Všeobecné info

Pracujete ako  Maliar interiér- dekorácie. Prácu zabezpečujeme pre celé územie Rakúska. V prípade Vašej kvalifikácie alebo praxe, nás neváhajte kontaktovať. Poskytneme Vám širokú škálu pracovných možnosti. Práce sa vykonávajú na Rakúsku pracovnú zmluvu. Možnosť krátkodobého alebo dlhodobého pracovného pomeru.  Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.

Platové podmienky.

  • od €2.200 /netto/mesačne.
  • od €3.120/brutto/ mesačne
  • + 13 & 14 plat „netto“ navyše !
  • + Možnosť preplatiť km cestovné
  • + Preplatená dovolenka.
  • + Zdarma ubytovanie
  • + Rakúska kolektívna zmluva.

Požiadavky.

  • Skúsený Maliar (exteriér a interiér, dekorácie, vyučený alebo s praxou)
  • Prax v obore minimálne aspoň  3 roky.
  • Pracovný odev/overal a príručné náradie.
  • Znalosť NJ- B1 level (dohovoriť sa v práci a na firme).
  • Vlastné auto alebo auto min pre 2 v partii.
  • Kopia občianskeho preukazu.
  • Kopia vodičského preukazu.
  • Životopis zaslať v NJ jazyku + profilové foto !
  • Ochota pracovať min. 3 mesiace a dlhodobo !

Náplň práce.

Práca v prevažne v stavebníctve, rekonštrukcie, výstavba rod. domy, komerčné budovy. Práca v interiéry, a dekorácie celoročne, občas aj exteriér fasády – podľa aktuálnej zákazky. Maľovanie steny, stropy, začistenie a vyrovnanie podkladu pred maľbou, občas sú aj nátery v exteriéri fasády alebo aj iné. Požaduje sa Maliar vyučený alebo aspoň s dostatočnou praxou 3 roky. Nemecky jazyk na úrovni takej aby ste sa vedeli dohovoriť v práci a na firme. Vlastné auto alebo auto pre partiu 2.

Prevádza & Pracovný čas.

  • Pracuje sa prevažne 38 h/týždenne.
  • Pracuje sa od Pondelok-Piatok.
  • Nadčasy možné po dohode so zamestnávateľom.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie v apartmánoch, nájomných domoch, penzión-vlastná izba a pod.
  • Ubytovanie zabezpečené Zdarma.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)

Transport.

  • Doprava z/do práce individuálne.
  • Vhodné mať vlastne auto.
  • Po dohode je možnosť preplatiť čiastočne cestovné náklady.

Iné výhody.

  • Práca Viedenské Nove mesto a iné podľa aktuálnosti.
  • Práce zabezpečujeme celoplošne v rámci Rakúska.
  • Nadčasy dostupné po dohode.
  • Rakúska kolektívna pracovná zmluva.
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • 13 &14 plat navyše v roku.
  • Vyplácane diéty netto !
  • Príplatky za nadčasy.
  • Ubytovanie poskytované zamestnávateľom ZDARMA !
  • Asistencia Rakúskeho partnera s registráciou na úradoch.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
  • Garancia pracovných hodín & zárobku !
  • Možnosť preplatiť cestovné náklady.
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU

Základné informácie

Pozícia: Maliari
Lokalita: Rakúsko celé územie
Krajina:
Plat: € 2.200 / mesiac "netto" +13 &14 plat.
Dátum nástupu: Ihneď