ZDARMA.
  • Lacné ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
  • Nenáročná práca pre robotníkov.
  • Pravidelné úhrady faktúry.
  • Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
  • Nepotrebujete vlastne náradie ani dopravu.
  • ANJ nie je nutná, prijmeme aj bez znalosti ANJ

Základné informácie

Pozícia: Šalovač/betonár - SZČO
Lokalita: Rotterdam-Vlaardigen / Holandsko
Krajina:
Plat: €16.00/hod (cca. €3.813/ (mesačne)
Dátum nástupu: ihneď