Registrácia - Všeobecné info

Pracujete na pozícii “ Hotel Porter “ Hotel sa nachádza v krásnom meste Amsterdam,  podľa dostupnosti možu byť aj iné lokality. Super lokalita pre prácu ako aj voľnočasové využite. Pracovná zmluva s partnerskou agentúrou.

Platové podmienky

  • €13.23/hod. = (€12.22 základ hod +€1.01 dovolenka)
  • Lokalita Amsterdam a iné mesta.
  • 100%  „príplatky za prácu nadčas,
  • 8.33% „dovolenka k výplate“

Požiadavky

  • Dobrá fyzická kondícia.
  • Predchádzajúce skúsenosti sú požadované.
  • Schopnosť pracovať dôsledne.
  • Čistý register trestov.
  • Príjemne vystupovanie, Flexibilita
  • Práca zahŕňa aj víkendy.
  • Znalosť ANJ na úrovní B2 level.
  • Ochota pracovať dennú smenu (ranná/poobedná) podľa zaradenia a požiadaviek.

Pracovná náplň

Jedná sa o prácu pre Hotel v meste Amsterdam , popripade podľa dostupnosti aj iné lokality. Pre nášho klienta obsadzujeme na pozíciu Hotel Porter. Budete prvý kontakt pri vstupe a vystupe zákaznika do/z Hotela. Vašou nápňou bude sprevádzaž hosťa k recepcii, na izbu, podať sturčné informacie ohľadom hotela, reštaurácie, wellness, pomáhať s nosením batožiny z auto na izbu alebo z izby do auto pri výstupe. Výpomoc na recepcii. Popripade parkovanie a presun auta na parkovisku. Vyžaduje sa komunikatívna znalosť ANJ B2 level, prax v odbore aspoň 6 mesiace, príjemne a reprezentativne vystupovanie.

Prevádzka a pracovný čas

  • Ide o 1-2- smenu prevádzku.
  • Systém ranná/poobedná smena.
  • Pracuje sa 5- 6 dni v týždni
  • Pracovný čas 40 a viac hod v týždni.
  • Možnosť 12 hod. / smeny nadčasy (po schválení manažéra hotela).

Pracovné oblečenie

  • Je potrebné si zaobstarať vlastný pracovný odev pre začiatok – čierne nohavice, tmavé jednofarebne topánky alebo tenisky, tričko alebo košela jednofarebne obvykle biela, alebo čierna. Následne budete mať hotel uniformu.

Ubytovanie

  • Po príchode je zabezpečené ubytovanie v lokalite „Kudelstraat, Amstelveen, Alsmeer“
  • Sťahované z výplaty €125 /týždeň /osoba )
  • Doprava z / do práce zabezpečená zamestnávateľom služobne auto alebo zvážanie mikrobusom.

Doprava

  • Doprava je zabezpečená zamestnávateľom v prípade nad 10km od pracoviska.
  • V prípade že Vám bude poskytnúte služobné auto tak mate ako vodič bonu € 6.00/deň k výplate.

Iné výhody

  • Dobré platové podmienky.
  • Ubytovanie zabezpečené v lokalite Kudelstraat, Amstelveen, Alsmeer.
  • Holandska pracovná zmluva.
  • Nízke vstupné náklady.
  • Garantovaný pracovný čas v týždni.
  • Super lokalita Amsterdam .
  • Možnosť získať prax a zdokonaliť sa v ANJ.
  • Vhodné aj pre absolventov hotelovej školy.
  • Pomoc s vybaveným všetkých formalít pred vycestovaním do Holandska a počas pobytu.
  • Možnosť pracovného postupu.
  • Možnosť zabezpečenia vrátenia Dani z krajiny.

Programový poplatok

  • Za konzultácie, služby a poradenstvo sa uhrádza jednorazový poplatok vo výške €99 /osoba.
  • Vhodné pre uchádzačov ktorý požadujú asistenciu a koordináciu pred vycestovaním a počas pobytu.
  • Bližšie informácie poskytne konzultant agentúry.

Základné informácie

Pozícia: Hotel Porter (EUJ)
Lokalita: Amsterdam / Harlem - Netherlands
Krajina:
Plat: od €13.23/hod + Tips + 100% nadčasy
Dátum nástupu: Ihneď
Mám záujem
Kontaktná osoba Martin Eštočák 00421 944 258 690 info@job4uslovakia.sk

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.