Všeobecné info

Pracujete ako „Inštalatér voda-kúrenie“ Vhodné pre vyučených alebo min s 2 ročnou praxou v danom odbore. Využite pre montáž baterii a sanita, podlahové vykurovanie, kompletizácia odpadovýcha vodarenských trás v budove. Prácu pre Lipzig, Dresden a Berlin, Nemecko. Slovenský partia pracovníkov. Možnosť krátkodobej alebo dlhodobej spolupráce na projektoch.  Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie.

Platové podmienky.

€16.00 – €18.00/hod v záležitosti od skúsenosti. (služobné auto + služobné ubytovanie)                                                                €3.200- €3.600                                                                                                                                                                                              €20.00- €22.00/hod v záležitosti od skúsenosti. (vlastné auto + vlastné ubytovanie)                                                                       €4.000 – €4.400                                                                                                                                                                                                    Turnus: 17 dni /9 dni.                                                                                                                                                                                Pracovný fond 200 hod/turnus.

Požiadavky.

Inštalatér Voda/Kurenie, znalosť práce prax min 2 roky a viac, vyučeny v odbore výhoda.                                                                  Vlastné prisluchajúce náradie na výkon práce  „aku vrtačka, uhlova búska, uťahovačka)                                                                    Výučný list Inštalater voda kurenie, alebo prax min 2 roky v danej oblasti.
Znalosť NJ A2 level výhoda nie je podmienka, Umiestnenie aj BEZ jazyka.                                                                                              Vodičský preukaz „B“skupina, Vlastné auto výhoda nie podmienka k dispozícii aj služobné auta.                                                      Ochota pracovať celý turnus , práce su dlhodobeho charakteru.

Náplň práce.

Jedná sa o prácu pre Inštalatéra voda – kúrenie, požaduje sa prax min 2 a viac rokov, občasné dostupné aj pre prípravára. Vlastné náradie nutnosť aku vrtačka, uhlova brúska, uťahovačka a iné male príručné náradie. Pracuje se pre bytové domy, alebo aj veľke komplexy komerčných budov. Kompletizácia osadenie a kompletizácia Geberitu, trasovanie potrubia voda – odpad, kompletizovanie sanity, podlahové kúrenie a pod práce.  Znalosť tejto práce nutnosť. Výhoda ak viete sa dohovoriť  NJ , avšak nie je to podmienka , práce dostupne aj bez znalosti jazyka a auta, služobne auto dostupné.

Prevádza & Pracovný čas.

  • Pracuje sa cca 12 hod /deň.
  • Soboty sa pracuje 10 hod.
  • Turnusový časovy fond cca 200 hod.
  • Turnusy su obvykle 17 dni práca / 9 dni voľno.
  • Pracujete (6+6+5 dni a voľno 2+7 dni.)
  • Projekty su dlhodobé , dohad možná.

Ubytovanie.

  • Ubytovanie prevažne v bytoch – apartmány bytové domy.
  • Ubytovanie zabezpečené pred príchodom do DE.
  • Ubytovanie sú štandardne zariadené vybavené kuchyňa, internet, sprcha. (povlečenie si prineste vlastné)
  • Ubytovanie je zabezpečené a hradené  objednávateľom.

Transport.

  • Doprava z/do práce služobné doprava alebo vlastné auto.

Iné výhody.

  • Možnosti práce celoplošne, prevažne Východné Nemecko.
  • Práca iba na živnosť  !
  • Turnusová práca  (17 /9 dni)
  • Dobré platové ohodnotenie.
  • Možnosť požiadať o služobné a ubytovanie a dopravu !
  • Pravidelné turnusy – množstvo pracovných hodín.
  • Ubytovanie zabezpečenépo príchode do DE !
  • NJ jazyk výhoda nie podmienka !
  • Asistencia objednávateľa s úradným prekladom a na úradoch.
  • Dlhodobá práca pre jednotlivcov alebo partie.
  • Garancia pracovných hodín & zárobku !

Základné informácie

Pozícia: Inštalater voda-kúrenie / SZČO (AKe)
Lokalita: Berlin, Leipzig, Dresden - Nemecko .
Krajina:
Plat: €3.600-€4.400 "17-dni turnus"
Dátum nástupu: ihneď