Všeobecné info

Pracujete ako „KFZ Mechaniker“ Automechanik. Lokalita Viedeň a celé územie Rakúska. Auta je Vaša vášeň a hobby tak nás neváhajte kontaktovať. Máme prácu pre serióznych automechanikov s praxou. Audi, Mercedes, a iné značky aut, osobné , motocykle, ale aj nákladne auta. Rakúska pracovná zmluva. Garancia pracovných hodín a zárobku. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru.  Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.

Platové podmienky.

  •  od € 12.23 / hod ,,brutto“
  • + €26.40/diéty deň.
  •  od €2.150 mesačne „netto“
  • + 13 & 14 plat v roku navyše.
  • + vianočný bonus
  • + 5 týždňov dovolenky
  • + preplatené nadčasy
  • + zdarma ubytovanie alebo 50€/mesačne.
  • + rakúska pracovná zmluva.

Požiadavky.

  • Samostatný Automechanik osobná ale aj nákladná doprava.
  • Výučný list alebo dokázateľná prax v danom odbore.
  • Prax automechanika aspoň 3 rok a viac.
  • Životopis zaslať v NJ jazyku!
  • Znalosť NJ –B1 level (dohovoriť sa v práci a na firme).
  • Vlastné auto potrebne kvôli doprave z/do práce.
  • Kopia občianskeho preukazu (obojstranne).
  • Kopia vodičského preukazu a E-card (obojstranne ak máte)

Náplň práce.

Pre našich Rakúskych klientov hľadáme skúsených Automechanikov pre osobné ale aj nákladnú dopravu. Práca sú prevažne pre stabilnú Rakúsku spoločnosť  vo Viedeň okolie, ale aj iné lokality Rakúska.  Jedná sa o prácu na dielni komplet moderné vybavenie. Mechanické opravy aut bežná činnosť prace s tým spojené, brzdový systém, výmena oleja a filtrov, diagnostika a iné mechanické opravy podľa okolnosti. Prax a skúsenosti ako automechanik aspoň 3 roky. Vlaste auto potrebne, taktiež znalosť NJ l nutná na úrovni takej aby ste sa vedeli dohovoriť v práci !

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 38 h/týždenne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Ubytovanie.

  • Bývate v apartmánoch, nájomných domoch, penzión-vlastná izba a pod.
  • Ubytovanie zabezpečené Zdarma alebo do €50/mesačne/osoba.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)

Transport.

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Vhodné mať vlastne auto.
  • Po dohode je možnosť preplatiť čiastočne cestovné náklady.

Iné výhody.

  • Dobrá lokalita Viedeň- okolie.
  • Možnosti práce na celom území Rakúska.
  • Rakúska pracovná zmluva.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • 13&14 plat navyše v roku.
  • Vianočný príspevok.
  • Vyplácane diéty netto !
  • Príplatky na smeny a nadčasy.
  • Ubytovanie poskytované zamestnávateľom !
  • Asistencia Rakúskeho partnera s registráciou na úradoch.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
  • Garancia pracovných hodín & zárobku !
  • Možnosť preplatiť cestovné do Rakúska.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Automechanik / KFZ Mechaniker
Lokalita: Rakúsko - celé územie
Krajina:
Plat: od €2.150/hod. mesačne "netto" + 13&14 plat, + Diéty
Dátum nástupu: ihneď
Mám záujem
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 info@job4uslovakia.sk

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.