Všeobecné info

Pracujete ako „Lešenár“ Realizácia a príprava lešenia k stavbe. Prácu zabezpečujeme pre celé územie Rakúska. V prípade Vašej kvalifikácie alebo dostatočnej praxe nás, neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám širokú škálu pracovných možnosti. Práce sa vykonávajú na Rakúsku pracovnú zmluvu. Garancia pracovných hodín a zárobku. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru.  Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.

Platové podmienky.

  • €2.150 – €2.250/netto/mesačne/vrátane diéty/
  • cca. €3.050 – €3.190/brutto/
  • + 13 & 14 plat „netto“ navyše !
  • + Vianočné bonusy.
  • + Príplatky za nadčas a víkendy.
  • + Preplatená dovolenka.
  • + Zdarma ubytovanie alebo €50/mesačne.
  • + Rakúska kolektívna zmluva.

Požiadavky

  • Skúsený samostatný Lešenár-Leyher system.
  • Link pre Leyher system video: https://www.youtube.com/watch?v=HG8bWwe9VpQ
  • Prax v odbore aspoň 3 roky.
  • Znalosť NJ- B1 level (dohovoriť sa v práci a na firme).
  • Vlastné auto alebo auto min pre 2 v partii.
  • Kopia občianskeho preukazu.
  • Kopia vodičského preukazu.
  • Životopis zaslať v NJ jazyku !
  • Ochota pracovať min. 3 mesiace a viac.

Pracovná náplň

Práca v prevažne v exteriéry, stavebná činnosť,  rekonštrukcie a renovácie , výstavba rodinných domov, komerčné budovy. Budete montovať /demontovať lešenie, steny do výšky podľa potrieb, zabezpečovať bezpečnosť podľa stanovených smerníc pri danej práci. Lešenie je typu Leyher systém (skladačka) ale aj iné typy lešenia. Vyžadujú sa predošlé skúsenosti so stavaním lešenia! Prax v obore nutnosť min 3 roky a viac. Znalosť NJ aspoň 1 v partii. Auto potrebne min pre 2 v partii.

Prevádzka & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 38 h/týždenne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Ubytovanie & strava.

  • Ubytovanie v apartmánoch, nájomných domoch, penzión-vlastná izba a pod.
  • Ubytovanie zabezpečené Zdarma alebo do €50/mesačne/osoba.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)

Transport.

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Vhodné mať vlastne auto.
  • Po dohode je možnosť preplatiť čiastočne cestovné náklady.

Iné výhody.

  • Možnosti práce na celom území Rakúska.
  • Možnosť práce celoročné a dlhodobo.
  • Rakúska pracovná zmluva.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • 13&14 plat navyše v roku.
  • Vianočný príspevok.
  • Vyplácane diéty netto !
  • Príplatky za nadčasy.
  • Ubytovanie poskytované zamestnávateľom !
  • Asistencia Rakúskeho partnera s registráciou na úradoch.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
  • Garancia pracovných hodín & zárobku !
  • Možnosť preplatiť cestovné náklady.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Lešenár
Lokalita: Rakúsko celé uzemie
Krajina:
Plat: €2.150-€2.250 mesačne "netto" +13 &14 plat.
Dátum nástupu: Ihneď
Mám záujem
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 info@job4uslovakia.sk

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.