Všeobecné info

Pracujete ako Elektrikár SZČO „živnostník “ Práce sú prevažne v Stavebná elektroinštalácia , občasne automatizácia a priemyselná elektroinštalácia.  Prácu zabezpečujeme celoplošné v Nemecku a Rakúsko. Vhodné ak ste vyučený v odbore a máte platné osvedčenie & 21 samostatný Elektrikár. Poskytneme Vám širokú škálu pracovných možnosti. Možnosť krátkodobej alebo dlhodobej spolupráce na projektoch.  Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.

Platové podmienky.

od €20.00 – €23.00 hod/ „netto“

cca. €3.740 – €4.301 / 17 dni turnus

Km preplatené v prípade presunu na iný projekt

Zárobok je väčši v prípade že sa partia dohodne na dlhšom turnuse ako je 17 dni.

Info : ak máte odpracovaný fond 55 hod a menej v týždni , tak  rozdiel do 55 hod/týždeň preplatí objednávateľ.

Požiadavky.

Samostatný Elektrikár:  (Kabeláž, zásuvky, vypínače, stavebná elektroinštalácia, rozvádzače, svietidla a pod.)
Výučný list, alebo platná vyhláška min & 21.
Znalosť NJ- A2-B1 level .
Prax v odbore aspoň 2 roky.                                                                                                                                                                                Vodičský preukaz „B“ + vlastné auto výhoda.                                                                                                                                                  Vlastné príručné náradie akú vŕtačka + flexa.                                                                                                                                                  Ochota pracovať min 3 mesiace a dlhodobo.

Náplň práce.

Stavebná elektroinštalácie bytov, domov, kancelárií, administratívnych budov, výrobných hál a priemyselných objektov. Montáž vypínačov a zásuviek, ističov, káblov, snímačov, senzorov a iného elektroinštalačného vybavenia. Inštalácia novej kabeláže s vysekaním drážok , demontáž starej kabeláže, montáž káblových trás.

Montáž svietidiel, lámp a inštalačných prvkov (interiér a exteriér), verejné osvetlenie, montáže a zapojenie svietidiel rôznych druhov od jednoduchých až po priemyselné svietidlá, núdzové osvetlenia

Štruktúrovaná kabeláž sietí podľa platných noriem, dátové rozvádzače, dátové zásuvky, ESP, HSP.

Vlastné príručne náradie , akú vŕtačka, flexa  a iné bežné pre elektrikára.

Prevádza & Pracovný čas.

  • Pracuje sa cca 11 hod / deň.
  • Turnusový časovy fond cca 187 hod.
  • Turnusy su obvykle 17 dni práca / 9 dni voľno.
  • Pracujete (6+6+5 dni a voľno 2+7 dni.)
  • Garancia hodin, v prípade 55 hod v týždni a menej objednávateľ doplati rozdiel do fondu 55 hod v týždni.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie v apartmánoch, nájomných domoch, penzión a pod.
  • Ubytovanie zabezpečené pred príchodom do DE.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)
  • Ubytovanie si hradíte sami cena cca. €20/noc.
  • Možnosť úhrady ubytovania od objednávateľa v prípade dohody.

Transport.

  • Doprava z/do práce vlastné auto.
  • Vhodné mať vlastne auto alebo auto na partiu.
  • Možnosť služobného auta a služobné náradia po dohode.
  • Cena za služobné auto pri 2-och = €7.5/deň pri , 3-och = €5/deň

Iné výhody.

  • Možnosti práce celoplošne na území Nemecka ojedinele aj Rakúsko.
  • Práca na živnosť !
  • Turnusová práca voliteľne alebo (17 /9 dni)
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Možnosť požiadať o služobné auto aj náradie !
  • Nenáročné elektroinštalačné práce.
  • Pravidelné turnusy – množstvo pracovných hodín.
  • Ubytovanie zabezpečené !
  • NJ jazyk postačuje 1 z partie !
  • Asistencia objednávateľa s úradným prekladom a na úradoch.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
  • Garancia pracovných hodín & zárobku !
  • Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Základné informácie

Pozícia: Elektrikári SZČO (LsB)
Lokalita: Hannover, Dusseldorf a iné - Nemecko
Krajina:
Plat: €3.740 -€4.301 / "17-dni turnus"
Dátum nástupu: ihneď
Mám záujem
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 info@job4uslovakia.sk

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.